Mini-Event "Πάρε - Δώσε" και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 24/3/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    καλησπερα σας!!
    ψαχνω για το διακοσμητικο Απεργια
    εαν εχετε στειλτε μου μηνυμα στην φαρμα μου!
    και
    Υδρομασαζ
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/3/16
  2. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    ψαχνω σταβλο αρκουδας, οποιος θελει μπορει να μου στειλει μηνυμα στη φαρμα : -smart97-
     
  3. HLIAS14

    HLIAS14 Αρχάριος στο φόρουμ

    Παιδια τον "Πυργο του Αϊφελ" ψαχνω εδω και μηνες. Ειναι κανενας που να τον δινει ?
     
  4. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέρα. Κουράστηκα να ψάχνω και είπα να ρωτήσω αν περισσεύει κανένα κατσικόδεντρο.

    Ευχαριστώ πολύ τους συναγρότες που άκουσαν τον πόνο μου και έτρεξαν σε βοήθεια...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/3/16
    Αρέσει στον/ην maria071966.
  5. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    παιδια εγω ψαχνω (ντουλαπι γρρ) και (κατι ειναι στο νερο)
     
  6. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημερα! Ευχαριστω οσους μου εστειλαν αυτα που χρειαζομουν!! :)
    Λοιπον: κανονι κομφετι, τουρτας, παγωτου, πεφταστεριων και αγαπης ειναι αυτα που μου λειπουν τωρα.
    Επισης, αν εχετε εναν χιουι ντονατ θα τον ηθελα παρα πολυ!! Για χιουι δινω μεχρι και ανακυκλοχελωνα!! :D Οπως επισης χελωνα, αλκυονα, αβοκαντο χχλ, συκια χχλ, ιπποφαες και τα δεντρακια πριν απο αυτα. Και εχω κι αλλες πολλες χχλ αναβαθμισεις. Ενημερωστε με αν θελετε να κανουμε ανταλλαγη. :)
    Καλη σας μερα!!
     
  7. t-xris

    t-xris Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα.ψαχνω εδω και πολυ καιρο σοκολατενιο λαγο και εστια γκολ για να συμπληρωσω τις σειρες συννεφων.ενημερωστε με για ανταλλαγη
     
  8. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Προτίθεται κανένας/καμία να ανταλλάξει μαζί μου τον "Αγρότη Κάστανων";;; Δίνω xxl αναβαθμίσεις δέντρων, ροζ λίμνη παπιών ή κυνήγι φαντασμάτων.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/3/16
  9. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Το θέμα κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.