Mini-Event "Πάρε - Δώσε" και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 22/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι,εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρεται τα αντικείμενα της φάρμας.


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει, η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.
    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.


    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.


    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Αρέσει στους vogd123, Louisa και jimixatz.
  2. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Ας κανω την αρχη....
    Ζηταω
    καστανενια αραχνη και καστανενιο σκαντζοχοιρο
    διακοσμητικα 1χ2 για να συμπληρωσω κατι φασολιες
    αρκευθο (αν γινεται η ανταλλαγη)
    αρμαντιλλο (αν γινεται η ανταλλαγη)
    ροζ σταυλους (εκτος απο τα ζωα που εχουν βγει σε νεον)
    Προσφερω
    δεντρα: σοφορα, λεμονια, βερικοκια, γιαπωνεζικο σφενδαμι, κουκουναρια, κουφοξυλια, μουσμουλια, οξια, ροδακινια και σε πολλα απο αυτα εχω και αναβαθμισεις(βασικη φαρμα)
    αμερστια, γαρκινια, μαπομπαπ, ταμαρινθος, φιστικια, φλογοδεντρο, αστεροδεντρο, χαρουπια και πολλες χχλ αναβαθμισεις (bahamarama)
    σταυλους: σκαντζοχοιρος, κοκκορασ, βατραχος, περιστερι, λυκος, κιουι κι εχω μερικες πορτοκαλι και κοκκινες αναβαθμισεις διαφορων σταυλων
    διακοσμητικα: πισινα, πολυτελης λιμουζινα, χριστουγεννιατικη κρυσταλλινη μπαλα

    αυριο θα ειμαι συνδεδεμενη απο τις 7 το απογευμα και επειτα
     
    Αρέσει σε Gulit1, natalia020595, kikijimy και 2 σε άλλους.
  3. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    το καλύτερο πάρε δώσε
    επιτέλους κλείδωσα την γραμμή φασολιάς
    πραγματικά δεν είχα καταλάβει
    πως η μαύρες ιτιές ήταν τόσο σπάνιες



    με 2 ιτιές καθάρισα
    [​IMG]


    δεν ξέρω πια είναι η φίλη που έκανε την ανταλλαγή , αυτό που θέλω να της πω είναι χίλια ευχαριστώ

     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
    Αρέσει σε ath, fanaras2010, everme και 5 σε άλλους.
  4. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Εγώ παιδιά θα ήθελα πολύ σταύλο αρκούδας ή αρμαντίλλο. Μπορώ να δώσω εργοστάσιο κατασκευής πανιών ή κάποιον άλλο σταύλο περιστεριών, σκαντζόχοιρων, τυφλοπόντικα, λύκων, πλατύποδα ή ότι άλλο έχω. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στον/ην Gulit1.
  5. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερα!αυτος ο αγροτης καστανων πια...ταμα θα πρεπει να κανω??
    λατρευω την ελβετια κ αλπικη σοκολατα,κυκνο(αν ανταλλασεται), ασημένιο πριόνι με 2 λαβές, γιορτινό βαρέλι,βιδρα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
    Αρέσει στους skareleni και Gulit1.
  6. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλησπέρα και από μένα. Θα γράψω τι μου λείπουν και όποιος θέλει ας επικοινωνήσει με πμ, μαζί μου για να συνεννοηθούμε τι θα θέλει για ανταλλαγή.
    Ζητάω : μαύρη ιτιά, ραγοστρόβιλο, λάπαχο, κύκνο, γκουάμπι, βίδρα, κρανια, μανγκοστιν, γκρέιπ φρουτ, αμαρντιλο, αλκυονα.
    Από διακοσμητικά : χρυσό γιορτινό βαρέλι, χρυσό πριόνι με 2 λαβές, ασημένιο πριόνι με 2 λαβές, γιορτινό βαρέλι.
    Στείλτε πμ και κάτι θα μπορεί να γίνει, καλή θέληση να υπάρχει.
     
  7. osakis

    osakis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γειά σας,ψάχνω για στάβλο αρμαντίλο.Έχω αρκετά δέντρα και στάβλους καθώς και μερικές αναβαθμίσεις,πείτε μου τι θέλετε και αν τα έχω να ανταλλάξουμε σε π.μ. ή εδώ.Ευχαριστώ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
  8. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλημέρα! Ψάχνω τον "αγρότη καστάνων", από διακοσμητικά. Προσφέρω μαύρη ιτιά, γαρκινία, νεκταρινιά, ροζ λίμνη παπιών, χελωνόσπιτο, φωλιά αρμαντίλο, αλκυόνας, λιμνούλα βατράχων και αρκετούς άλλους στάβλους και δέντρα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
  9. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα! Ψάχνω το διακοσμητικό απεργία!!! Όποιος θέλει ας μου στείλει πμ τι ζητάει και θα τα βρούμε!!!
     
  10. everme

    everme Νέος ειδικός

    γεια σας και παλι :) ψαχνω για πιστα ταρανδου κ μερικα διακοσμητικα οπως : μαγικο καζανι, καζανι μαγισσας, στοιχειωμενη βιλα, γουρουνανθρωπος, κρυφτο, λεκανη με μπουρπμουληθρες, κολπο με νομισμα, μυλος φαντασμα, το φαντασμα της οπερας, και το υδρομασαζ... σαν πολλα να ηταν τελικα :p λατρευω το halloween :inlove: σας παρακαλω οποιος μπορει να με βοηθησει στελνοντας μου πμ για να βοηθησω και εγω οπως μπορω... εχω πολλες xl/xxl αναβαθμισεις δεντρων κ σταβλους!! ευχαριστω ;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
  11. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    Γεια σας! Ψαχνω για διακοσμητικο: Απεργια, Υδρομασαζ,
    Δεντρο: Μαγκοστιν
    Για ανταλαγες στηλτε μνμ!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
  12. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Και εγώ τον ψάχνω για έβδομη ή όγδοη φορά και δεν μου τον δίνει κανένας. Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε πότε θα βάλουν την εν λόγω συννεφοομάδα και τα διακοσμητικά της στα ρετρό μαγικής φασολιάς, διότι αλλιώς δεν βλέπω να τον βρίσκουμε.
     
  13. andrew1997

    andrew1997 Αρχάριος στο φόρουμ

    Ζηταω πολλά κομμάτια:
    [​IMG]

    Προσφερω 1x:
    [​IMG]

    ας μου στειλει πμ : andrew1997
     
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Σήμερα ξεκινάω ανάποδα:

    Παιδια δείνω αυτα που δεν είναι στην φασολιά επειδή τα έχω διπλά!
    [​IMG]


    μήπως υπάρχει κανένας καλοθελητής που να δίνει ροζ εργαστήριο γαλοπούλας; υπάρχει δεν υπάρχει! ας μου στειλει πμ
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/2/16
  15. elpidoforos1961

    elpidoforos1961 Ενεργός συντάκτης

    Υπάρχει κάποιος κάτοχος του διακοσμητικού "Λίμνη (μικρή)" (απλό διακοσμητικό) που δεν επιθυμεί περαιτέρω την φιλοξενία του; Αν ναι, στείλτε π.μ. με απαιτήσεις. Ευχαριστώ.
     
  16. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το Μίνι δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας
    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην ath.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.