Ομάδα συννέφων μαγικής φασολιάς

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την georgios_2_, 11/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. georgios_2_

    georgios_2_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας! Επειδή ξεκλείδωσα αυτές τις μέρες τη μαγική φασολιά και είμαι λίγο μπερδεμένος. Στις ομάδες συννέφων μαγικής φασολιάς όταν δεν δείχνει κάποιο συγκεκριμένο διακοσμητικό μπορώ να βάλω όποιο 1χ1 ή 1χ2 διακοσμητικό θέλω; Αναφέρομαι στην μαγική φασολιά του φθινοπωρινού φεστιβάλ. Και επίσης έχει σημασία πόσοι πόντοι εμπειρίας δίνει το κάθε διακοσμητικό που θα βάλω;
    Επιπλέον αν σε κάποιες γκρι παλιές ομάδες συννέφων έχω όλα τα απαιτούμενα διακοσμητικά μπορώ να τα τοποθετήσω τώρα ή αυτό έπρεπε να το κάνω μόνο κατά τη διάρκεια των αντίστοιχων δρωμένων τους;
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Οταν δεν υπάρχει κάποιο γραφικό διακοσμητικού πάνω στο σύννεφο βάζεις όποιο διακοσμητικό θέλεις ανάλογων διαστάσεων, 1επι1 ή 1επί2 ή 2επί2.
    Αυτό ισχύει και για τη φασολιά "Φθινοπωρινό φεστιβάλ " και για όλες παρόμοιο τύπου φασολιές.
    Δεν έχει σημασία τι δίνει το διακοσμητικό από πόντους εμπειρίας, μπορείς να τοποθετήσεις οποιοδήποτε ταιριάζει σε διαστάσεις.
    Εάν έχεις παλαιότερες σειρές και έχεις τα διακοσμητικά μπορείς να τα τοποθετήσεις οποιαδήποτε στιγμή επιθυμείς, δεν είναι ανάγκη να είναι το δρώμενο ενεργό.
     
    Αρέσει στον/ην georgios_2_.
  3. georgios_2_

    georgios_2_ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Οκ, ευχαριστώ! Καλή συνέχεια!
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.
    Καλή συνέχεια και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην georgios_2_.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.