Οι top 3000 παίκτες και παίκτριες-2016

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 30/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    [​IMG]
    Μπράβο σε όλους σας!!!
    Πάντα επιτυχίες!!!
     
    Αρέσει σε megakanoni, tsarouxis, Μαρία21* και 29 σε άλλους.
  2. bibina.2

    bibina.2 Προχωρημένος

    [​IMG] Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!!!
    κ του χρονου ακομα πιο πολλοι!!!xD
     
    Αρέσει σε megakanoni, skareleni, tsarouxis και 29 σε άλλους.
  3. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους προσπάθησαν να μπουν στην λίστα των 3.000 κορυφαίων παικτών.
    Συγχαρητήρια βέβαια σε όλους όσους κατάφεραν να μπουν στους πρώτους 1000. Αν και φέτος το δρώμενο ήταν ιδιαίτερα ανταγωνιστικό και τα ποσά που κατέθεσαν οι παίκτες ήταν πολύ μεγαλύτερα από πέρυσι, αρκετοί ήμασταν αρκετά καλά προετοιμασμένοι. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους γείτονες που ο καθένας βοήθησε με τον τρόπο του και χαίρομαι που πολλά γειτονάκια μου βρέθηκαν μέσα στη λίστα. Συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες που μας κράτησαν ψηλά. Καλή δύναμη και σχεδιασμό να είμαστε ακόμα περισσότεροι του χρόνου.;)
     
    Αρέσει σε .mariakeh., megakanoni, Nantia123 και 30 σε άλλους.
  4. Φριφρί

    Φριφρί Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σας.

    Θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλους τους Έλληνες παίκτες που παίξανε στο ιβεντ και είτε μπήκαν στις λίστες είτε όχι.

    Η αλήθεια είναι ότι έπαιξα και εγώ και βγήκα μέσα στους 1000 πρώτους αλλά..... για πρώτη φορά το ιβεντ αυτό....που είναι και το αγαπημένο μου μη σας πω.... μου άφησε τέτοια πικρή γεύση!
    Δε ξέρω... αρχίζω να πιστεύω ότι με αυτά και με κείνα.... το παιχνίδι έχει αρχίσει να με ξεπερνάει.... μη πω να με προσπερνάει σφυρίζοντας αδιάφορα!
    Αυτό το φετινό... με τις φατρίες.... και τις οικογενειακές επιχειρήσεις.... και με το γράμμα του νόμου πλέον.... με χάλασε απίστευτα!

    Καλή συνέχεια σε όλους μας... και πάλι συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες παίκτες για την συμμετοχή τους και την πολύ δυνατή παρουσία τους στη λίστα!
    :inlove:
     
    Αρέσει σε ALCHEMIST., megakanoni, Nantia123 και 31 σε άλλους.
  5. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Καλησπέρα!!!
    Συγχαρητήρια σε όλους τους φαρμεραμαγρότες που είναι στη λίστα !!!:music:
    Πολλά Πολλά Μπράβο σε όσους το προσπάθησαν!!!:music:
    [​IMG]

    Ελάτε παιδιά να φάμε και κάτι... ξελιγωθήκαμε.. στα γέλια xD

    Ευχαριστώ... πολλά ευχαριστώ σε γείτονες αγαπημένους, καλούς φίλους, καινούριους και παλιούς,
    για την θερμή και υπέροχη στήριξή τους:inlove: και του χρόνου πιο πολλοί στην λίστα!!!
     
    Αρέσει σε megakanoni, skareleni, tsarouxis και 26 σε άλλους.
  6. Μαρία21*

    Μαρία21* Επαγγελματίας του φόρουμ

    Την καλησπέρα μου !!:)
    Θα ήθελα να πω κ γω με την σειρά μου συγχαρητήρια σε όλους γενικά τους συμμετέχοντες !!

    Αλλά κ ένα μπράβο όχι σ' αυτούς που το ιβέντ αυτό είναι σκοπός ζωής στο παιχνίδι τους ,
    αλλά ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που δεν ήταν καν προετοιμασμένα
    κ μόνα τους χωρίς την προτροπή των φίλων κ καμία ηθική συμπαράσταση ή βοήθεια κανενός,
    κατάφεραν να βρίσκονται στην λίστα !!!
    Καλή συνέχεια σε όλους κ του χρόνου ακόμα πιο δυνατά !!!!:D


    [​IMG]
     
    Αρέσει σε megakanoni, skareleni, tsarouxis και 27 σε άλλους.
  7. Louisa

    Louisa Κόμης

    Τα καταφέραμε!!! Παίξαμε και νικήσαμε!!! Κατακλύσαμε την λίστα των 3.000 και μπράβο μας!!!
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους, παλιούς και νέους φίλους, για την ενθάρρυνση, τις παροτρύνσεις, τις πολύτιμες συμβουλές και τα δώρα. Χωρίς εσάς δεν θα τα κατάφερνα!!!
    Ήτανε μια μεγάλη γιορτή, μια μοναδική γιορτή φιλίας και ομαδικότητας και είμαι πολύ περήφανη που κατάφερα να είμαι μέρος της.
    Πάντα Ψηλά !!!!
     
    Αρέσει σε megakanoni, skareleni, maria_palou και 18 σε άλλους.
  8. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Μπραβο στους νικητες..Και εγω ημουν στην λιστα καλε για 2 κλασματα του δευτερολεπτουxD.. με 3.000.999 αποθεμα..Εξαφαναστηκα μετα απο μια ανανεωση και τοτε καταλαβα οτι δεν θα παρω μερος φετος:)...Αλλα του χρονου θα επιστρεψω δριμύτερος;)
     
    Αρέσει σε megakanoni, skareleni, maria_palou και 17 σε άλλους.
  9. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Η τελική λίστα :D
    [​IMG]
    Συγχαρητήρια σε όλους και όσοι προσπάθησαν και δεν τα κατάφεραν σίγουρα αποκόμισαν εμπειρία για την επόμενη φορά.
    Ας μην στεναχωριούνται, ένα παιχνίδι είναι με τα πάνω του και τα κάτω του.
    Σημασία έχει η παρέα και οι φίλοι που μας συμπαραστέκονται.
    Ευχαριστώ όλους όσους μου έστειλαν πμ όταν κόντεψα να μείνω από έξω
    και τσίριζαν ρίξεεεεεε ρίξε xD
    Ευτυχώς πρόλαβα πριν λήξει :D

     
    Αρέσει σε ALCHEMIST., megakanoni, Nantia123 και 37 σε άλλους.
  10. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    Για πρωτη φορα καλα ειναι!!! Δεν ειχα σκοπο να ριξω , ηθελα να πουλησω στη λαικη και το κανα. Εβγαλα πολλα λεφτα αλλα δελεαστηκα οταν με ειδα στη λιστα αφου τελιωσα το event. Ετσι απλα , χωρις προετοιμασια, μονο με καρπους νησιου και ζωα εκτροφης που εχω μονιμα(τζαμπο σταβλοι ,γραμμη φασολιας)! Συχγαρητηρια σε ολους, νικητες και μη.:D Η προσπαθεια μετραει .;)
     
    Αρέσει σε soyla74, megakanoni, kolokythopitas και 18 σε άλλους.
  11. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    Συγχαρητηρια σε ολους οσους τολμησαν ειτε τα καταφεραν να μπουν στους 1000 ειτε οχι !! xD ....παντα θα υπαρχει το αυριο για μια πιο δυναμικη προσπαθεια ;) ....ηθελα να το τολμησω μα ενας καλος γειτονας που ηδη βρισκεται σε πολυ υψηλη θεση στην καταταξη με συμβουλεψε και πολυ καλα εκανε να μην το κανω ,ευχομαι σε οσους βρεθηκαν στην ιδια θεση με μενα να τα πουμε του χρονου !!:D
    ενα μεγαλο μπραβο στα 3 γειτονακια μου !!!!!
     
    Αρέσει σε soyla74, megakanoni, kolokythopitas και 17 σε άλλους.
  12. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Μπράβο.

    Μπράβο σε όλα τα παιδιά,
    μπράβο στη zaxaroula,
    στον papas,fenia,μα και B-ILL,
    μπράβο και στην -maroula-.

    Στην katerina,monolith,
    μπράβο στην angelina,
    στην γείτονα natalia,
    μπράβο και στην bibina.

    Mπράβο σε όλα τα παιδιά,
    δεν έγραψα για όλους,
    είναι η λίστα μακρυά,
    δεν φτάνει εδώ ο χώρος.

    Μπράβο σε όλα τα παιδιά,
    που τόσο προσπαθήσαν,
    και την σημαία μας ψηλά,
    πολύ ψηλά κρατήσαν.
     
    Αρέσει σε megakanoni, xara2011, kolokythopitas και 27 σε άλλους.
  13. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Συγχαρητήρια σε όσους προσπάθησαν,
    και φυσικά και σε όσους το κατάφεραν!
    Και του χρόνου...
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε soyla74, kaltsula, megakanoni και 24 σε άλλους.
  14. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Συγχαρητήρια σ' όλους εσάς τους τολμηρούς!!! πάντα επιτυχίες στη ζωή σας και στα γειτονάκια μου ιδιαίτερα...
     
    Αρέσει σε xaris68, megakanoni, annateo2 και 16 σε άλλους.
  15. tsarouxis

    tsarouxis Έμπειρος

    Τελείωσε το δρώμενο του θερισμού ή αλλιώς "ιβέντ της ελληνο-δρωμαϊκής πάλης". Από τη μια μεριά πάλευαν οι υπεύθυνοι σχεδιασμού να μας χαλάσουν τη διάθεση κι από την άλλη οι γείτονές μας και οι φίλοι πάλευαν να εξισορροπήσουν την κατάσταση με δώρα, χαμόγελα και ενθαρρυντικά μηνύματα. Χαίρομαι που νίκησαν οι δεύτεροι κι εξασφαλίσαμε πολλοί την είσοδό μας στη λίστα. Πολλά μπράβο σε όσους συμμετείχατε, είτε παραμείνατε στη λίστα είτε όχι. Σας υπερευχαριστώ όλους και όλες για την υποστήριξη, καλή συνέχεια!
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, megakanoni και 16 σε άλλους.
  16. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα σας ...αν κ καθηστερισα λιγο για τις ευχες μου λογω προβληματων υγειας ... θαθελα να συγχαρω ολους οσους τα καταφεραν ..ιδιαιτερως τα εκλεκτα γειτονακια μου .. αλλα κ οσους δεν τα καταφεραν αλλα προσπαθησαν .. μην το βαζουν κατω κ να συνεχισουν να αγωνιζονται .. εγω φετος δεν μπορεσα να το απολαυσω κ να βοηθησω οπως κ οσο μπορουσα οσους αγωνιζονταν κ ας με συγχωρεσουν ...μπορει να μην ταχω καταφερει να μπω κ εγω στην λιστα (ειναι ο διακαης μου ποθος !αχ! ) αλλα να ειστε σιγουροι οτι σας παρακολουθω παντα ολα αυτα τα χρονια ... χαιρομαι για τις επιτυχιες σας κ αγωνιω μαζι σας ...συγχαρητηρια λοιπον σε ολους ! κ του χρονου με υγεια!
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, megakanoni και 20 σε άλλους.
  17. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    η συμπάσχουσα χαχα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, graganta, annateo2 και 6 σε άλλους.
  18. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ


    Συγχαρητήρια σε όλους!!!!



    Οφείλω πάντως να ομολογήσω, πως ήταν λίγο τρομακτικό την ώρα που ανατίναζα την αποθήκη μου!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/11/16
    Αρέσει σε xaris68, LILA413, megakanoni και 14 σε άλλους.
  19. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Να στείλω και γω τα δικά μου συγχαρητήρια σε όλους! Και του χρόνου!
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, LILA413 και 12 σε άλλους.
  20. megakanoni

    megakanoni Τακτικός στο φόρουμ

    Ήρθα συνοπτικά κάποια πράγματα να γράψω - πω
    καθώς μου είναι ζόρικη η πληκτρολόγηση και μ΄ένα χέρι.
    Σ΄όσους πήραν μέρος ανεξαρτήτως αποτελέσματος μπράβο !!!
    κι ο επόμενος θερισμός περισσότερη χαρά να μας φέρει.

    υ.γ. για τη βοήθεια και κυρίως για την ψυχολογική υποστήριξη ευχαριστώ !!!
    χωρίς αυτά δε θα μπορούσα να ήμουν στη λίστα εδώ.
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, Louisa και 11 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.