Οι top 1000 παίκτες και παίκτριες

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 2/8/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Α! εγω πάντα κοιτάω τον 1ο και τον τελευταιο:

    1ος έχει παραδώσει 2.489
    και ο τελευταίος (1000ος) 405 όπως είπες κι εσυ ;)

    υ.γ. τώρα είναι η ώρα της κρίσης!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., soyla74 και 5 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    [​IMG]

    Συγχαρητήρια σε όλους τους παίκτες που πήραν μέρος σε αυτό το δρώμενο.

    Ενα μεγάλο μπράβο σε όσους κατάφεραν και μπήκαν στην λίστα των 1000.

    @evieva σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση που παρείχες με τους Έλληνες παίκτες

    Η επίσημη λίστα προφανώς θα μας δοθεί αύριο. Θα γίνουν οι απαραίτητοι έλεγχοι τις επόμενες ημέρες και θα δημοσιευτεί η τελική λίστα.
    Τότε θα πιστωθούν και τα δώρα των 1000 καλύτερων αγροτών.

    Εύχομαι να μην υπάρχουν ακυρώσεις Ελληνικών συμμετοχών και όλοι μαζί να μείνουμε ως το τέλος.

    :)
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, xaris68, kolokythopitas και 17 σε άλλους.
  3. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Ίδρωσα ... λέμεεεε ...xD Ούφ ... πήγα στη θάλασσα κατ΄ευθείαν...
    Ευχαριστώ όοοολα τα παιδιά του φόρουμ, τους φίλους μου, τα γειτονάκια μου,
    και ιδιαίτερα την αγαπημένη μου Άννα -xaris68- που με παρότρυνε, με στήριξε
    και τελευταία στιγμή μου φώναξε <ρίξτααααα>...
    Αννούλα είσαι ξεχωριστός άνθρωπος, πολύτιμη φίλη:inlove:

    Θερμά συγχαρητήρια σε όσους είναι τη λίστα αλλά και σε όσους προσπάθησαν...
    Ήταν ωραίο το ταξίδι..!!
    Συγχαρητήρια σε όλη την αγροτιά... έδειξε για άλλη μια φορά πόσο ενωμένη είναι...
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, xaris68, .sofaki. και 21 σε άλλους.
  4. Φριφρί

    Φριφρί Νέος ειδικός

    Τζα!

    Να μαι και εγώωω! :D

    Να συγχαρώ με τη σειρά μου όλους τους 'Ελληνες παίκτες που σε δύσκολους καιρούς βρήκαμε τον τρόπο να χώσουμε τη μουσούδα μας (και κάποιοι....τ αυτιά τους ), στη λίστα των 1000 καλύτερων!!!

    Αλλά και όλα τα παιδιά που προσπάθησαν για τη λίστα και δεν τα κατάφεραν! Εύχομαι να είναι πιο τυχεροί σε κάποια επόμενη φορά!

    Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου....το εικονικό μου ταίρι -.- ..... για την μεγάλη προσπάθεια που κατέβαλε για τη λίστα αλλά και για τις συμβουλές της στο θέμα του δρώμενου που πιστεύω βοήθησε πολύ κόσμο!
    :inlove:
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 18 σε άλλους.
  5. strumfita

    strumfita Προχωρημένος

    Καλησπέρα! Αν και δεν γράφω στο καινούριο φόρουμ, δεν μπόρεσα να αντισταθώ να γράψω τώρα!
    Συγχαρητήρια σε όλους τους παίκτες που διακρίθηκαν στην λίστα με τους 1000 καλύτερους γατο-κυνηγούς! Αν και είπα αρχικά να μην πάρω μέρος, η γειτόνισσα μου Evieva επέμενε να πάρω μέρος κι ετσι βρίσκομαι κι εγώ στην λίστα!
    Επίσης θέλω να δώσω συγχαρητήρια και όσους πάλεψαν μέχρι τελευταία στιγμή!
    Να είμαστε όλοι καλά και να συμμετέχουμε και σε επόμενο ιβέντ!
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 19 σε άλλους.
  6. nikos9102003

    nikos9102003 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    EVIEVA μου γιατι με ξεχασες στην τελικη λιστα.nikos9102003 θεση 772.Συγχαρητηρια σε ολους οσους προσπαθησαν τα καταφεραν η όχι αλλωστε δεν χασαμε τιποτα,οπως στο ivent θερισμουΠαντως εν μεσω κρισης,Αυγουστου,οι ελληνες παιχτες εδειξαν την αξια τους.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/8/15
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 16 σε άλλους.
  7. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλους και όλες είτε είναι είτε όχι στην λίστα,αλλά προσπάθησαν με όσα μέσα διέθεταν!πάντα επιτυχίες σάς εύχομαι να έχετε σε όλους τους τομείς της ζωής σας!!! :inlove:
     
    Αρέσει σε elenigri, xaris68, kolokythopitas και 14 σε άλλους.
  8. BlKY11

    BlKY11 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα
    Θέλω κι εγώ να συγχαρώ όλους του Ελληνες παίκτες για τη συμμετοχή τους και να ευχαριστήσω όλους τους φίλους και τους γείτονες για την υποστήριξη.
    Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα την Φρι, όχι για κάποιον συγκεκριμένο λόγο ,έτσι για να το δει το φαρμερικό ταίρι της
    Τέλος θέλω να ευχαριστήσω την evieva που παρά τις φιλότιμες προσπάθειες που έκανε δεν την βούλιαξε την βάρκα xD
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 16 σε άλλους.
  9. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    37 μετράω :oops:
    [​IMG]
    :D
     
    Αρέσει σε ste007, heavymetal7, xaris68 και 23 σε άλλους.
  10. babasapostel

    babasapostel Νέος ειδικός

    Συγχαρητήρια στα ελληνάκια που τα κατάφεραν μέχρι τέλους !!!
    Συγχαρητήρια και σε όσους το πάλεψαν αλλά ατύχησαν στις λεπτομέρειες , δεν πειράζει βρε , αυτή είναι η ομορφιά του παιχνιδιού , αν η επιτυχία ήταν σίγουρη θα "πεθαίναμε" από ανία .
    Σε γενικές γραμμές διατηρήσαμε τα κεκτημένα , 42 είμασταν στην τελική χιλιάδα του ιβέντ θερισμού , 37 τώρα , 3,7% των νικητών ήταν έλληνες αν το εκφράσουμε σε ποσοστό , καθόλου άσχημα αν λάβουμε υπόψη το μέγεθος της χώρας ..
    Η επιτυχία σας λεβέντες και λεβέντισσες αποκτά μεγαλύτερη σημασία δεδομένων των συνθηκών , ολοι οι άλλοι πολεμούσαν με πυρηνικά ( κάρτες , pay-safe ) και μεις με τόξα και βέλη .
    Άντε , πάντα τέτοια !!
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 22 σε άλλους.
  11. Μαρία21*

    Μαρία21* Επαγγελματίας του φόρουμ

    Την καλησπέρα μου κ από μένα .:)
    Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συναγρότες που έλαβαν μέρος !:D

    Σ' αυτούς που τα κατάφεραν ,αλλά κ σ αυτούς που δεν μπόρεσαν να παραμείνουν !
    Δεν πειράζει η προσπάθεια κ η θέληση μετράει!!
    Πάντα υπάρχει κ επόμενη φορά! Δεν το βάζουμε κάτω !!;)

    Να ευχαριστώ τα φιλαράκια γειτονάκια κ μη, για την συμβολή τους στην πρώτη μου προσπάθεια,
    κ σ' ένα άσχημο συμπαθητικό τετράποδο που έκανε χρέη ξυπνητήρι,:p
    Αλλάααα κ για τις υπέροχες λίστες που έκανε κ μας ενημέρωνε !:)

    evieva είσαι σημαντική ( Το έκανες το θαύμα σου )!!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε maria071966, xaris68, .mariakeh. και 15 σε άλλους.
  12. TOLLIS

    TOLLIS Ανερχόμενος συντάκτης

    αυτη ειναι η απαντηση των ελληνων προς ολους τους συμπαικτες ( αγωνιστες ) το μονο που θα πω οτι παλεψατε σαν λιονταρια ενα μεγαλο μπραβο σε ολους ασχετα αν μπηκαν στην λιστα η οχι με λιγα λογια ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ εκπροσωπησατε επαξια την Ελλαδα σε αυτη την ανιση μαχη
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, *mava* και 15 σε άλλους.
  13. -Μαρια13-

    -Μαρια13- Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    καλησπερα.

    συγχαρητηρια και απο μενα σε ολους μας.
    σε αυτο το ιβεντ εμεις οι Ελληνες δειξαμε οτι ειμαστε παντα μια υπολογισιμη δυναμη με η χωρις πολλα πολεμοφοδια.:p
    χαιρομαι που αρκετα απο τα γειτονακια μου ειναι μεσα στην λιστα..:D
    μπραβο σε ολα τα παιδια που προσπαθησαν ειναι δεν ειναι στην λιστα.
    ενα τελειο ιβεντ που ελπιζω να ξαναγινει..
    μην ξεχναμε οτι και τα δωρα που μας εδινε το καθε γατακι ηταν πολυ καλα.:D


    και φυσικα να μην ξεχασω να ευχαριστησω την Ευα. εκανε πολυ καλη δουλεια.
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 16 σε άλλους.
  14. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπερα!
    Να δωσω και εγω τα συγχαρητηρια σε ολους που παλεψαν για να μπουν στους 1.000. Δεν εχει σημασια αν καποιοι δεν τα καταφεραν, σημασια εχει οτι προσπαθησαν και εδωσαν το καλυτερο τους εαυτο.
     
    Αρέσει σε heavymetal7, xaris68, .mariakeh. και 15 σε άλλους.
  15. Kodessa

    Kodessa Δούκας του φόρουμ

    Ενα μεγαλο Μπραβο σε ολους τους Ελληνες παικτες που πηραν μερος[​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε margiecre, xaris68, kolokythopitas και 17 σε άλλους.
  16. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!
    Συγχαρητήρια σε όλους τους συμπαίχτες μας που κατάφεραν να μπουν στην λίστα!
    Χάρηκα πολύ για όλους τους Έλληνες που το πάλεψαν και τα κατάφεραν και ιδιαίτερα για δύο αγαπημένες γειτονισσούλες μου που μπήκαν στην λίστα. :inlove:
    Μπράβο παιδιά!Πάμε για άλλα τώρα.
    evieva αγαπημένη μας, η παρουσία σου είναι πάντα πολύτιμη.Ευχαριστούμε!
     
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, .mariakeh. και 14 σε άλλους.
  17. beliza

    beliza Νέος ειδικός

    καλησπερα, πολλα πολλα συγχαρητηρια σε οσους συμμετειχαν σ ενα απο τα πιο ομορφα δρωμενα, πραγματικα πολυ καλο και φανηκε ποσο ετοιμη για καθε ενδεχομενο ειναι η ελληνικη κοινοτητα.

    το οτι ελαβα μερος ηταν τυχαιο και εδω θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην φιλη και γειτονισσα μου xaris68 που ηταν η υπευθυνη για την ενημερωση μου και την ηθικη συμπαρασταση.

    οταν το ξεκινησα δεν ηξερα τις πραγματικες δυσκολιες του, κι οταν τις αντιμετωπισα πιστεψα πως δεν θα τα καταφερνα, πηρε το ματι μου ενα ποστ της ευης για το που θα βρεθουν σ.λ (στην φαρμα μου δεν εχω τζαμποδεντρα οποτε δεν υπηρχαν παρα ελαχιστες) εκανα λοιπον τις αποστολες χαριν της ευης και βρηκα οτι μου χρειαζοταν. ευχαριστω ευη!

    οταν αρχισαν τα πολυ δυσκολα με τα αναδυομενα οι πολυτιμες συμβουλες η υπομονη και οι επεξηγησεις της φριφρι,σχετικα με τον εξευγενισμο και τα μυστικα του, ηταν εκεινες, που με βοηθησαν να μπω στην λιστα και να παραμεινω.φριφρι επισης σ ευχαριστω!

    χαιρομαι που και οι τρεις ειναι στην λιστα, η βοηθεια σας μου ηταν πολυτιμη!
     
    Αρέσει σε margiecre, xaris68, kolokythopitas και 18 σε άλλους.
  18. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Σας ευχαριστώ από καρδιάς για την βοήθειά που μου προσφέρατε, μόλις σας το ζήτησα.Δεν τα κατάφερα και το γνώριζα από πριν, αλλά επρεπε να το παλέψω, για να φεύγει το μυαλό μου από την καθημερινότητα.Θερμά συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια που κάνανε ανεξαρτήτου αποτελέσματος.Και κλείνω με μια ευχή για όλους, να παλεύουν πάντα για οτιδήποτε ακόμα και αν αυτό φαίνεται ακατόρθωτο!Να έχετε μια όμορφη μέρα και να είστε πάντα καλά, γιατί αυτό το τελευταίο είναι το σημαντικότερο!!!!
     
    Αρέσει σε graganta, *Kirki*, xaris68 και 14 σε άλλους.
  19. bibina.2

    bibina.2 Προχωρημένος

    Kαλησπέρα σε ολα τ αγροτακια..Ενα μεγάλο μπράβο, σε ολα τα παιδιά που μπηκαν στην λιστα..Εμενα βλέπετε μ έφαγαν οι διακοπές :D κ δεν τα καταφερα.. Ισως την επόμενη φορα να μην μπει μεσα στον Αύγουστο Καλά να περνατε ολοι οπου κ να στε ..
     
    Αρέσει σε verybadfarmer, soyla74, powerranger91 και 4 σε άλλους.
  20. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    τι γίνεται,βρε παιδιά;ακόμα να τελειώσουν οι έλεγχοι;πέρσι μετά από 4 ημέρες πιστώθηκαν τα έπαθλα.έχουν ήδη περάσει 5 μέρες φέτος κι όχι μόνο δεν πιστώθηκαν τα έπαθλα,αλλά ούτε οι έλεγχοι τελείωσαν ούτε καν μία επίσημη ανακοίνωση δε βγήκε να μας ενημερώσει πώς και τι.κάθε πέρσι και καλύτερα;δεν ήθελα να γκρινιάξω σε ένα τέτοιο χαρμόσυνο γεγονός,όμως αυτή η απάθεια με ανάγκασε.τουλάχιστον ας ακυρωθούν ξένες συμμετοχές να γεμίσουμε ελληνικές στην θέση τους να αξίζει τον κόπο κι η αναμονή. :music: xD
     
    Αρέσει στους LILA413 και Stefoulini.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.