Οι Καλύτεροι 3000 παίκτες/παίκτριες Νοέμβριος 2023

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 15/11/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Σε αυτό θέμα θα έχουμε την ευκαιρία να γνωρίσουμε και να βοηθήσουμε τους Έλληνες συμπαίκτες μας που θα προσπαθήσουν να αναδειχθούν στην λίστα των 3000 καλύτερων αγροτών για το 2023 στο "Φθινοπωρινό Φεστιβάλ" μας!!!!

    Επίσης θα μπορέσουμε να σχολιάσουμε την λίστα και να συνομιλήσουμε χαλαρά για την κατάταξη και την προσπάθεια των συν αγροτών μας.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Ευχόμαστε και φέτος να δούμε πολλές ελληνικές συμμετοχές!!!!!

    " Ευ αγωνίζεσθαι "


    Η ομάδα του FARMERAMA
    σας εύχεται καλή επιτυχία :D
     
    Αρέσει στους misirli, SYLVART και vagelis1968.
  2. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος



    [​IMG]

    Ήδη υπάρχουν αρκετές συμμετοχές και είμαι σίγουρος ότι θα αυξηθούν:inlove:
    Καλή επιτυχία Ελλάδαααα:inlove:[​IMG]
    Αχ είμαι τόσο περήφανος!!





    Θε μου τι μπλε ξοδεύεις για να μη σε βλέπουμε!

    Οδυσσέας Ελύτης
     
    Τελευταία επεξεργασία: 19/11/23
    Αρέσει σε martha72, skias10, Panagiotiis και 18 σε άλλους.
  3. tsarouxis

    tsarouxis Έμπειρος

    [​IMG]
    [​IMG]
    :pΚαλή επιτυχία!
     
    Αρέσει σε martha72, crazyfarmer71, Lina123 και 13 σε άλλους.
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    upload_2023-11-19_16-1-56.png

    :D:D:D
     
    Αρέσει σε crazyfarmer71, dafro123, martha72 και 22 σε άλλους.
  5. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Μέχρι στιγμής αυτός που έδωσε 2 δις και αυτός που έδωσε 12 δις είναι στους 1000 πρώτους! ειναι και αργά για να το παρακολουθείς πως θα εξελιχθεί!!!
     
  6. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Μολις εριξε και αλλος παιχτης στον κουβα 1τρις και κατι δις
    πραγματικα απορω ειναι φυσιολογικο ολο αυτο ?
     
    Αρέσει σε crazyfarmer71, dafro123, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 3 σε άλλους.
  7. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα!
    Πως και πως περίμενα να δω τη τελική λίστα και πραγματικά είμαι τόσο χαρούμενος που για μια ακόμη φορά η ελληνική πινελιά δεν έλειπε από την παγκόσμια λίστα! Βέβαια είχαμε και τα ανάποδα, που χάλασε το HELLAS, - στενάχωρο βέβαια - αλλά υπάρχουν κι άλλες συμμετοχές που δώσανε ένα τόνο υπερηφάνιας και αισιοδοξίας!
    Συγχαρητήρια σε όλους σας καλά μου γειτονάκια...

    [​IMG]
    [​IMG]
    μα πιο πολύ στον skias10 που κατάφερε να πιάσει την 3η θέση στην Ελλάδα!!!!!!!!:):music::music:
    Του χρόνου θα συμμετέχω και εγώ στο δρώμενο του θερισμού ! Και η αλήθεια είναι πως είχα τα απαραίτητα να μπω στην κατάταξη, αλλά για προσωπικούς λόγους δεν ήθελα να συμμετέχω!
    Πολλά πολλά συγχαρητήρια σε όλους! :inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, jimthrilosgate7, αμφιθεα και 12 σε άλλους.
  8. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπερα σε ολη την αγροτια και συγχαρητήρια σε ολους που προσπαθησαν να παρουν θεση στο δρωμενο.Καλη επιτυχία
     
    Αρέσει σε Marinaloren, jimthrilosgate7, αμφιθεα και 6 σε άλλους.
  9. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους! Συνχαρητηρια σε οσους ασχοληθικαν και καταφεραν να μπουν στους 3000! Φετος ειπα να ασχοληθω και εγω. Κλαιω λιγο βεβαια τωρα για την αδεια μου αποθηκη:cry::cry::cry::cry: αλλα τα καταφερα ! Εφτασα στην περιοπτη θεση 1365! Δοξαστε με!!!xDxDxDxDxDxD Καλη συνεχεια και καλο βραδυ σε ολους!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, anastz, jimthrilosgate7 και 15 σε άλλους.
  10. elena101960

    elena101960 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα σας,
    συγχαρητήρια σε εσάς που κερδίσατε [​IMG]
    συγχαρητήρια και σε εσάς που προσπαθήσατε αλλά δεν τα καταφέρατε αυτή την φορά [​IMG] και όπως λέει ο Winston Churchill
    " Η επιτυχία είναι να προχωράς από αποτυχία σε αποτυχία,χωρίς να χάνεις τον ενθουσιασμό σου "
    Να είστε όλοι καλά και καλή συνέχεια.[​IMG]
     
    Αρέσει σε Marinaloren, martha72, jimthrilosgate7 και 12 σε άλλους.
  11. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Πάει και αυτό. Μπράβο σε όσους το παλεύουνε, συγχαρητήρια και στα γειτονάκια μου. Άντε και του χρόνου με υγεία...
     
    Αρέσει σε Marinaloren, Lina123, dafro123 και 5 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους !!!

    Θέλω και εγώ με την σειρά μου, να δώσω πολλά συγχαρητήρια
    σε όλους τους συμπαίκτες μας για την συμμετοχή τους.:inlove:
    Δώσαμε όλοι τον καλύτερο μας εαυτό , σε όποια θέση κατάταξης και να τερμάτισε ο καθένας μας.:inlove:
    Να δώσω επίσης και πολλά συγχαρητήρια στα δικά μου αγαπημένα γειτονάκια .:inlove:
    Μπράβο σε όλους μας , παιδιά.:inlove:
    Του χρόνου με υγεία, εύχομαι οι Ελληνικές συμμετοχές να πάρουν πολλές περισσότερες πρωτιές !!!:inlove:

    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/11/23
    Αρέσει σε Marinaloren, Lina123, jimthrilosgate7 και 11 σε άλλους.
  13. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα σας θα ήθελα και εγώ να δώσω συγχαρητήρια σε όλους που τα κατάφεραν και μπήκαν στους 3000. Δώσαμε όλοι μας τον καλύτερό μας ευατό συγχαρητήρια και στα δικά μου γειτονάκια skias10 που κατάφερε και έπιασε την 3η θέση της Ελλάδας και τον tajidioths. Και του χρόνου με υγεία με περισσότερες συμμετοχές. Και όσοι δεν τα καταφέρατε να μπείτε στους 3000 μην το βάζετε κάτω να ξαναπροσπαθήσετε και του χρόνου για να τα καταφέρετε.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, Lina123, jimthrilosgate7 και 7 σε άλλους.
  14. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    Να πω κι εγώ ένα μπράβο σε όλους όσους πήραν μέρος στο φετινό δρώμενο θερισμού!! Εγώ το περιμένω κάθε χρόνο πώς και πως!!Μπράβο και στους δικούς μου γείτονες που κατάφεραν να μπουν στην κατάταξη! Άντε και του χρόνου να είμαστε γεροί!!!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, Lina123, jimthrilosgate7 και 5 σε άλλους.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Συγχαρητήρια σε όλους τους 'Ελληνες που πήραν μέρος στο φετινό δρώμενο, ανεξαρτήτου κατάταξης!
    Και του χρόνου !!!!!

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην georgios_2_.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.