Feedback Ξεφάντωμα πυγολαμπίδων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 27/4/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους που μας βοήθησαν σε αυτό το δρώμενο και ίδιαίτερα την Γεωργία και τον powerranger91. Χωρίς αυτούς δεν θα ήξερα τι να κάνω.Από τη μία μεριά είχα την φάρμα μου και από την άλλη σε νέα καρτέλα,τους πίνακες των παιδιών.Έπαιξα 16 επίπεδα με τρίλιζες και μετα με τετράδα αφου πρώτα έπαιρνα τα δώρα που ήθελα. Έφτασα 33 επίπεδο και αν και πήρα έξι σταύλους, βίδρα γιοκ.
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, skareleni, giannissuper και 7 σε άλλους.
  2. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους.
    Δυστυχώς δεν κατάφερα να ολοκληρώσω το δρώμενο, καθότι είχα πρόβλημα με το mobile internet στο χωριό τις ημέρες του Πάσχα.
    Συγχαρητήρια σε όσους ολοκλήρωσαν.
    Αναμένουμε τα επόμενα δρώμενα για να ανακάμψουμε.
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, skareleni, giannissuper και 5 σε άλλους.
  3. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Χρόνια Πολλά και Καλά για όλους μας !!!!
    Χριστός Ανέστη !!! Και στο παρά...Τσάφ... Κ
    λείδωσα την φασολιά
    -.-
    [​IMG]
    μικρά βιαστικά λαθάκια πανικού με έφτασαν ως το 13ο επίπεδο...
    :wuerg:
    χρόνος για τα υπόλοιπα επίπεδα ούτε λόγος να γίνεται...
    είχαμε Οβελία, Κοκορέτσι, παραλίγο να φτιάχναμε και κουραμπιέδες... :pxD
    • :inlove:Θερμά, θερμότατα και πολλά ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά για τα πινακάκια τους, ήταν πολύτιμα!!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 10 σε άλλους.
  4. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Mε μεγαλη απογοητευση υστερα απο τοσα και τοσα δρωμενα το συγκεκριμενο εμεινε ανεκλπηρωτο καθως μερικα μικρα.. βιαστικα... ανουσια ..(πειτε τα οπως θελετε) λαθακια μου στερησαν.. αυτο εκει ψηλα στα συννεφα διακοσμητικο..η εικονα κλαιει απο μονη της :wuerg::cry::oops::sleepy:[​IMG] Αλλα δεν πτοουμε...βουρ για το επομενο



    Υ.Γ θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα καλα μου γειτονακια αλλα και καποια αλλα μικρα παιδακια οπου με βοηθησαν να κερδισω οσα κερδισα...:inlove:(ξερετε ποιοι ειστε:music:).Επισης.αξιζει να επιβραβευθουν με ενα μεγαλο μπραβο οσοι το "ξεσκισαν'' το δρωμενο...:inlove::)και με ενα μεγαλυτερο Μπραβο!!!!οσοι βοηθησαν με τα πινακακια τους ..να "ξεσκιστει" το δρωμενο

    Καλη σας μερα...:D
     
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 11 σε άλλους.
  5. mkokkonaki

    mkokkonaki Αρχάριος στο φόρουμ

    Τα κατάφερα! Πήρα και το 24ωρο κουπόνι που ήθελα. Ευχαριστώ πολύ όσους μου έστειλαν.
     
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 3 σε άλλους.
  6. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Παράκληση να μην ξαναέχουμε τέτοιο δρώμενο . Παίζουν μικρά παιδιά , άνθρωποι με μαθησιακές δυσκολίες , ας δείχνουμε λίγο σεβασμό .
     
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 9 σε άλλους.
  7. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Τελικά έφτασα 35 επ., πήρα εκτός απο τη φασολιά και τα διακοσμητικά της,άλλα 3 παρακολούθηση πυγολαμπίδων, 1 λαμπυρίζουσα ουβερτούρα, το κουπόνι, το αυτοκόλλητο. Απο τη στιγμή που συμπλήρωσα τη φασολιά έπαιζα κυρίως μια μια σειρά για να αλλαξω γρήγορα επ και να πάρω όσο το δυνατόν περισσότερα πάρτυ εισητήρια, δενδρύλλια και σταύλους, με όσο το δυνατον λιγότερα φυτα και αναδυόμενα. Μέχρι τώρα δε βγήκε τίποτα καλό απο αυτά. Περιμένω κάποια ακόμα.
    Το βρήκα ενδιαφέρον σαν σχεδιασμό, αν και λίγο βαρετό γιατί ζητούσε πολλά φυτά σε κάθε βήμα. Θα προτιμούσα να υπήρχαν περισσότερες εναλλακτικές στο τι θα παραδώσεις, κι όχι σχεδόν σε κάθε σειρά 2 φυτά, 1 αναδυόμενο και σάκος [απο αναδυόμενα ] και κάτι άλλο. Ειδικά αυτά τα άλλα [αποθήκης] θα ήθελα να έπαιζαν περισσότερο ως εναλλακτικές. Ή να μπορούσες πιο συχνά να συμπληρώνεις γραμμή μόνο με μπλε ή μόνο με κίτρινα λουλούδια και να μη θέλεις σχεδόν πάντα και απο τα δυο.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/5/16
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 9 σε άλλους.
  8. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    το δρωμενο αυτο φευγει και με αφηνει καπως ετσι.
    [​IMG]
    δεν ηταν ολα 3 τετραδες.ολοκληρωσα και μονες τετραδες φαναριων σε μερικα επιπεδα.συγχαρητηρια σε οποιον πετυχε το παραμικρο σε αυτο το δρωμενο,οπου επρεπε να ξεκλεψουμε χρονο αναμεσα στο σουβλισμα του αρνιου και τον εκκλησιασμο.ο,τι καναμε,αθλος ηταν.στην αρχη με ψιλοσοκαρε το δρωμενο.επειτα μπηκα στο νοημα.οι υπολογισμοι κι οι επιλογες ηταν πολλες.χαιρομαι που βοηθησα.να ειστε ολοι καλα.παμε γι'αλλα.;) ααα,να πω πως εκτος ολων των αλλων,το δρωμενο μου χαρισε μια βιδρα!:inlove: δεν ειχα.

    υ.γ.κατι που καποιοι ακομη δεν καταλαβαν ειναι πως οποιες τριλιζες και να επελεγαν,μπορουσαν να παρουν και τα υπολοιπα ενδιαμεσα δωρακια,οπως μυστηριωδη και λιπασματα,προτου αναψουν το κοινο φαναρι.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/5/16
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 8 σε άλλους.
  9. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    εγω τελευταια στιγμη εφτασα στο επιπεδο 22
    οι τελευταιες βεβαια τριλιζες ηταν λειψες
     
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 4 σε άλλους.
  10. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Απλά αν έκανες μια σειρά έδινες 2 φορές φυτά, ενώ αν έκανες 2 ή 3 έπρεπε να ξαναδώσεις φυτά και αναδυόμενα έστω και απο 1 φορά. Έτσι παίζοντας μια μια σειρά έφτασα στο 35 με λιγότερα φυτά και αναδυόμενα. Αν συνέχιζα τρεις τρεις θα τερμάτιζα σε αρκετά χαμηλότερο επ. Έτσι έχασα αστερονομίσματα [ διακοσμητικά], αλλά κέρδισα σε μυστηριώδη.Φυσικά έπαιρνα και άλλα δωράκια[ με καρπούς, προιόντα,ζώα], αλλά όπως λέει και η Λίλα πιο κάτω, με τα πολλά αναμμένα φαναράκια την ΄πατησα και γω και κάπου συμπλήρωσα σειρά χωρίς να το θέλω.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/5/16
    Αρέσει σε gtrullis, xristos-ale3andros, skareleni και 6 σε άλλους.
  11. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Αυτό δάσκαλε:inlove:.... ευτυχώς το κατάλαβα και κάτι πρόλαβα κι από τα άλλα δωράκια, αλλά έτσι όπως ήταν αναμμένα με παρέσυραν και το λάθος παραμόνευε...εύκολα, ειδικά όταν μαζεύεις φυτά μέχρι και στο παραπέντε:p

    Έχει πολύ δίκιο η Δήμητρα όταν λέει για τις σειρές
    Θα ήταν πολύ πιο ενδιαφέρον αν είχε σε κάθε επίπεδο εναλλακτικές για το τι θα παραδώσεις κα περισσότερα είδη από την αποθήκη μας.


    όοοχι τόοοοσα φυτάαα!!!! Είναι πάρα πολλά, κουράζεσαι και στο τέλος γίνεται βαρετό..!!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, skareleni, powerranger91 και 6 σε άλλους.
  12. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, δε πολυασχολήθηκα με το συγκεκριμένο δρώμενο, πήρα βέβαια την φασολιά [άσχετα αν μου λειπουν δυο διακοσμητικά:p], τέτοιο δρώμενο δεν έπρεπε να μπει αυτές τις μέρες. Μπράβο σε όσους το τελείωσαν.. Πάμε για άλλα τώρα..;)
     
    Αρέσει σε giannissuper, xristos-ale3andros, skareleni και 7 σε άλλους.
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Αν κλαις εσυ για ένα εμείς τι να πούμε;
    [​IMG]
    Το γιατι; ένα λαθάκι και απο μένα! ;) Φαινεται στην εικόνα!!! ;)

    και εσυ ξέσκισες με αυτά τα λόγια xD:p
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, skareleni, GaTe987 και 4 σε άλλους.
  14. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    εσυ,τεκνον μου,το καταλαβες(εξυπνο μου εσυ!).καποιοι,τελειωσε το δρωμενο,κι ακομη δεν το εχουν καταλαβει.:p
    μακαρι να ειχε μονο ειδη αποθηκης.δεν πιστευω να ζηταω πολλα. xD
    Υ.γ.αυτο το ''τσιτατο'' πριν την παραθεση ειναι ολα τα λεφτα. :D:p

     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, skareleni, LILA413 και 2 σε άλλους.
  15. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος



    Εεε καλα τωρα σιγα το πραγμα..και εσενα η φασολια σου καθετε μιση...ε ρε αυτο το δρωμενο καταστροφη τετοιες μερες..απαραδεκτο ..αλλα δεν πειραζει στο δρωμενο παρε δωσε εχει να γινειxD:inlove:Παρεμπιπτοτνως και εγω εχω δυο διπλα ..τα ιδια λαθη κανουμε ..Δεν πειραζει λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε xDxD
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, Gulit1, skareleni και 5 σε άλλους.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Λοιπόν μια και το δρώμενο τελείωσε ήρθε η ώρα να το σχολιάσω! λοιπόν αρκετοι απο μας πήραν απο απροσεξία 2 ίδια διακοσμητικά και δεν ολοκλήρωσαν δυστυχώς την φασολιά. Σε αυτό φταίει ότι μπορούσαμε να τα αγοράσουμε πολλές φορές, αλλά έτσι όπως ήταν το δρωμενο που να θυμόμαστα και εμείς τι είχαμε αγοράσει!!!
    Λοιπον προτείνω όταν μπαινει δρώμενο με την ευκαιρία να αγοράσουμε πολλές φορές διακοσμητικό! αν το έχουμε αγοράσει έστω και μια φορα να μας προειδοποιει "το έχεις ήδη το θες σίγουρα;"
    Επίσης όπως έχω παρατηρησει και το επόμενο δρώμενο (Βίκινγκς) έχει αστερονομίσματα!!! αν είναι να έχουμε συνεχως αστερονομισματα να μην μετατρέπονται σε χτ και πε!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, soyla74, xristos-ale3andros και 9 σε άλλους.
  17. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] [​IMG] θα μπορούσαν να ήταν τα υλικά μιας ημιτελούς τρίλιζας αλλά... που μυαλό και χρόνος!
     
    Αρέσει σε gtrullis, soyla74, xristos-ale3andros και 6 σε άλλους.
  18. alexandrosa

    alexandrosa Ενεργός συντάκτης

    Η σιωπη δεν ειναι παντα χρυσος! τι κ αν πηρα απο 2 και τρεις φορες τα διακοσμητικα,τα υπολοιπα δωρακια ηταν καρμοιρικα. μετα απο τοσες χιλ.φυτα να ερχονται στα χερια μου 1 σταυλος 1 δενδρυλιο μια σουπερ τροφη 3.000χτ..... οι αποδοχες δεν ηταν ανταξιες των προσδοκιων μου.Ελεγα πως μετα το 10ο επιπεδο θα υπηρχε μια διαφοροποιηση στα δωρακια αλλα που; εξακολουθουσαν να ειναι μιζερα.τραγικο που λεει και μια φιλη.
     
    Αρέσει σε gtrullis, soyla74, xristos-ale3andros και 9 σε άλλους.
  19. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.