Feedback Ξεφάντωμα πυγολαμπίδων

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 27/4/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Παραλίγο να την πατήσω κι εγώ!!! επειδη δεν ακολούθησα το αρχικό πλάνο μου και απλά για αρχή επέλεγα ότι γουσταρα να κερδίσω. ;) Αλλά ευτυχώς, όπως προείπες με ειδοποίησε το λέιερ ότι θα ολοκληρωνόταν κάτι!!! και το σταμάτησα! μετα κοίταξα λιγάκι πιο προσεκτικά και είδα πως μπορούσα ακόμη να σχηματίσω τις 3 σειρές. Και έτσι την γλίτωσα!!! ;)
     
    Αρέσει σε markos5560, kitsena, skareleni και 7 σε άλλους.
  2. iraklara299

    iraklara299 Αρχάριος στο φόρουμ

    και εγω την πατησα εχω 68 και αλλα 8 που παω για την 10 σελιδα =76 νομισματα αντι 80...δηλαδη χανω την ολοκληρωση τις γραμμης φασολιας..ερωτηση υπαρχει τροπος να την συπληρωσω--δηλαδη να βρω ταλλα νομισματα που μου χρειαζοντε;;;η με καποιο απο ταλλα διακοσμητικα απο το καταστημα πυγολαμπιδων;;
     
    Αρέσει σε markos5560, ioanna6929, skareleni και 2 σε άλλους.
  3. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    μολις ολοκληρωσεις εστω μια τετραδα αναμμενων φαναριων στο δεκατο επιπεδο,θα σου εμφανιστει το ενδεκατο επιπεδο που εχει τις ιδιες απαιτησεις με το πρωτο.ειναι απειρα τα επιπεδα,οποτε μην αγχωνεσαι.ορεξη να'χεις και χρονο.;)
     
    Αρέσει σε NOTHS58, markos5560, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  4. iraklara299

    iraklara299 Αρχάριος στο φόρουμ

    ...δεν τοχα καταλαβει οτι συνεχιζοντε τα επιπεδα..ευχαριστω πολυ...χριστος ανεστη...
     
    Αρέσει σε markos5560, ioanna6929, skareleni και 4 σε άλλους.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Πληροφοριακά!
    Με την σίκαλη σε όλη την φάρμα...καμια 100αριά αναδυόμενα !!! και αυτήν την στιγμή είμαι σε άλλη φάρμα (επίπεδου 81)
     
    Αρέσει σε LILA413, jimixatz, markos5560 και 4 σε άλλους.
  6. takis601

    takis601 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα. τελος με την φασολια. παμε για αλλα
     
    Αρέσει σε LILA413, froggela, jimixatz και 5 σε άλλους.
  7. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    επιτελους πηρα τη φασολια και συνεχιζω χαλαρα.καλο βραδυ και χρονια πολλα σε ολους!
     
    Αρέσει σε LILA413, takis.00, skareleni και 6 σε άλλους.
  8. Louisa

    Louisa Κόμης

    Σ' ευχαριστώ πολύ Δημήτρη. Δεν πίστευα ότι υπάρχει καμία περίπτωση να το παίξω αυτό το δρώμενο, αλλά μόλις διάβασα την ανάρτησή σου αναθάρρησα.... Ξεκίνησα κι εγώ λοιπόν αργά, αργά, ακολουθώ τις οδηγίες σου ευλαβικά και... όσο προλάβω...
     
    Αρέσει σε LILA413, NOTHS58, skareleni και 7 σε άλλους.
  9. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Ουφ!!!![​IMG] επιτέλους, τέλος κι αυτό χάρη σ' όλους εσάς που δώσατε απλόχερα τα ...φώτα σας. Γειτονάκια μου, σας ευχαριστώ...
     
    Αρέσει σε Louisa, LILA413, mpimpilas και 10 σε άλλους.
  10. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    τελος και απο μενα χαρη στην βοθεια σας συναγροτες και γειτοναρες μου ολοι μαζι μπορουμαι στα δυσκολα νασται καλα :):):):)
     
    Αρέσει σε LILA413, jimixatz, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  11. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλησπέρα
    και καθυστερημένα Χρόνια Πολλά σε όλους.
    Να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που προσπάθησαν και προσπαθούν κάθε φορά να μας βοηθήσουν, τους MrJohn, Kitsena και όλα τα παιδιά.
    Ειδικά να ευχαριστήσω τον powerranger και την georgia469, τις οδηγίες των οποίων ακολούθησα.
    Τις 16άδες του powerranger και τις ποσότητες της georgia469. Θερμότατο ευχαριστώ.
    Απλά να σημειώσω ότι χρειάστηκα +3 σακίδια παραπάνω (12+3=15), επειδή δεν ακολούθησα τις γραμμές της Γεωργίας, αλλά βγήκαν πανεύκολα σε μερικά δευτερόλεπτα

    Να σχολιάσω κι εγώ ότι για δρώμενο πάνω στις μέρες του Πάσχα ήταν εξαιρετικά δύσκολο. Και πάλι θα ήθελα η εταιρία να δώσει κάποια ανταμοιβή και στα παιδιά που προσπάθησαν, αλλά δεν τα κατάφεραν. Π.χ. πλήρη τη φασολιά.
     
    Αρέσει σε skareleni, LILA413, jimixatz και 8 σε άλλους.
  12. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Από περιέργεια:
    Σε τι επίπεδο έχετε φθάσει??
    (ανεξάρτητα από τη στρατηγική που ακολουθεί ο καθένας -μονή-διπλή-ή-τριπλή γραμμη)
    εγώ βρίσκομαι στο 18
    στην αρχή διαβάζοντας ΣΕ (π.χ. 9-19-29-39-49 κτλ) πίστευα ότι θα μπορέσω να κάνω πολύ περισσότερα...
     
    Αρέσει στους skareleni, LILA413, jimixatz και σε ακόμα ένα άτομο.
  13. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Ειμαι στο 17ο και εχω ξεκλειδωσει την φασολια και τα δωρακια ,παω για το κλασικο τωρα και οτι προλαβω
     
    Αρέσει σε skareleni, LILA413, gtrullis και 2 σε άλλους.
  14. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Σταμάτησα στο 10...
     
    Αρέσει στους skareleni, LILA413, gtrullis και σε ακόμα ένα άτομο.
  15. .ελιτσα.

    .ελιτσα. Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα κ χριστος ανεστη σε ολους.τελιωσα κ εγω.πρεπει να ευχαριστησω θερμα κυριως τον powerranger91 κ ολα τα υπολοιπα παιδια για τις συμβουλες.ναστε ολοι καλα κ σε αλλα.
     
    Αρέσει σε skareleni, LILA413, powerranger91 και 2 σε άλλους.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Μέχρι και το 6 που μόλις πέρασα το έκανα τριλιζα!
    τωρα το 7 το πέρασα μόνο για τα δωράκια του! διότι τώρα ποια έχει τελειώσει το δρώμενο
    και έτσι θα προχωρήσω και αν γίνεται τετράδα θα το περνάω αλλιως... και τελος στο 8!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/5/16
    Αρέσει σε skareleni, LILA413, Louisa και 3 σε άλλους.
  17. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους.Έφτασα ως το 25 με 3 τετράδες,και στο 26 πήρα ότι μπορούσα.

    [​IMG]

    Παραδώστε όλοι ότι έχετε,γιατί ο χρόνος τελειώνει.
     
    Αρέσει σε skareleni, Gulit1, LILA413 και 5 σε άλλους.
  18. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

    Πρώτα πρώτα θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον powerranger και την georgia! Ακολούθησα τυφλά τις οδηγίες τους. Προφανώς αν δεν ήταν τα παιδιά, δεν θα είχα ασχοληθεί με το δρώμενο.

    Σε δεύτερη φάση έχω να πω το εξής: Λυπάμαι που η εταιρεία αγνοεί επιδεικτικά τους Ορθόδοξους Χριστιανούς, όχι μόνο στη χώρα μας, αλλά και οπουδήποτε αλλού υπάρχουν, βάζοντας ένα δρώμενο τέτοιας πολυπλοκότητας και δυσκολίας κατά τη διάρκεια των Άγιων αυτών ημερών. Το να προσπερνάει αδιάφορα το Ορθόδοξο Πάσχα, χωρίς δρώμενα πασχαλινά το έχουμε συνηθίσει, ίσως κάπου να είναι και λογικό, αφού οι Καθολικοί είναι πολύ περισσότεροι, αλλά το φετινό ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Ελπίζω η δυσαρέσκεια όλων μας να μεταφερθεί στους αρμόδιους.

    Καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε skareleni, Gulit1, LILA413 και 7 σε άλλους.
  19. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Kαλημέρα και Χρόνια πολλά σε όλους σας
    εγώ εφτασα μέχρι το επίπεδο 20 και σταματώ εδώ αν και έχω μερικά φυτά αλλά μου λείπουν τα παγούρια
    [​IMG] δύσκολο το ιβέντ γιατί λείπαμε πολλές μέρες και με δυσκολία μαζευα 2 φορές την μέρα!!!
     
    Αρέσει σε skareleni, Gulit1, evieva και 5 σε άλλους.
  20. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    καλο μεσημερι και απο μενα και χρονια πολλα !!! Ολων οι συμβουλες ηταν πολυτιμες και εγω προσωπικα σας ευχαριστω γιατι χωρις τα εικονιδια που αναρτησατε δεν υπηρχε περιπτωση να ειχα παιξει το δρωμενο λογω ελειψη χρονου!!:oops: ....συμβουλευτηκα ολες τις φωτο που βαλατε μα σε καποιες κυριως του XAMBILL γιατι ηθελα να παρω τα παρτυ εισιτηρια και τους σταβλους ζαφειρι ....εφτασα αισιως στο 23 και πηρα πολλα δωρα !!! xD

    ευχαριστω και παλι !!:inlove:
     
    Αρέσει σε skareleni, Gulit1, 2014chr και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.