Νεράιδες στο Farmerama?

Η συζήτηση στο 'Κρυστάλλινη Σφαίρα' ξεκίνησε από τον/την Γυάλινη_Σφαίρα, 30/9/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Γυάλινη_Σφαίρα

    Γυάλινη_Σφαίρα Forum Moderator Team Farmerama GR

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε ioanna6929, .eugenaki., SYLVART και 13 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Θα χει πλάκα να δούμε την Τίνκερμπελ στο φαρμεράμα, χμ χμ... Είμαι πάρα πολύ περίεργη τι θα δουν τα ωραία μας ματάκια... Νεράιδες και ξωτικά τέλειαααααααα;):p
     
    Αρέσει σε ioanna6929, LILA413, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  3. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    το fantasyrama κανει επιστροφή στο farmerama ??? μακάρι, μακάρι !!!
     
    Αρέσει στους LILA413, FARMER.GP και maria_palou.
  4. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! Πιθανόν στη φάρμα όλοι κάτοικοι θα μαζευτούν τη νύχτα Πανσελήνουo_O, για να πουν μια μαγική ιστορία ο καθένας τους με διάφορα πλάσματα και ήρωες!! Οι πρωταγωνιστές θα είναι οι νεράιδες, πιθανόν τα ξωτικά του δάσους και ίσως και άλλα παραμυθένια πλάσματα (π.χ. γοργόνες,μάγοι-μάγισσες,γίγαντες, νάνοι,δράκοι,τέρατα και άλλα)!! Με το καλό να αρχίσει το "παραμυθένιο τους ταξίδι" με το ευτυχισμένο τέλος του φαντάζομαι και καλό τους ύπνο!!!:);):sleepy:zzzZZZ​
     
  5. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    FARMER.GP έχουμε παρατηρήσει οτι επανειλημμένως γράφεις ένα ποστ, μετά απο λίγα λεπτά το σβήνεις και ξαναγράφεις ακριβώς το ίδιο. Αν θέλεις να αλλάξεις κάτι μπορείς να χρησιμοποιήσεις την επεξεργασία του ποστ.
    Ευχαριστούμε για την συνεργασία.
     
    Αρέσει στον/ην kitsena.
  6. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε κύριε-ία thumbelina! Ξέρω να κάνω επεξεργασία στο κάθε ποστ. Απλά το διαγράφω και το ξαναγράφω, για να μη φαίνεται τόσο έντονα η λανθασμένη ώρα ανάρτησης του. Δηλαδή κάνω μια ανάρτηση π.χ. στις 8:00 και μου το εμφανίζει την ώρα 6:00. Αν σας ενοχλεί τόσο πολύ ζητώ ταπεινά συγγνώμη. :cry:Από εδώ και πέρα ό,τι γράφω ό,τι ώρα και να είναι, θα κάνω μόνο μια επεξεργασία. Ευχαριστώ και εγώ για τη διευκρίνιση και τη συνεργασία.:)
     
  7. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Προφανώς έχεις λάθος ώρα στις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου στο φόρουμ και γι'αυτό βλεπεις λάθος ώρα στα ποστ. Μπορείς να το ελέγξεις/διορθώσεις απο τις ρυθμίσεις.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει στους GaTe987, kitsena, FARMER.GP και σε ακόμα ένα άτομο.
  8. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!! Να ευχαριστήσω πολύ για τις διευκρινίσεις σχετικά για τη μη επανάληψη των μηνυμάτων μου και για το λάθος της ώρας των δημοσιεύσεων!! :) Αν μπορούμε τώρα με όλο το θάρρος και το σεβασμό ας επανέρθουμε στο αρχικό θέμα με τις νεράιδες του φαρμεράμα. Εύχομαι με την πάροδο των καιρών να εμφανιστούν και οι υπόλοιποι ήρωες των παραμυθιών (π.χ. δράκοι,ζώα γίγαντες, νάνοι, γοργόνες και άλλα)!! Με το καλό όμως πρώτα να έρθουν οι νεράιδες-γάτες και να μας μαγέψουν!!:D:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 5/10/17
    Αρέσει στον/ην ioanna6929.
  9. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.