Νεο περιεχομενο νησιου

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την fouli1988, 2/9/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλημερα κ καλο μηνα.Θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το νεο περιεχομενο νησιου κ πιο συγκεκριμενα για την πισινα καβουριων.Ενω δεν εχω ξεκλειδωσει στο ναο των πιθηκων την πισινα καβουριων ειναι στα υπαρχοντα μου.Ειναι καποιο λαθος?
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Την πισίνα καβουριών, δεν θα μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις, αν δεν ξεκλειδώσεις πρώτα το άγαλμα
     
  3. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Μολις θυμηθηκα οτι την εχω κερδισει απο παλαιοτερο δρωμενο κ την χρησιμοποιουσα κανονικα μεχρι κ τωρα.Αν δεν κανω λαθος ηταν το δρωμενο ~> Παραλιακο κλαμπ Αγριες μπανανες κ ηταν στο σεντουκι ζωων του νερου στο βημα 48?
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Επίσης δόθηκε και από το παραλήρημα στάβλων.
    Μέχρι και σήμερα το μεσημέρι στις 15:00 , θα μπορείς να τον τοποθετήσεις στο νησί, μετά τις 15:00 , αν το έχεις στη μπάρα με τα υπάρχοντα σου, δεν θα μπορείς να το τοποθετήσεις αν δεν ξεκλειδώσεις το άγαλμα. Δεν θα μπορείς ούτε να κάνεις τροφή στο μύλο, αν πρώτα δεν ξεκλειδώσεις το άγαλμα
     
    Αρέσει στον/ην fouli1988.
  5. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Α καταλαβα.Σας ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση μπορειτε να το κλεισετε.:)Καλη συνεχεια!
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.