Feedback Νέο σύστημα νέων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 7/9/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις για το Νέο σύστημα νέων

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων. Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ

    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Νέο-σύστημα-νέων.15038/

    Η ομάδα του Farmerama
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Αν έχουμε και λιγότερα κλικ καλώς να ορίσει, διότι κάπως έτσι μου φαίνεται. Επίσης φαίνεται σαν να είναι και ημερολόγιο μες την φάρμα κάτι που επίσης ήθελαν...ας δούμε την αλλαγή πρώτα να την καταλάβουμε καλύτερα...και μετά το συζητάμε!!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, rodaggelos70 και Nantia123.
  3. tsarouxis

    tsarouxis Έμπειρος

    Τι ωραίο πακετάκι είναι αυτό που εμφανίστηκε πάνω στη μπάρα των γειτόνων; Μπράβο! Πολύ μου άρεσε!
    Επιτέλους με ένα κλικ θα μπαίνω στα δώρα! Αν τώρα εν καιρώ εμφανιστεί και μία δεύτερη σελίδα για να βλέπω τι δώρα στέλνω κι εγώ, εκτός των γειτόνων...επειδή ξεχνάω εύκολα λέω... :sleepy:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ΒΗΜΑΣΩΤΑ, LILA413 και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.