Νέοι χώροι για διακοσμητικά

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την GEPPO1, 10/7/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα σε όλη την παρεούλα μας.. βέβαια η ιδέα για νέο χώρο δεν είναι καινούργια... όμως τώρα πάλι έχουμε τιγκάρει απο διακοσμητικά και δυστυχώς τα περισσότερα κάθονται στην αποθήκη και μαραζώνουν... τα διακοσμητικά απο το ροδάνι που δίνουν σεντούκια έχουν καταλάβει τους χώρους μας ως επί το πλείστον μιας και είναι από τα πιο σημαντικά που έχουμε και φυσικά όλοι μας τα χρησιμοποιουμε κατά κόρον... θα πρότεινα λοιπόν να δημιουργηθούν δύο νέοι χώροι για διακοσμητικά ένας για το νησί και ένας για την κυρίως φάρμα μας.. θα μπορούσαμε να τους ανοίξουμε με έναν λογικό αριθμό από αστεράκια μιας και οι παλιότεροι έχουμε εκατοντάδες απο αυτά... ή ακόμα και με αποστολές βατές για όλους μας..έτσι το παιχνίδι θα αποκτήσει νέο ενδιαφέρον και νομίζω ότι το χρειαζόμαστε όλοι... ελπίζω να εισακουστούμε στην εταιρεία και σύντομα να μας ανοίξει νέα πεδία ενδιαφέροντος... καλή συνέχεια σε όλους...
     
    Αρέσει σε annaioanna, ΜαύροςΛύκος, Panagiotiis και 19 σε άλλους.
  2. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και από εμένα συμφωνώ και επαυξάνω πρέπει να μπουν τουλάχιστον 2 ακόμα χώροι για διακοσμητικά η να επεκταθεί το νησί του θησαυρού και ο λουλουδότοπος με τόσα διακοσμητικά πλέον τα περισσότερα αραχνιάζουν στις αποθήκες μας χωρίς να μπορούμε να τα αξιοποιήσουμε
     
    Αρέσει σε annaioanna, Panagiotiis, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Φιλοι μου, θα με βρειτε απολυτα συμφωνη με οτι προειπατε..
    Και εγω θεωρω πως ειναι απαραιτητο πλεον ,να δημιουργηθει καποιος καινουριος χωρος για τα διακοσμητικα μας..
    Εχουμε παρα πολλα που δεν μπορουμε να τα αξιοποιησουμε και ειναι στις αποθηκες μας και προστιθονται συνεχως νεα διακοσμητικα
    τα οποια σαφως πρεπει να τα τοποθετησουμε στον λουλουδοτοπο και μετεπειτα στις φασολιες..
    Εχω για παραδειγμα πολλες μανιταροκαλυβες, γαλαξιακες τσουληθρες κ.α, που τα παιρνουμε απο το ροδανι ,και δεν εχω πουθενα χωρο
    για να τα τοποθετησω..
    Η παραπανω προταση της φιλης-συμπαικτριας μου GEPPO1 , ειναι αξιολογη και ευκολη, θεωρω, στο να γινει πραξη..
    Οπως επισης , για να αποσυμφορεθει ο χωρος των διακοσμητικων, καλο θα ηταν ,αν υπηρχε η δυνατοτητα ,τα ιδια διακοσμητικα
    που εχουμε πολλαπλα ,οπως αυτα που προειπα, να μπαινανε το ενα πανω στο αλλο(κατι σαν αναβαθμιση) και να παιρναμε στο ιδιο χρονο
    αθροιστικα ολα τα οφελη που μας προσφερουν..
    Ετσι θα κερδιζαμε αρκετο χωρο και θα μπορουσαμε να διαχειριστουμε πιο ευκολα τα διακοσμητικα μας..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/3/20
    Αρέσει σε Panagiotiis, -sia1971-, jiorgos και 4 σε άλλους.
  4. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Ή να τα πουλούσαμε κιόλας.. στο παρε- δώσε, ας πούμε. Εκτός της ανταλλαγής, έχουμε και την επιλογή της πώλησης. Να ξεφορτωθούμε αυτά που δεν αξίζουν.
    Με τους καινούριους χώρους... δεν ξέρω. Θα χρειαζόμασταν ώρες για να μαζέψουμε τη φάρμα μας.
     
    Αρέσει σε Panagiotiis, katerina-paylopoyloy, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Ερχονται με ακαταπαυστους ρυθμους, καινουρια διακοσμητικα στις φαρμες μας χωρις φασολιες να τα τοποθετησουμε..
    Αυτο δεν προκειται μαλλον να αλλαξει.. Γι αυτο καλη μας εταιρεια ,καλο θα ηταν τουλαχιστον να ηταν οσο πιο μικρα γινεται..
    4 διακοσμητικα 1χ1 ειναι προτιμοτερα απο 1 διακοσμητικο 2χ2..Δεν συμφωνειται φιλοι μου ;;;
    Κριμα ειναι να αραχνιαζουν στις αποθηκες μας ..Και δεν υπαρχει και για μας κινητρο να ασχοληθουμε με τα δρωμενα που δινουν
    μονο διακοσμητικα..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους katerina-paylopoyloy, anastz και Panagiotiis.