Νέοι στάβλοι!?!

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την Γυάλινη_Σφαίρα, 7/8/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Γυάλινη_Σφαίρα

    Γυάλινη_Σφαίρα Forum Moderator Team Farmerama GR

    [​IMG]





    [​IMG]
     
    Αρέσει στους Gabriela1991 και georgia469.
  2. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    εγω παιδια λεω οτι ειναι απλος κατι παραπανω απο το ροζ σταυλο σαν σουπερ σταυλος και παει με σειρα κοτουλες λαγουδακια κατσικακια και την επομενη παει λεγοντας και ολα αυτα γιατι ειναι δυσκολο να δωσουν αλλο χωρο και ετσι θα κανουν καινουργιους σουπερ σταυλους που θα δινουν π.χ. 5 ζωακια
     
  3. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    λοιπόν εγώ φαντάστηκα ότι είναι κάποιο ιβεντ εκτροφής(τι μου είπες τώρα?)
    απ ότι βλέπω θα κάνουμε εκτροφή των 3 πρώτων ζώων
    το κάθε ζώο έχει 5 βήματα (σύνολο 15) και αν καταφέρουμε να τα κάνουμε όλα θα πάρουμε το τελικό δώρο
    τώρα αυτοί οι σούπερ στάβλοι ή στάβλοι V δεν είμαι σίγουρος τι μπορεί να είναι
    φαντάστηκα ότι μπορεί να είναι απλά διακοσμητικά που τα βάζουμε σε κάποια φασολιά (που μάλλον θα είναι στο τελικό μεγάλο δώρο)
    το μπακραουντ της (μάλλον) φασολιάς με μπέρδεψε....δεν έχει καμιά σχέση με την τωρινή φασολιά
    αν οι στάβλοι που θα πάρουμε είναι όντως καλύτεροι από τους IV τότε μάλλον θα είναι πολύ δύσκολο το ιβεντ
     
    Αρέσει στους SemK και heavymetal7.
  4. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Ευχαριστουμε Panago70 , πολυ σωστο το link απο το αγγλικο forum ! Πραγματικα ειναι νεοι σταβλοι μετα τους ροζ ! Νέον λεγονται . Το παιχνιδι δυσκολευει πολυ ! Προκληση για τους αφοσιωμενους .
     
    Αρέσει στον/ην Gabriela1991.
  5. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    πιστευω πως θα πρεπει σε καθε βημα να παραδιδουμε ορισμενες ποσοτητων απο ζωα εκτροφης που θα μας ζηταει και πως το τελικο δωρο θα ειναι αυτοι οι διαστημικοι σταυλοι ισως μαζι με αλλα δωρακια:p
     
    Αρέσει στον/ην heavymetal7.
  6. Γυάλινη_Σφαίρα

    Γυάλινη_Σφαίρα Forum Moderator Team Farmerama GR

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Αρέσει στους gagalia και Stefoulini.
  7. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    να και τα διακοσμητικα!
     
    Αρέσει στον/ην heavymetal7.
  8. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.