Νέα θέση στο ζωοκομείο

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την ChristinaYogi, 19/10/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ChristinaYogi

    ChristinaYogi Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα σας!!
    Εχω αποκτήσει το ζωοκομείο κι έχει τις 4 πρώτες θέσεις κενές. Πατάω πάνω στο (+) για να πρσθέσω μέσα ένα στάβλο, αλλά με πετάει στα ζώα που έχω (όπως στα υπάρχοντά μου), και είναι κενό, δεν μπορώ να επιλέξω κανένα στάβλο να προσθέσω μέσα. Μπορείτε να βοηθήσετε γιατί προφανώς κάτι κάνω λάθος! :)
    Τα χαιρετίσματα μου σε όλους τους αγρότες!
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Το ζωοκομείο είναι στη φάρμα ή στο νησί;
     
  3. ChristinaYogi

    ChristinaYogi Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα σας! Στη φάρμα, στο άγριο λιβάδι.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μου δώσεις το Id σου; Θα το βρεις κάτω, στο ξύλινο πλαίσιο της φάρμας.
     
  5. ChristinaYogi

    ChristinaYogi Αρχάριος στο φόρουμ

    Φυσικά,
    ID: 56463949
    Είστε σουπερ που απαντάτε τοσο γρήγορα!
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δεν έχεις καθόλου στάβλους, γι αυτό και το βλέπεις κενό. Στα υπάρχοντα σου, έχεις μόνο εργαστήρια, τα οποία δεν μπαίνουν στο ζωοκομείο
     
  7. ChristinaYogi

    ChristinaYogi Αρχάριος στο φόρουμ

    Τους στάβλους που είναι ήδη μέσα στη φάρμα, δεν μπορώ να τους μεταφέρω μέσα στο ζωοκομείο? Πρέπει να αγοράσω καινούργιους?
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Φυσικά και μπορείς, αλλά πρέπει να τους διαγράψεις πρώτα, να πάνε στα υπάρχοντα σου και από εκεί να τους τοποθετήσεις στο ζωοκομείο.
     
  9. ChristinaYogi

    ChristinaYogi Αρχάριος στο φόρουμ

    Τέλεια, αυτό θα το κάνω μέσω του πολυεργαλείου επιλέγοντας την επιλογή που λέει "εδώ μπορείς να απομακρύνεις στάβλους, αντικείμενα κλπ?". Γιατί έτσι είχα την εντύπωση ότι το διαγράφω τελείως..
     
  10. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι , έτσι θα τους διαγράψεις. Δεν εξαφανίζονται, όταν τα διαγράφεις, μεταφέρονται ξανά στα υπάρχοντα σου.
     
  11. ChristinaYogi

    ChristinaYogi Αρχάριος στο φόρουμ

    Είμαστε οκ, ευχαριστώ πολύ πολύ!!
     
  12. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια:)
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.