Νέα δένδρα

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την evieva, 19/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    κι άλλα νέα δένδρα >:(
    [​IMG]
    έχει χαθεί η μπάλα τελείως
    [​IMG]
    ούτε ονόματα θυμόμαστε, ούτε πως είναι
    καλά δεν το συζητάω για αποστολές και απόθεμα
    Απορώ εκεί στην εταιρεία το feedback των παικτών πότε θα το διαβάσουν?
    Βαρεθήκαμε λέμε, θέλουμε διάλειμμα
    :mad:

     
    Αρέσει σε pap100, toxotis_99, graganta και 24 σε άλλους.
  2. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    Πιθανολογώ ότι αυτοί που δημιουργούν δέντρα, στάβλους, δρώμενα και λοιπές νέες λειτουργίες, κάθονται σε έναν ψηλό πύργο πάνω στα σύννεφα... Εκεί δε, ούτε επαφή έχουν με τον "κάτω" κόσμο, ούτε wifi, μα ούτε καν περιστέρια για να τους πηγαίνουν τα μηνύματα των παικτών...-.-
     
    Αρέσει σε jimixatz, ath, yelander10 και 23 σε άλλους.
  3. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    τα ιδια Παντελακι μου τα ιδια Παντελη μου τι να τα κανουμε και που να τα βαλουμε?
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, moira και 7 σε άλλους.
  4. kaltsula

    kaltsula Ανερχόμενος συντάκτης

    στο δενδροκομειο βεβαια! δεν ειναι αρκετες 2 επιπλεον θεσεις?;););)
     
    Αρέσει σε pap100, jimixatz, graganta και 11 σε άλλους.
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ήμαρτον καλέ, κάθε λιγο και λιγάκι νέα δέντρα, δε θέλω να ξέρω...... Βαρέθηκα να βλέπω μια απ τα ίδια....>:(>:(
     
    Αρέσει σε jimixatz, graganta, moira και 6 σε άλλους.
  6. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Όσο και αν εμείς φωνάζουμε... όσο υπάρχουν συμπαίκτες μας εντός και εκτός Ελλάδος (που δεν έχουν επηρεασθεί από την κρίση) και αγοράζουν τα πακέτα και τα δενδρίλια, η εταιρία δυστυχώς πρέπει να βρει τρόπο να βγάζει τα "προ του ζην" της.

    Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί το γεγονός ότι κάθε τόσο έχουμε και κάτι καινούργιο από δέντρα ή στάβλους... αυτό που με ενοχλεί είναι το γεγονός ότι αφού τα αποκτήσουμε και ολοκληρώσουμε κάποια αποστολή που θα δημιουργηθεί προς τιμή του νέου (δέντρου ή ζώου) τα αντικείμενα αυτά μένουν εν αχρηστία μέσα στις αποθήκες μας.

    Και άντε πάλι απ' την αρχή.
     
    Αρέσει σε jimixatz, FOIVOS22, graganta και 9 σε άλλους.
  7. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    εγω παιδια αλλο δε θα σχολιασω πρεπει να το βαλω καλα στο μυαλο μου πως καθε μηνα στανταρ δεντρα (μυστηριωδη)και ζωακια (μυστηριωδη) θα μπουν βρεξει χιονισει αρα ο καθενας οπως μπορει,παντος η εταιρια για να το κανει θα πει πως εμεις οι παικτες ανταποκρινομαστε αλλιως δε θα το εκανε, ειμαστε μικρο ποσοστο εμεις που δε θελουμε και φωναζουμε, η μηπως ειμαστε πολλοι και δεν το φωναζουμε;
     
    Αρέσει σε jimixatz, maria_palou, FOIVOS22 και 6 σε άλλους.
  8. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    το έχω ξαναγράψει ¨στου κωφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα¨κανείς δεν μας ακούει
    συμφωνώ με όλους σας ,ένα διάλειμμα 2-3 μηνών θα μας έκανε καλό
     
    Αρέσει σε jimixatz, *ΜΑΜΑ*, Hellenagal200010 και 10 σε άλλους.
  9. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Εντελως αδιαφορο ηβεντ για μενα, εδω και μηνες, η φαρμα γυρος ειναι και γυριζει, κι ολα καποια στιγμη ερχονται, αν και πλεον δεν υπαρχει χωρος τι να πρωτοβαλει κανεις? Απλα περιμενω να πεσουν οι τιμες, οταν θελω να κανω καποια αποστολη και μετααα ας ειναι καλα η λαικη. Που ειναι εκεινη η εποχη που ολοι θελαν την πιστα του ταρανδου? ή το ρακουν? Πιεζονται και οι νεοι παικτες απιστευτα με αυτο τον τροπο. Λοιπον γι'αυτο δεν ασχολουμαι πια με τα μυστηριωδη, ουτε στο παρε-δωσε δεν τα ψαχνω τα περισσοτερα. Καληνυχτα.:sleepy:
     
    Αρέσει σε pap100, jimixatz, maria_palou και 16 σε άλλους.
  10. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Τα νέα δένδρα έχουν χάσει την αίγλη τους. Κάθε μήνα καινούρια, που μετά θα αχρηστευτούν, αφού ολοκληρωθεί η αποστολή. Και φτου απ' την αρχή.
     
    Αρέσει σε jimixatz, ESABA, FOIVOS22 και 6 σε άλλους.
  11. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Αν και αδιάφορα ομολογώ πως δείχνουν όμορφα τα νέα δένδρα...

    [​IMG]
     
    Αρέσει στους jimixatz, maria_palou και sofiapao76.
  12. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]

     
    Αρέσει σε jimixatz, toylaaaaa, Nantia123 και 3 σε άλλους.
  13. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.