Feedback Μυστηριώδης στάβλος Bahamarama

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 4/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. beroniki555

    beroniki555 Τακτικός στο φόρουμ

    Εγώ πήρα 31 σταβλους και πέτυχα 4 μυρμιγκοφάγους 3 τίγρεις 1 κόκκινο πάντα 1 φλαμίνγκο 2 ιπποποταμούληδες αλλα κανένα ροζ στάβλο η εργαστήριο.... πάντως δεν έχω παράπονο....
     
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, moira και 4 σε άλλους.
  2. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Γειά σε όλη την παρέα. Εγώ με το που βγήκε η μόνιμη αποστολή ¨Λάσπη παντού¨, αγόρασα όσους μυρμηγκοφάγους απαιτούσε το πρώτο βήμα και πήρα τον μ.σ. ΄Γρανάτη¨, που έδινε σαν δώρο.....και ήρθε ιπποπόταμος!!!!!!!!!!! Τρέλαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε icons1, skareleni, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  3. Louisa

    Louisa Κόμης

    Εγώ πήρα 34 στάβλους... σε γενικές γραμμές ωραίοι στάβλοι...αλλά...:cry:ιπποπόταμος:cry: πουθενά:cry:
     
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, moira και 3 σε άλλους.
  4. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]αρκετά καλά νομίζω:D. Καλή επιτυχία και στους υπόλοιπους.
     
    Αρέσει σε Gulit1, stravoksilo69, -Barbie73- και 10 σε άλλους.
  5. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Δύο πακέτα αγόρασα φίλε μου. Οι δύο ήταν δώρο και τους τέσσερις τους κέρδισα.
     
    Αρέσει σε Louisa, skareleni, Hellenagal200010 και 4 σε άλλους.
  6. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Είπα να μην παραπονεθώ κι εγώ αλλά δεν αντέχω,θα σκάσω.Πήρα κι εγώ το πακέτο των 30 μ.σ. αλλά ιπποπόταμος πουθενά.Άφαντος!!!Μου έμεινε ο ένας,το δωράκι.Περίμενα τουλάχιστον άλλον έναν να τα κάνω ζευγάρι.Ροζ στάβλους και εργαστήρια ούτε για δείγμα.Πλήρης απογοήτευση!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, maria_palou και 4 σε άλλους.
  7. stravoksilo69

    stravoksilo69 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν έχω παράπονο πήρα το πακέτο και μαζί με το δώρο μου έδωσε και άλλους 3 οπότε μια χαρά.
     
  8. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Μόλις έκανα 9 τα κλουβιά παπαγάλων ++o_O
     
    Αρέσει στους Gulit1, sofiapao76, 2014chr και σε ακόμα ένα άτομο.