Feedback Μυστηριώδης στάβλος Bahamarama

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 4/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] με γειά μου, καλορίζικο...8)
     
    Αρέσει σε giannissuper, ath, Louisa και 14 σε άλλους.
  2. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    γεια σας φιλες και φιλοι συναγροτες εγω δεν θα εστιασω την προσοχη μου μονο στην τετραδα τωνζωων αλλα και και στην υπερβολικη απαιτιση (ποσοτητες ) ζωων στο δρομενο με δεδομενο τον χρονο για να φτιαξεις ζωωτροφες μηπως να το κοιταξει λιγο η εταιρια
     
    Αρέσει σε powerranger91, Louisa, verybadfarmer και 6 σε άλλους.
  3. salt7000

    salt7000 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας φιλοι και φιλες. να σας γραψω και εγω τα αποτελεσματα απο 20 μ,σταβλους που αγορασα. λοιπον εχουμε και λεμε καμηλα πορτοκαλι, εργαστηριο φτερων, παντα ροζ, εργαστηριο μπικινι, ελεφαντας ++, 2μαιμουδες++,εργαστηριο ξυλακια, εργαστηριο χαλιων κιτρινο, 2 παπαγαλους++, 1 φλαμινγκο,4 κοκκινα παντα, 1 τιγρης και 3μυρμηγκοφαγους. νομιζω καλα πηγε αυτην την φορα η αγορα μου.
     
    Αρέσει σε chara1959, ath, Louisa και 8 σε άλλους.
  4. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Το 2ο αποτυχία -->φυστικοβουτυράδικο
    Ηθελα να πάρω κι άλλα 2-3 αυριο αλλά τώρα το ξανασκέφτομαι
     
    Αρέσει σε Louisa, yelander10, soyla74 και 4 σε άλλους.
  5. _vicky_74

    _vicky_74 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπέρα, καλησπέρα!!
    να ένα μίνι ιβέντ που μου έφερε μεγάλη ροζ χαρά xD
    [​IMG]
    και είχε απ' όλα τα καλά :D
    [​IMG] [​IMG]
    τέτοια τύχη δεν την περίμενα σε 25 σταβλάρχες που αγόρασα
    πάντα τέτοια:inlove:
    (επικρατεί ένας πανικός στην ταξινόμηση των διαφόρων στο νησί :p ελπίζω να διακρίνονται οι νέοι στάβλοι)
     
    Αρέσει σε giannissuper, ath, Louisa και 13 σε άλλους.
  6. fenia233

    fenia233 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    μπράβο Βίκυ ,φαίνονται οι τυχεροί !!!!!εγώ μία μαιμού ++ και μία πορτοκαλί μαιμού.....
     
    Αρέσει σε Louisa, skareleni, soyla74 και 6 σε άλλους.
  7. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    ok 3η προσπάθεια αλλά αν δεν έρθει κάτι καλό (κόκκινο-ροζ-νέο ζώο) θα είναι και η τελευταία
     
  8. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλους. Απολογισμός δύο πακέτων: 6 τίγρεις, 6 κόκκινα πάντα, 6 φλαμίνγκο, 2 μυρμηγκοφάγους, 1 ροζ καμήλα, 3 κλουβιά πάντα (ΙΙΙ) και πολλούς κλασσικούς στάβλους (+/++).:)
     
    Αρέσει σε GaTe987, giannissuper, ath και 14 σε άλλους.
  9. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    μυρμηγκοφας εδω μυρμηγκοφαγος εκει αλλα εδω πουθενα υπαρχει συνταγη :mad::cry::D
     
    Αρέσει σε powerranger91, giannissuper, verybadfarmer και 6 σε άλλους.
  10. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα σας και καλή Κυριακή
    ευτυχώς που πήγαν καλύτερα οι Μυστηριώδεις Στάβλοι
    πήρα άλλους 10 και ήρθαν και τα υπόλοιπα καινούρια
    [​IMG]
    2 φλαμίνγκο , 1 κόκκινο πάντα , 2 πάντα κλουβιά κόκκινα και 1 πορτοκαλί,
    1 υφαντήριο πορτοκαλί χαλιών και πήρα και 1 ανακόντα που πήγε αμέσως στην μπάρα
    και 2 βραδύπους

    Αντικατάσταση συντομογραφίας
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 8/5/16
    Αρέσει σε ath, verybadfarmer, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  11. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ο 3ος Μυστηριώδης Στάβλος ήταν τίγρη :D
    οπότε πάμε για τον 4ο
    και αν βγει κάτι καλό έχουμε χρόνο και για 5ο-6ο κτλ


    Αντικατάσταση συντομογραφίας
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 8/5/16
    Αρέσει σε gtrullis, verybadfarmer, skareleni και 4 σε άλλους.
  12. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα..πειρα 40 μυστ.σταβλους και απο τους 40 αυτα αξιζαν...[​IMG] :inlove:Τα υπολοιπα ηταν κατι αναβαθμισεις++ απο ολα τα ζωα..και 2 3 επιεικως απαραδεκτα εργαστηρια(ακου εκει εργαστηριο παραγωγης πουπουλων:mad:) που εαν τα ηθελα θα τα εφτιαχνα και μονος μου:music: ...κριμα....:(Το ροζ καμηλακι ομως με συνεφερε xD:p.Τα μυστηρια ειναι 5 παντα κοκκινα,2 τιγρης,1 φλαμιγκο,1 μυρμηγκοφαγος.:inlove:
     
    Αρέσει σε powerranger91, .FARMERAMA010., gtrullis και 10 σε άλλους.
  13. Louisa

    Louisa Κόμης

    Πήρα κι εγώ 22 στάβλους... και πήρα 2 κόκκινα πάντα, 2 τίγρης, 2 φλαμίνγκο, 1 ροζ καμήλα και τα υπόλοιπα... μέτρια ή άχρηστα όπως η παραγωγή πούπουλων ή το ανακόντα που πήγαν κατευθείαν μπάρα... Οπότε ούτε κλαίω ούτε γελάω...
     
    Αρέσει σε powerranger91, Gulit1, gtrullis και 8 σε άλλους.
  14. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] νάτο ήρθε και το δεύτερο!!!:cry: κι 1 πορτοκαλί πάντα-.-και πίσω απ'το πινακάκι των βοηθών κρυμμένος και ατάιστος 1 τίγρης[​IMG] :)
     
    Αρέσει σε 2014chr, gtrullis, giannissuper και 10 σε άλλους.
  15. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα και από μένα. Μου άρεσε πάρα πολύ διότι απόκτησα και τα τέσσερα ζωάκια, τίγρη, κόκκινο πάντα, φλαμίνγκο ευτυχώς ήρθε και σήμερα ο μυρμηγκοφάγος. Έτσι θα μπορέσω να τελειώσω και την αποστολή. Εννοείτε ότι ήρθαν και αναβαθμίσεις ροζ, πορτοκαλί και απλοί (όλοι καλοδεχούμενοι).
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε powerranger91, Gulit1, monolith2 και 5 σε άλλους.
  16. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] εγώ πάλι έχω εξαγριωθεί και φτιάχνω μόνο τιγροτροφές...
     
    Αρέσει σε 2014chr, -Barbie73-, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  17. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το Δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας! :)

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
  18. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες/ισσες,

    Το θέμα ανοίγει εκ νέου, με αφορμή το νέο δρώμενο "Μυστηριώδης στάβλος Bahamarama"



    Eπίσημη Ανακοίνωση :
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Μυστηριώδης-στάβλος-bahamarama-Γρανάτης.18659/

    Συχνές ερωτήσεις :
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Μυστηριώδης-στάβλος-bahamarama.17564/

    Σας υπενθυμίζουμε ότι στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια,
    τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας.
    Για τις απορίες σας ή για τεχνικά προβλήματα που αφορούν στο event
    θα πρέπει να ανοίγετε θέμα στις κατάλληλες ενότητες του forum:
    "Βοήθεια για αρχάριους", "Γενικά προβλήματα", "Τεχνικά προβλήματα"
    Αναρτήσεις με απορίες θα διαγράφονται από την συζήτηση.


    Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!!!

    Η ομάδα του Farmerama.
     
  19. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ας κάνω εγω την αρχή για τον νέο μυστηριώδη σταβλάρχη, στο νησί μας. Ξόδεψα αρκετά φιορινάκια μέχρι να πετύχω τον ιπποποταμούλη. Και ναι ήρθε ο γλυκός μου;).... Τα υπόλοιπα που ήρθαν είναι κόκκινο πάντα, μυρμηγκοφάγος, ενας τίγρης, κάτι πορτοκαλί καμηλίτσες, και μαιμουδίτσες κόκκινες...
     
    Αρέσει σε sofiapao76, powerranger91, Louisa και 4 σε άλλους.
  20. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ο θυμός δεν είναι ο καλύτερος σύμβουλος,γιαυτό πριν ενεργούμαι πρέπει να ξεθυμώνουμε κι αυτό το γράφω επειδή χθες με την απογοήτευση μου όταν άνοιξα τους στάβλους και μη γνωρίζοντας την σελίδα αυτή με τη συζητηση,άνοιξα ένα θέμα το οποίο και δικαιολογημένα,σβήστηκε...τέλος πάντων,η απογοήτευση πέρασε επειδή έτσι είναι τα παιχνίδια ,δεν κερδίζουμε όλοι ( πάντα :) ),μου έτυχαν ελέφαντες μαιμούδες και φυστικοβούτυρο η μπικίνι που μόλις είχα ανοίξει απ΄το εργαστήρι....τώρα που το καλοσκέφτομαι ,πλησιάζει το πάρε-δώσε και θα στείλω πολλούς στάβλους στα φιλαράκια μου και γείτονες...η χαρά του δώρου δεν εξαγοράζεται με κανένα στάβλο....πάω να "τσιμπίσω" κι άλλα 2-3 κι ότι τύχει ..
    ...Κι έτυχε το τιγράκι!!!!!! :inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/9/16
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, powerranger91 και 2 σε άλλους.