Feedback Μυστηριώδης στάβλος Bahamarama

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 4/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!!!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το μίνι Δρώμενο
    "Μυστηριώδης Στάβλος Bahamarama"


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    Eπίσημη Ανακοίνωση :
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Μυστηριώδης-στάβλος-bahamarama-Τοπάζι.17563/

    Συχνές ερωτήσεις :
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Μυστηριώδης-στάβλος-bahamarama.17564/

    Σας υπενθυμίζουμε ότι στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια,
    τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας.
    Για τις απορίες σας ή για τεχνικά προβλήματα που αφορούν στο event
    θα πρέπει να ανοίγετε θέμα στις κατάλληλες ενότητες του forum:
    "Βοήθεια για αρχάριους", "Γενικά προβλήματα", "Τεχνικά προβλήματα"
    Αναρτήσεις με απορίες θα διαγράφονται από την συζήτηση.


    Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!!!

    Η ομάδα του Farmerama.

     
    Αρέσει στους zaxaroula80, kitsena και jimixatz.
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    πολύ χαριτωμένα τα νέα ζωάκια του νησιού, αλλά γιατί έπρεπε να μπουν όλα μαζεμένα ? Θα πάρω ένα για το καλο και ελπίζω μόνο να μην τύχω απλό εργαστήριο. Αυτά κατά την γνώμη θα έπρεπε να μην είναι στην λίστα.
     
    Αρέσει σε monolith2, Stones7, soyla74 και 4 σε άλλους.
  3. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ξόδεψα αρκετά φιορινάκια, για να πετύχω τελικά τρια απο τα νεα ζωάκια, τα υπόλοιπα είναι εργαστήρια, και αναβαθμίσεις απλών σταβλων πάντα, καμήλα, βραδύπους κλπ.
     
    Αρέσει σε ath, monolith2, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  4. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    γειά σας πήρα 22 σταύλους νησιού,άνοιξα κατευθείαν τους τέσσερις,δεν πολυενθουσιάστηκα,πιστεύω να χαρώ με τα αποτελέσματα των υπολοίπων......θα σας έχω νεότερα αργότερα!!!!;)
     
    Αρέσει σε Stones7, soyla74, Louisa και 2 σε άλλους.
  5. MrJohn

    MrJohn Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα,
    αγόρασα 5 στάβλους. Άνοιξα 3 και έτυχα φλαμίνγκο,πορτοκαλί καμήλα και εργαστήριο καμήλας.
    Δε μου άρεσε που υπάρχουν τα απλά εργαστήρια (εφόσον δεν υπάρχουν σπάνια).Επίσης,παραπλανήθηκα λίγο γιατί δε γράφει στο θαυμαστικό που λέει τα πιθανά αποτελέσματα τα απλά εργαστήρια (ούτε τις αναβαθμίσεις +/++),ωστόσο οι Σ.Ε. είναι ξεκάθαρες.
    Καλό,βέβαια,θα ήταν να ενημερωθεί το layer για τα πιθανά αποτελέσματα ώστε να γνωρίζουμε και μέσα από το παιχνίδι τι μπορούμε να τύχουμε :)
     
    Αρέσει σε ath, Gulit1, graganta και 9 σε άλλους.
  6. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    στάθηκα τυχερή και ο ενας που πήρα μου έδωσε κόκκινο πάντα. Επιτυχία 100 % xD
     
    Αρέσει σε ath, Gulit1, powerranger91 και 11 σε άλλους.
  7. tsombis_trobis

    tsombis_trobis Ανερχόμενος συντάκτης

    πήρα 15 σταβλάρχες και έτυχα ένα στάβλο τίγρης, ένα κόκκινο πάντα,ένα φλαμίνγκο,μία τίγρη και αναβαθμίσεις στάβλων και εργαστηρίων.
     
    Αρέσει σε Gulit1, gtrullis, βιβη.2003 και 6 σε άλλους.
  8. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    πήρα 9 Μ.Σ βλέπετε τα αποτελέσματα 1 τίγρη .2 μυρμηγκοφάγους . ροζ, κόκκινο και πορτοκαλή μαιμούς , κόκκινο και πορτοκαλή καμήλας και ένα εργαστήριο πορτοκαλή πάντα
     
    Αρέσει σε ath, monolith2, tsarouxis και 16 σε άλλους.
  9. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    τα αποτελέσματα .....ήρθε τίγρης κ κόκκινο πάντα κ μερικές καλές αναβαθμίσεις στάβλων,αλλά ήρθαν κ κίτρινες αναβαθμίσεις κ απλά εργαστήρια ....χάρηκα για τίς αναβαθμίσεις τα υπόλοιπα μέτρια.....
    ήρθαν κ τα άλλα ζώα,μυρμυγκοφάγος κ φλαμίνγκο,αλλά κ ++ μαιμού,παπαγάλος κ απλά εργαστήρια
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/5/16
    Αρέσει σε powerranger91, gtrullis, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  10. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    εγω πηρα ετσι για το καλο 2 και ετυχα πορτοκαλι και κοκκινο σταβλο καμηλας που δεν ειχα...ισως ξαναπαρω κανα 2 μπας και τυχω κανα νέο ζωακι
     
    Αρέσει σε ath, βιβη.2003, Stones7 και 5 σε άλλους.
  11. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Πήρα ένα για δοκιμή και βγήκε ανακόντα xxl, το οποίο θεωρώ ότι είναι καλό. Μόνο που δεν εκτρέφω ποτέ φίδια λόγω του ότι πρέπει να αλέσω στο μύλο κότες-λαγούς.
    Οπότε μάλλον θα πάει στο event πάρε-δώσε... εκτός αν αλλάξει σύντομα η τροφή των φιδιών
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, Stones7, jimixatz και 5 σε άλλους.
  12. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    στους 12 που πηρα εγω 1 φλαμιγκο και 1 κοκκινο παντα, μια ροζ αναβαθ. παντα. Τα αλλα αναβαθ. μαιμους υφαντηριο καμηλας
     
    Αρέσει σε powerranger91, βιβη.2003, Stones7 και 4 σε άλλους.
  13. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Δεν άντεξα, είπα να το μοιραστώ μαζί σας αυτό το μυστήριο[​IMG] !!! κρίμα... η αισιοδοξία βλάπτει ...την τσέπη μου!
     
    Αρέσει σε maria_palou, ath, yelander10 και 14 σε άλλους.
  14. stravoksilo69

    stravoksilo69 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας, σήμερα η τύχη μου χαμογέλασε...πήρα 30 στάβλους και πέτυχα 3 φλαμίνγκο, 4 τίγρης, 1 κόκκινο πάντα, 2 μυρμηγκοφάγους, 1 ροζ αναβάθμιση και διάφορες άλλες αναβαθμίσεις.
     
    Αρέσει σε ath, skareleni, gtrullis και 8 σε άλλους.
  15. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    καλημερα παιδια....εγω πηρα εναν γιατι no money! και μου ηρθε μυρμηγκοφαγος!!!!!!! η χαρα μου δεν περιγραφεται!!!!!!! κατι ακομα αν και εχω ξεκλειδωσει το ανακοντα ουτε εγω το ταιζω γιατι δεν θυσιαζω τα αλλα ζωα μου για τα βρ...φιδα,συγνωμη για τη φραση κιολας...
     
    Αρέσει σε ath, skareleni, 2014chr και 11 σε άλλους.
  16. Stones7

    Stones7 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημερα κι απο μενα!

    Πηρα 17 σταυλους και ηρθαν ενας τιγρης, δυο φλαμινγκο, δυο κοκκινες καμηλες, μια κοκκινη μαιμου και διαφορα αλλα XXL και αναβαθμισεις

    Σε σχεση με αλλες φορες καλα ηταν, δεν εχω παραπονο
     
    Αρέσει σε ath, skareleni, soyla74 και 6 σε άλλους.
  17. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    ειπα κ εγω να παρω 2 σταβλους.....τα αποτελεσματα?κιτρινι μπουτικ και πορτοκαλι καμηλα!!!απογοητευτικα!!!θα μου πεις αλλοι περνουν 10-20-κλπ κ θα απαντησω.... αλλοι περνουν 1 και τυχαινουν καινουριο ζωακι!!!!
     
    Αρέσει σε maria_palou, ath, yelander10 και 10 σε άλλους.
  18. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλημερα σας.. πειρα 2 το ενα ηταν κιτρινη μπουτικ μπικινι και και το αλλο...κοκκινο παντα!:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/5/16
    Αρέσει σε ath, βιβη.2003, skareleni και 8 σε άλλους.
  19. souhome

    souhome Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημέρα!!!'ηρθε το κόκκινο πάντα!!!Με βάζει σε πειρασμό για αγορά και άλλου στάβλου!!!!!!
     
    Αρέσει σε ath, βιβη.2003, soyla74 και 4 σε άλλους.
  20. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    καλημέρα κι από μένα, πήρα για αρχή 6 σταύλους και πέτυχα τα 3 απ'τα 4 νέα ζώα. Πήρα άλλους 5 κ ναι ήρθε κ το κόκκινο πάντα κ 2ος μυρμυγκοφάγος!!! δεν μπορώ να πω είμαι ευχαριστημένος !!!!!
     
    Αρέσει σε ath, verybadfarmer, skareleni και 12 σε άλλους.