Μυστηριωδης δενδρυλια

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την -www.kostas-, 8/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Πατησα τον αρχιτεκτονα να μου χτισει 2 μυστηριωδη δενδρυλια και δεν μου τα εβαλε στην φαρμα,απλα μου τα εξαφανισε
     
  2. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις μια ανανέωση F5 και να ελέγξεις ξανά τα υπάρχοντα σου ?
     
  3. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    εκανα ανανεωση f5 κοιταξα τα υπαρχοντα μου και δεν υπαρχουν μυστηριωδη δενδρυλλια
     
  4. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

  5. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Εκανα καθαρισμο cookies, αλλα συνεχιζει και δεν μου διχνει τα δενδρυλλια.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορεις να μου δώσεις το id σου;
     
  7. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    32038251
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Επικοινώνησε με την υποστήριξη για να ελέγξουν το πρόβλημά σου.
     
  9. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Εννοείται την υποστήριξη που γράφει κάτω δεξιά από την φάρμα?
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Κάτω απο το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας, στα δεξιά γράφει "Υποστήριξη." Θα το πατήσεις, θα επιλέξεις το είδος του προβλήματος, θα περιγράψεις το πρόβλημα σου, θα γράψεις τον κωδικό που θα δεις και θα πατήσεις "Αίτημα"
     
  11. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Το έστειλα το αίτημα, αλλά μήπως μπορείτε να μου πείτε σε πόση ώρα θα λάβω απάντηση και που/πως θα την λάβω?Ευχαριστώ για την απάντηση.
     
  12. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Θα λάβεις την απάντηση με email στον λογαριασμό ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δήλωσες κατά την εγγραφή σου στο παιχνίδι. Θα λάβεις απάντηση όσο το δυνατόν συντομότερα.
     
  13. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Θα λάβω απάντηση στο email εγγραφής και οχι σε αυτο που δηλωσα με την αιτηση?Το αρχικό email της εγγραφης το εχω χασει
     
  14. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Η υποστήριξη σου έχει ήδη απαντήσει στο email αυτό που δήλωσες όταν έστειλες στην υποστήριξη. Κοίταξε στα εισερχόμενα σου κι αν δεν είναι δες στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία.
     
  15. -www.kostas-

    -www.kostas- Νέος ειδικός

    Ειχα φυτευσει ενα δενδρυλλιο στο βασικο χωραφι, δυο στο αγριο λιβαδι και αλλα 2 δενδρυλλια πατησα να μου τα χτισει ο αρχιτέκτονας στο ξεφωτο του δασους.Η απαντηση στο email λεει οτι τα πιρα τα δενδρυλλια, ενω δεν τα εχω παρει.Τι να κανω?
     
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Εφ όσον υπάρχει ανοιχτή επικοινωνία με την υποστήριξη θα συνεχίσεις εκεί τη συνομιλία σου και μέσω του e-mail σου.
    Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα περαιτέρω στο φόρουμ.


    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.