Μπουκαμβιλια xxl για ροζ ποντικι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την sofiapao76, 15/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή βδομάδα.Μόλις πριν 5-10 λεπτά έδωσα μια μπουκαμβίλια xxl(την οποία και ξήλωσα από την φάρμα μου γιατί είχα μόνο μία) για να πάρω έναν στάβλο ποντικιού ροζ.Δεν μου πιστώθηκε όμως ο στάβλος.έκανα log out και log in ,ξαναέλεγξα μήπως τον έχω,αλλά τίποτα.Πήγα να ελέγξω και την προσφορά αλλά δεν υπάρχει πλέον.Μπορείτε να το ελέγξετε σας παρακαλώ.Το ID μου είναι 29173254.Σας ευχαριστώ!!!
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Δεν έγινε ποτέ αυτή η ανταλλαγή. Μπορείς να δεις στην διαχείριση προσφορών αν μια προσφορά που έβαλες έγινε δεκτή ή αν ολοκληρώθηκε επιτυχώς μια ανταλλαγή που έκανες.
     
  3. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Το έλεγξα κι αυτό πριν σας γράψω.Δεν υπήρχε αυτή η ανταλλαγή.Ναι αλλά εμένα μου βγήκε το παραθυράκι επιβεβαίωσης(αν θυμάμαι καλά).Υπάρχει περίπτωση κάποιο άλλο χεράκι να πάτησε αυτήν την προσφορά 1 δευτερόλεπτο πριν από μένα ή μήπως είχε λήξει αυτή η προσφορά και απλώς δεν είχε βγει???Πάντως να είδαν λάθος τα ματάκια μου αποκλείεται.Η μπουκαμβίλια xxl είναι ακόμα στα υπάρχοντά μου επειδή την ξήλωσα για να την δώσω...
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τα logs δείχνουν πως η ανταλλαγή δεν έγινε. Προφανώς κάποιος άλλος παίκτης πρόλαβε πριν απο σένα.
     
  5. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    ΟΚ.Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.Στο κάτω κάτω τι είχαμε τι χάσαμε(χάσαμε αλλά...).Το θέμα μπορεί να κλείσει.Καλή συνέχεια!!
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.
    Καλή συνέχεια και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.