Μη λήψη newsletters στο hotmail

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την mariobross2000, 2/11/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα σας,
    Θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής, ο λογαριασμός μου είναι συνδεδεμένος με ένα hotmail και δεν λαμβάνω τα newsletters για τα δρώμενα και bonus κωδικούς.
    Έχω ενεργοποιημένη τη λειτουργία λήψης newsletters από το προφίλ μου και έχω ακολουθήσει τις οδηγίες σας για προσθήκη του @newsletter.bigpoint.com στους ασφαλείς αποστολείς και τομείς στις ρυθμίσεις αλλά μου βγάζει το εξής σφάλμα όταν προσπαθώ να το προσθέσω στη λίστα:"Σφάλμα - Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή το όνομα τομέα δεν έχει μορφοποιηθεί σωστά".
    Είχα επικοινωνήσει και παλιότερα με την υποστήριξη για αυτό το θέμα αλλά δεν λύθηκε. Μου είχαν απαντήσει ότι φταίει το mail μου χωρίς να μου δώσουν τις οδηγίες που βρήκα σήμερα στο φόρουμ.
    Μήπως γνωρίζετε τι μπορεί να φταίει ή τι άλλο θα μπορούσα να κάνω? Μήπως έχει αλλάξει κάτι στη διεύθυνση από την οποία στέλνονται τα newsletters? Είχα προσθέσει και το farmerama@newsletter.bigpoint.com παλαιότερα αλλά πάλι τίποτα δεν είχα λάβει.
    Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια,
    mariobross2000
    id : 32294798
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Προφανώς δεν ακολουθεις σωστά τις οδηγίες.

    Θα κάνεις Log in στο λογαριασμό σου https://outlook.live.com/mail/0/inbox
    Θα πατήσεις επάνω δεξιά στο γρανάζι και μετά στο "προβολή όλων των ρυθμίσεων.


    upload_2020-11-2_17-46-44.png

    Αλληλογραφία ---> Ανεπιθύμητη αλληλογραφιά.
    Θα πατήσεις Προσθήκη και μετά θα αντιγράψεις το farmerama@newsletter.bigpoint.com και στις δύο λίστες. Θα πατήσεις ENTER και μετά αποθήκευση



    upload_2020-11-2_17-45-41.png
     
  3. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση αλλά είχα ήδη κάνει όλα αυτα τα βήματα πριν ανοίξω το θέμα, γιατί το ψάχνω πολύ καιρό, και η συγκεκριμένη διεύθυνση που μου δώσατε είναι αυτή ακριβώς που σας αναφέρω και στην ανάρτησή μου (την είχα αντιγράψει από mail που έχω λάβει από άλλο λογαριασμό που διατηρώ και έχω συνδεδεμένο με άλλο email) και ήταν ήδη καταχωρημένη και στις δύο τοποθεσίες χωρίς να λαμβάνω ενημερώσεις. Όμως για να είμαι σίγουρη έσβησα την παλιά καταχώρηση και αντέγραψα την διεύθυνση από την απάντησή σας ελπίζοντας ότι θα λειτουργήσει. Αν όμως δεν λάβω και πάλι newsletter, τι πρέπει να κάνω? να επικοινωνήσω με τον πάροχο του hotmail ή έχετε κάτι άλλο να μου προτείνετε?
    Και πάλι σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Βάση της 1ης σου ανάρτησης σου δεν το έχεις κάνει σωστά.

    Οπότε θα σε συμβούλευα να το κάνεις σωστά ώστε να μην λαμβάνεις ειδοποιήσεις για σφάλματα καθώς αυτό σημαίνει οτι κάτι δεν λειτουργεί καλά.

    Αν ακολουθήσεις τα βήματα και δεν λαβεις και πάλι ενημερωτικό δελτίο, επικοινώνησε με την υποστήριξη ή άλλαξε email.
     
  5. mariobross2000

    mariobross2000 Νέος ειδικός

    Σας ευχαριστώ πολύ!
    Καλή Συνέχεια!
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Παρακαλώ. Καλό βράδυ.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.