Μηνιαία πανσέληνος

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την NOTHS58, 18/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα
    Έχω πάρα πολλές αποστολές που ζητάνε φυτά πανσελήνου ατέλειωτες.
    Αν το ίδιο συμβαίνει σε πολλούς αγρότες -νομίζω πως η εταιρία μπορεί να το δει αυτό- μου φαίνεται ότι ήρθε η ώρα να μένει περισσότερο χρόνο ανοικ΄τή η έκταση της πανσελήνου.
    Για παράδειγμα να καθιερώσετε ένα ολόκληρο μήνα το χρόνο να είναι ανοικτή η έκταση της πανσελήνου. Συναφής ιδέα είναι να μπορούμε να φυτεύουμε και αλλού...
    Όταν γεμίσουν αρκετά οι αποθήκες μας θα μπορούσατε να βάλετε και τα φυτά της πανσελήνου στην αγορά...
     
    Αρέσει σε everme, mama1234, IRENE26 και 7 σε άλλους.
  2. elena05091975

    elena05091975 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα και απο εμενα θα συμφωνησω με σενα NOTHS58 διοτι μενουν πολλες αποστολες για να παιζουμε........
     
    Αρέσει σε titanikos1, IRENE26, BlackSheep91 και 2 σε άλλους.
  3. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα καλη ιδεα θα ελεγα αλλα αν γινοτανε αυτο πιστευω οτι θα μας φορτωνε η εταιρεια με ακομα περισσοτερες αποστολες σε γενικες γραμες την βρισκω σωστη την ιδεα αυτη αλλα θα ηθελα να προσθεσω και το εξης η να γινοτανε αυτο που λες η ο ενας μηνας να διαιρεθει και να προστεθει σε ολλο το χρονο και να διαρκουν περισσοτερες ωρες η νυχτες πανσεληνου.
     
    Αρέσει σε elena05091975, titanikos1, NOTHS58 και 3 σε άλλους.
  4. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα,εγώ θα σας έλεγα ότι δεν θα έχει νόημα να τελειώσετε άμεσα τις αποστολές.Είμαι αρκετά χρόνια στο παιχνίδι και έχω τελειώσει όλες τις αποστολές,έχω πάρει τις συνταγές και εμπλουτίζω την φάρμα μου με στάβλους(αράχνης,νυχτερίδας,κ.τ.λ.).Αν τα είχα τελειώσει νωρίς δεν θα με ενδιέφερε να παίξω στα event της πανσελήνου.Οπότε θα συνιστούσα υπομονή και να χαίρεστε που δεν τελειώνει τόσο γρήγορα.
     
    Αρέσει σε GaTe987, elena05091975, smacsyl και 5 σε άλλους.