Μείωση χρόνου φυτών πανσελήνου

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την sofaki1968, 10/1/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα! Θα ήθελα τη βοήθειά σας.
    Είχα αγοράσει ένα πακέτο που περιείχε ένα κατοικίδιο που μειώνει το χρόνο παραγωγής των φυτών πανσελήνου (νομίζω για 9 ώρες) και δεν μπορώ να θυμηθώ ποιο είναι για να το ενεργοποιώ όταν πρέπει.
    Μήπως μπορείτε να μου πείτε πως ονομάζεται ή να μου παραθέσετε κάποιο λινκ για να το ψάξω στον κήπο?
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/1/20
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    καλημέρα
    Δεν υπάρχει κάποιο κατοικίδιο που μειώνει τον χρόνο παραγωγής των φυτών της πανσελήνου.
    Υπάρχει σειρά σύννεφων για μείωση χρόνου
    upload_2020-1-10_11-1-52.png
    Την οποία ξεκλειδώνεις από την αποστολή ανατριχιαστικά ψώνια
    https://board-el.farmerama.com/threads/Έκταση-Πανσέληνος.15464/#post-92582
    Υπάρχει και το βιοτεχνικό , ανθοδέσμη του τρόμου , που μειώνει τον χρόνο παραγωγής
     
  3. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ναι αυτήν τη σειρά την γνωρίζω εδώ και αρκετά χρόνια και την χρησιμοποιώ καθώς και την ανθοδέσμη τρόμου.
    Τώρα τελευταία όμως είμαι σίγουρη πως αγόρασα το πακέτο (από κάποιο δρώμενο με χρόνο στο ρολογάκι το είχα βρει) με το κατοικίδιο που αναφέρω. Πρέπει να έχω τοποθετήσει στον κήπο.
    Θυμάμαι πως είχα την σπηλιά στοιχειοκολοκύθας που δίνει +1 σε όλα τα προϊόντα πανσελήνου και μετά πήρα και το άλλο που μειώνει ακόμα περισσότερο το χρόνο των φυτών.
    Μπορείτε να το ψάξετε λίγο παραπάνω?
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Πάντα ψάχνουμε πριν απαντήσουμε και οι απαντήσεις μας δεν είναι αυθαίρετες.

    Αφού γνωρίζεις ποιο είναι και που το έχεις τοποθετημένο, θα μας διευκόλυνες αν μας έλεγες και ποιο κατοικίδιο είναι.

    Γιατί τα δικά μας αρχεία λένε οτι δεν υπάρχει τέτοιο κατοικίδιο με αυτό το buff.
     
  5. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Με συγχωρείτε πολύ για την ταλαιπωρία. Το έψαξα ξανά και έκανα λάθος ... δεν ήταν κατοικίδιο τελικά.
    Είναι μία ειδική γραμμή φασολιάς που είχα αγοράσει με φιορίνια και ονομάζεται "Μεγάλες τρομάρες".
    Τη βρήκα ψάχνοντας στη φασολιά μου στις σειρές για τα φυτά αφού είδα πως επιμένατε πως δεν πρόκειται για κατοικίδιο.
    Δίνει 20% γρηγορότερη παραγωγή στα φυτά Πανσελήνου για 9 ώρες.
    Και πάλι με συγχωρείτε. Μπορεί να κλείσει το θέμα.
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.