Μασκα των οραματων

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την minadakigiorgia, 2/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα εχω συμπληρωσει την πρωτη εργασια με τις εικοσι μαιμουδισιες πλακες πηρα τα δωρα αλλα δεν εχει συμπληρωθει η πρωτη εργασια που ειναι η μασκα των οραματων μου την βγαζει απο την αρχη γιατι?Ενω στα αλλα εχει συμπληρωθει
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,

    Η κάθε εργασία στην αποστολή Μάσκα των οραμάτων έχει 3 βήματα, το ασημένιο, το χρυσό και το διαμαντένιο. Μόλις παραδώσεις σε όλα τις μαϊμουδίσιες πλάκες, θα ολοκληρώσεις όλη την αποστολή.
     
  3. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Η πρωτη εργασια δεν επρεπε ομως να παγωσει?αυτο λεω μου βγαζει να παραδωσω αλλες 20 μαιμουδισιες πλακες ενω τις εχω παραδωσει στις αλλες εχει πρασινισει
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το διαμαντένιο βήμα της πρώτης εργασίας ζητά 20 μαιμουδίσιες πλάκες. Μήπως δεν έχεις δώσει σε αυτό?

    Μπορείς να μου δείξεις με μία φωτογραφία τι εννοείς?
     
  5. minadakigiorgia

    minadakigiorgia Ανερχόμενος συντάκτης

    Οκ καταλαβα δειχνει μετα ολες τις εργασιες ευχαριστω το θεμα μπορει να κλεισει
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.