Μανγκοστίν φρούτο

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την SofiaXnd, 25/12/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Γεια σας. Ετυχα στα μυστηριωδη δενδρυλλια, το μανγκοστιν δεντρο και προσπαθω να το πουλησω στη λαικη ομως μου λεει οτι εχω 0, ενω στην αποθηκη μου εχω 16. Τι συμβαινει;
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά
    Μήπως κοιτάς στην επισκόπηση και βλέπεις 0? γιατί αν δεν έχεις καθόλου μανγκοστιν δεν θα στο έδειχνε καθόλου στην προσφορά προϊόντος
     
    Αρέσει στον/ην SofiaXnd.
  3. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Εχω 16 στην αποθηκη, και μου λεει 0 στην προσφορα προιοντος. Χρονια πολλα :)
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Κανε μια ανανέωση τηε σελίδας του παιχνιδιού, κι αν συνεχίζεις να βλέπεις 0 στην προσφορά προϊόντος δείξε μας ένα screenshot
    και δώσε μας το ID σου
     
    Αρέσει στον/ην SofiaXnd.
  5. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    ID: 2965768
    δεν ξερω την ιστοσελιδα που μπορω να το κανω το screenshot, μπορω μονο να το τραβηξω...εχω ξεχασει!! :(
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Αρέσει στον/ην SofiaXnd.
  7. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    [​IMG]

    Καλημερα. Αυτη ειναι η λαικη μου, θα σας βγαλω τωρα και την αποθηκη. :)

    [​IMG]
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ενώ πατάς την προσφορά έχουν μπερδευτεί οι καρτέλες και συνεχίζεις να βλέπεις την επισκόπηση
    Κανε διαγραφή Cache & Cookies δες εδω
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Σ-Ε-Διαγραφή-cache-cookies.3981/
    Περιμένουμε να μας ενημερώσεις αν διορθωθεί το πρόβλημα
    Υπάρχει επίσης κάποιο πρόβλημα με κάποιες βάσεις δεδομένων στην αναζήτηση
    Δοκίμασε να βρεις τις πρόσφορες που θέλεις χωρίς να πληκτρολογήσεις στην αναζήτηση
    Το πρόβλημα έχει προωθηθεί
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/12/15
    Αρέσει στον/ην SofiaXnd.
  9. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Το προβλημα παραμενει..
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    προφανώς και το πρόβλημα παραμένει και θα παραμείνει για τις επόμενες ημέρες καθώς είναι ημέρες αργίας και το τεχνικό τμήμα διορθώνει μόνο τα πολύ σοβαρα προβλήματα.
    Κανένα πρόβλημα δεν λύνεται τα Σαββατοκύριακο και πόσο μάλλον ένα μικρό πρόβλημα σαν αυτό το οποίο λύνεται άμεσα από τον παίκτη.
    Και την λύση στην έδωσε ληδη η συντονίστρια.



    Δεν είναι κάτι δύσκολο, ούτε και κάτι θα σε εμποδίσει να χρησιμοποιήσεις την λαϊκή.
    Απλά μην χρησιμοποιείς την λειτουργία της αναζήτησης μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα.
     
    Αρέσει στον/ην SofiaXnd.
  11. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Το προσπαθησα και δυστηχως δεν μου το δειχνει ουτε στην επισκοπηση ουτε στην προσφορα.
     
  12. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η κα snorkel αναφέρει πιο πάνω πως πιθανότατα να καθυστερήσει η επιδιόρθωση του προβλήματος με την αναζήτηση.

    Μπορείς σε παρακαλώ να μην χρησιμοποιείς την αναζήτηση μέχρι να λυθεί το συγκεκριμένο πρόβλημα ?
    Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την λαϊκή σου κανονικά.
     
    Αρέσει στον/ην SofiaXnd.
  13. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Καλημερα κυρια περσα. Ευχαριστω πολυ ολους που με βοηθησατε. Απλως χθες, δεν χρησιμοποιουσα την αναζητηση και μου εδειχνε 0 στην προσφορα προιοντος. Τωρα ειναι ολα ενταξει. Να στε καλα ολοι, ευχαριστω πολυ και καλες γιορτες να εχετε! :)
     
  14. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.