Μαγική Φασολιά

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την inmortalus, 15/1/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. inmortalus

    inmortalus Αρχάριος στο φόρουμ

    Από το απόγευμα έχω πρόβλημα στο μάζεμα της Μαγικής Φασολιάς. Πατάω για να ανοίξει , φορτώνει μέχρι το 100% και κολάει χωρίς να ανοίξει. Έχω κάνει επανεκινήσεις, το πρόβλημα δεν διορθώθηκε. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    ID: 25426581
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Χρησιμοποιείς τον Client ή μπαίνεις στο παιχνίδι με unity ;
     
  3. inmortalus

    inmortalus Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν μπορώ να κατεβάσω τον Client, οπότε υποχρεωτικά μπαίνω με Unity. Όταν πάω να κατεβάσω τον Client μου βγάζει ότι "δεν είνα δυνατό να εντοπιστεί στη βιβλιοθήκη δυναμικής σύνδεσης KERNEL32.dll." Χρησιμοποιώ τα WINDOWS 7.
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Έλεγξε σε παρακαλώ αν υπάρχουν ενημερώσεις στα windows και αν ναι,κάνε την μήπως και έτσι τα καταφέρεις.
     
  5. inmortalus11

    inmortalus11 Αρχάριος στο φόρουμ

    Στα WINDOWS 7 δεν υπάρχουν πια ενημερώσεις. Το πρόβλημα δημιουργήθηκε εχθές όταν αντιμετωπίσατε το πρόβλημα που είχα με τον Σγουρομάλι. Προτιμώ να μην παίρνω το καθημερινό δώρο, απο το να χάνω τόσα εκατομύρια ΠΕ και χαρτοτάληρα καθημερινά..
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με την μαγική φασολιά.
    Απλά ο υπολογιστής σου είναι αργός.

    Αν αναβαθμίσεις τα windows και εγκαταστήσεις την διόρθωση KB 2533623 θα μπορέσεις να κάνεις εγκατάσταση το client.

    Η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη εδώ:
    https://support.microsoft.com/en-us...ry-insecure-library-loading-could-allow-remot


    Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο προς το παρόν, εφόσον ο υπολογιστής σου είναι παλιός και δεν μπορεί να υποστηρίξει το παιχνίδι.