Μαγαζόραμα

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την katerina-paylopoyloy, 1/1/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,σχετικά με το μαγαζόραμα θα ήθελα να προτείνω καινούργια αντικείμενα.:music:
    Θα μου άρεσε περισσότερο όπως είναι το μαγικό δέντρο που παράγει διάφορα προϊόντα που ζητάει ένα δρώμενο,να υπήρχε το φιορινόδεντρο ή τα τζαμπόδεντρα, επειδή είναι παλιά δέντρα που μπορεί οι νέοι συμπαίκτες να μην τα έχουν και να θέλουν να τα αποκτήσουν.:)
    Επίσης όπως είναι τα μυθικά ζώα (φοίνιξ,δράκος,Πήγασος,άλογο,κέρβερος)κάποιοι μπορεί να μην έχουν την δυνατότητα να τα πετύχουν στο χωριατοροδάνι,γιατί μπορεί η τύχη να μην είναι με το μέρος τους.:oops::(
    Ευχαριστώ πολύ που διαβάσατε το θέμα μου!;)
    Καλή Χρονιά!:p
     
    Αρέσει σε dxristina, NOTHS58, elpaylopoylos και 6 σε άλλους.
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα katerina-paylopoyloy!! Πολλή ωραία η ιδέα σου! Με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσουν όλοι οι νέοι, αλλά και κάποιοι παλιοί παίχτες του φαρμεράμα να αποκτήσουν όλα τα παλιά και νέα δέντρα και αντικείμενα του παιχνιδιού!!:) Βέβαια τα φασουλοφλουριά θα μας δυσκολέψουν λιγάκι. Αν εμφανιστεί και ένα φασουλοφλουροδεντρο όπως έγραψα σε παλιά μου ιδέα ("Φασουλοφλουριά"), πιστεύω ότι μαζί με τα σεντούκια φασουλοφλουριών από κάποιες ομάδες σύννεφων και τα σχετικά δρώμενα, θα μας βοηθούσαν αρκετά. Εγώ προσωπικά συμφωνώ μαζί σου!!;) Καλή χρονιά και σε σένα!!
     
  3. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν και σε εσένα farmer.gp έχεις δίκιο θα καθυστερήσουν λιγάκι,αλλά θα αξίζει ο κόπος!;)
    Θα προτιμούσα και εγώ το δέντρα που να βγάζουν φασολοφλουριά αλλά επίσης και αστέρια,μπανάνες και σούπερ τροφές.:cry:
    Συμφωνώ και εγώ μαζί σου καλή χρονιά!!!:p
     
  4. KostasKontogia

    KostasKontogia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Καλό θα ήταν να γίνει αυτό, γιατί δεν μπορούμε στο event του " Πάρε - Δώσε " να τα ανταλλάξουμε. Μια καλή ιδέα θα ήταν πάλι να μπουν τα αντικείμενα αυτά στο event του Ρέντζο. ("Πανηγύρι Ρέντζο")
     
    Αρέσει στους αμφιθεα και katerina-paylopoyloy.
  5. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν KostasKontogia,συμφωνώ με την γνώμη σου.:p