Mini-Event Μίνι δρώμενο " Πάρε - Δώσε " και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 9/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!
    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,
    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.


    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.


    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.



    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
  2. Ginisgamer12

    Ginisgamer12 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ένα πανέμορφο δρώμενο που περίμενα με αγωνία. Θα κάνω την αρχή ζητώντας κάποια πράγματα γιατί είμαι καινούργιος παίκτης και δεν έχω πολλά ζωάκια. Σε όποιον περισσεύουν αλλά και όποιος θέλει να ανταλλάξουμε κάτι που να έχω, ζητώ τα πιο κάτω
    σαλαμάνδρα, αλεπού, αλκυόνας, κουνάβι, βίδρα, ελάφι, βίσωνας, πασχαλίτσα, τάρανδος, μαρμότα, τρίτωνας, πεταλούδα, πυγολαμπίδα, καγκουρό, σκίουρος, νυφίτσα, κουκουβάγια, φασιανός και κροκόδειλος.
    Θα υπογραμμίζω όσα έχω λάβει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/11/17
  3. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    για αλλη μια φορα αποδικνειεται ποσο πολυ ανθρωποι ειμαστε οι Ελληνες παικτες, δεν παιζει πουθενα αλλου να χαριζονται σπανιοι σταβλοι και δενδρα
    ευχαριστω παιδια ολους
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/11/17
  4. -JOHNTR-

    -JOHNTR- Ανερχόμενος συντάκτης

    έχω γουρούνι νέον,γαλοπούλα και άλογο και ψάχνω ψάρι,στρουθοκάμηλο και γαιδούρι όποιος έχει διαθέσιμο ας μου στείλει μήνυμα ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
  5. theanova

    theanova Αρχάριος στο φόρουμ

    Ψάχνω την εστία γκολ από ένα παλιό δρώμενο. Μήπως περισσεύει σε κάποιον και θα μπορούσε να μου τη στείλει; Ενημερώστε με με μήνυμα για να ανταποδώσω με κάτι που μπορεί να έχω εγώ. Ευχαριστώ!
     
  6. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Καλημέρα, παρακαλώ μια μαρμότα σε όποιον περισσεύει ή και ανταλλαγή με κάτι που μπορεί να έχω. Το ζητάω σαν ανταλλαγή κάθε φορά αλλά δυστυχώς δεν γίνετε τίποτα.
     
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα, στο επόμενο παρε-δωσε στείλε μου μήνυμα να σου στείλω μια μαρμότα;)
     
    Αρέσει στους -lousi-leon2001 και kat77.
  8. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!
    :inlove::inlove::inlove::inlove::D:D:D:D
     
  9. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει
    Σας ευχαριστούμε γι τη συμμετοχή
    Το θέμα κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.