Mini-Event Μίνι δρώμενο "Πάρε - Δώσε" και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 10/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι!
    Εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.


    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει,
    η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.


    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.

    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.


    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.


    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Αρέσει στον/ην zaxaroula80.
  2. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Ζητώ τον Αγρότη Κάστανων και τον ανταλλάσσω με τον Καστανένιο Τάρανδο και με τον Καστανένιο Σκαντζόχοιρο. Η με οτιδήποτε άλλο έχω και το θέλετε.
     
  3. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα,

    από διάφορα δρώμενα έχω τα παρακάτω κενά στην φασολιά μου...

    [​IMG] Γάτα Σφίγγα + Οφθαλμαπάτη της Ερήμου
    [​IMG] Πυραυλική Επιστήμη - Δεν το χρειάζομαι άλλο, μου το έστειλε ο xaris68 (Σε ευχαριστώ πολύ)

    [​IMG] Μικροί Σίφουνες
    [​IMG] Μ' αγαπά - δε μ' αγαπά - Δεν το χρειάζομαι άλλο

    Όποιος έχει κάτι από τα παραπάνω ας επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα στο παιχνίδι (AMSakis είναι το όνομα που χρησιμοποιώ) για να ανταλλάξουμε.

    Ευχαριστώ
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/8/17
    Αρέσει στον/ην misirli.
  4. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Αναζητώ το διακοσμητικό "Λαίμαργη Κλεφτόγατα" και τη Νέον Σπηλιά Νυχτερίδων. Έχω αρκετούς ροζ και νέον στάβλους, καθώς και XXL δέντρα βασικής και Bahamarama για ανταλλαγή. Πάς/πάσα ενδιαφερόμενος/η ας μου στείλει μήνυμα. Ευχαριστώ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/8/17
  5. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!!!δεν κατάφερα να αποκτήσω τον κροκόδειλο και το περιβόητο χιούι-ντουι (έτσι νομίζω το λένε) που αυξάνει την πιθανότητα σε αναδυόμενα ...Εάν κάποιος τα διαθέτει ας μου στείλει προσωπικό μην. για να που πει με τι θέλει να κανουμε την ανταλλαγή!Ευχαριστώ καλή συνέχεια!
    Ο κροκόδειλος βρέθηκε και ήδη τρώει στο νησί μου ,τι να πω ευχαριστώ πολύ δεν έχω λόγια....
    Ο χιούι-ντούι ας περιμένει ,είναι ακριβός και σπάνιος!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/8/17
    Αρέσει στους -lousi-leon2001 και Gulit1.
  6. GREECE81

    GREECE81 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ΄καλησπέρα, λίμνη κροκόδειλου θέλω, στείλτε μου μήνυμα για ανταλλαγή, ευχαριστώ.
     
  7. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    γεια σας
    θα ηθελα οποιος έχει περίσσεμα απο

    ζώα
    -λίμη κροκοδειλου
    -βίσονα
    -αξολοτλ
    -ρακουν πορτοκαλής


    δενδρα
    σας ευχαριστω ολους κ ολες, ειστε αστερια!!!


    διακοσμητικα
    -χαλαρες καταστασεις (παρακαλω!!!)
    -είσαι καλο σκυλακι
    -παρτι με νεκταρ
    -επαναληψη μητηρ πασης μαθησεως
    -ποδοσφαιρικός αγωνάς
    -παράξενη επίστημη


    ευχαριστω για το ενδιαφερον σας
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/8/17
  8. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σας! Από τα παλιά μήπως; Φοντί τυριών, καλή χρονιά, ντουλάπι ''γρρρ'', χουζουρόγατα και τον ανάρπαχτο, Αγρότη κάστανων!
    Η ελπίδα ''πεθαίνει'' τελευταία! Καλές ανταλλαγές σε όλους μας!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/8/17
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  9. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Ψαχνω το διακοσμητικο,χρυσο πριονι με δυο λαβες...Οποιος το εχει,ας επικοινωνησει μαζι μου και δεν θα χασει...
     
  10. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα,καλό Σαββατοκύριακο.Δεν έχω βίσονα,λίμνη κορκοδειλου,όποιος έχει και θέλει ας μου στείλει μήνυμα για ανταλλαγή, αν έχω κάτι που τον ενδιαφέρει.Καλή συνέχεια σε όλους σας.
     
  11. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    φιλαρακια μηπως εχει κανεις να μου δωρισει χιουι και ντονατ ας μου ζητησει κατι και αυτος και αν εχω του δινω και γω 5 χρονια το ψαχνω αυτο και το φιορινοδεντρο!!!!!!!!!!!!
     
  12. farmerwoman_50

    farmerwoman_50 Ανερχόμενος συντάκτης

    γεια σας
    θα ηθελα οποιος έχει περίσσεμα απο σταυλο Βισωνα ή φωλια Τριτωνα Έχω αρκετούς ροζ και νέον στάβλους, καθώς και XXL δέντρα βασικής και Bahamarama για ανταλλαγή.
    Καλή συνέχεια σε όλους σας.
     
  13. Georgeboy

    Georgeboy Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας,
    θα ήθελα και εγώ τον περιβόητο χιουι ντονατ:D
    όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα και θα τον ανταλλάξω με ότι επιθυμεί αυτός/ή.
     
  14. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Γεια σας παιδια (διεγραψα το επανω θεμα για να μην γινει διλποσταρισμα) λοιπον ψαχνω κ ειμαι ανοιχτος για ανταλλαγες χιουι ντονατ νεκταρινια χχλ κροκοδειλο βισονα και φυσικα αυγουλοδεντρα , γαλατοδεντρα , μελοδεντρα , κατσικισιο γαλατοδεντρο , εχω πολλα πραγματα , πιστευω οτι οποιος εχει κ ερθει δεν θα χασει!! bilbo619
     
  15. JIMEXTREME

    JIMEXTREME Ανερχόμενος συντάκτης

    γεια σας και απο εμενα, εχω 2 φορες το διακοσμητικο "υπενθυμηση" και μου λειπει το διακοσμητικο "ειμαστε πρωταθλητες", για να συμπληρωσω το συννεφο "ποδοσφαιρο 2017" αν καποιος ενδιαφερεται να κανουμε ανταλλαγη, ας μου γραψει προσ. μηνυμα, ή αν καποιος εχει 2 φορες το διακοσμητικο "ειμαστε πρωταθλητες" και χρειαζεται κατι αλλο, ας μου στειλει μηνυμα, ευχαριστω εκ των προτερων
     
  16. samwayg

    samwayg Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν έχω :Γαζία,σοκολατόφυτο,σάνταλο,βίσωνα,αξολότλ,κροκόδειλο,τρίτωνα.Δεν έχω τίποτα από την κατηγορία "διάφορα".
    Έχω όμως πολλούς στάβλους (όχι κόκκινους και πάνω),δέντρα, και αναβαθμίσεις για δωρεά .Στείλτε μήνυμα με επιθυμίες.
     
  17. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το μίνι δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.