Μίνι δρώμενο "Πάρε - Δώσε" και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 26/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το αγαπημένο δρώμενο πολλών έφτασε πάλι,εδώ θα μπορείτε να ζητάτε και να προσφέρετε τα αντικείμενα της φάρμας.

    Να υπενθυμίσουμε πως θα πρέπει να γνωρίζετε ότι πρέπει να χαρίζετε αντικείμενα μόνο σε παίκτες που εμπιστεύεστε. Δεν μπορούμε να σας διασφαλίσουμε τίποτα. Εάν κάνετε μια συμφωνία με κάποιον παίκτη για να ανταλλάξετε κάτι και αυτός την αθετήσει, η αποκλειστική ευθύνη είναι δική σας.

    Επιπρόσθετα, για αποφυγή spamming θα απαγορεύονται τα επαναλαμβανόμενα Postings. Αυτό σημαίνει πως ο κάθε παίκτης θα μπορεί να αναρτεί ένα post όπου θα ζητάει αντικείμενα ανά δύο σελίδες. Συνεπώς όποιος παίκτης αναρτεί μονίμως Posting σε αυτό το θέμα θα τιμωρηθεί και όλες οι αναρτήσεις του θα διαγραφούν.
    Επίσης περαιτέρω ποστ συνεννόησης μεταξύ δυο παικτών θα διαγράφονται και θα τιμωρούνται. Αυτές θα πρέπει να γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων.


    Μπορείτε επίσης να διαγράφετε προηγούμενα Postings σας, ώστε να μπορέσετε να αλλάξετε κάποια προσφορά σας.


    Καλή σας διασκέδαση!!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και GaTe987.
  2. mariavet

    mariavet Προχωρημένος

    Καλημέρα! Ενδιαφέρομαι για φωλιά κόκκινου πάντα, χελωνόσπιτο, σόρβον και διακοσμητικά που δίνουν ΤΠΕ. Στείλτε μου σε μήνυμα τι χρειάζεστε. Ευχαριστώ!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/9/16
    Αρέσει στους kolokythopitas και -lousi-leon2001.
  3. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Ενημερωση: Αναζτητω τους νεον σταβλους ολων των ζωων(για τα οποια υπαρχουν) εκτος απο γουρουνι αλογο και γαλοπουλα!
    Οπως αναφερω και πιο κατω μπορω ν δωσω σπανια δεντρα και σταβλους!
    Καλημερα και απο μενα! Εγω ενδιαφερομαι για πορτοκαλι αναβαθμισεις και μετα(κοκκινη ροζ) για σταβλους οπως:
    Μαιμουδων
    παγονιου(μετα την επισημανση της Κας σνορκελ οπως καταλαβαινετε δεντο αναζητω πια :ρ )
    σκυλου
    αγελαδας
    χηνας
    μελισσας
    ψαριου
    Μπορω να δωσω αντιστοιχες αναβαθμισεις αλλων ζωων(αν εχω), σπανια δεντρα και σταβλους!
    Εχω και 1-2 ασβουληδες να δωσω ;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/9/16
    Αρέσει στους -lousi-leon2001 και kolokythopitas.
  4. mpempeto13

    mpempeto13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    θελω σκιαχτρο πειρατη πτεροκαρπο κ λαβουρνο εχω σπανβιους σταβλους
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και -lousi-leon2001.
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Καλησπέρα
    Αν βρεις έστω και κίτρινη αναβάθμιση παγονιού, κράτα μου και εμένα μία. ;)
     
    Αρέσει σε GaTe987, kolokythopitas, moira και 6 σε άλλους.
  6. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σου! Σκιάχτρο "Χόπους κόπους" εννοείς;
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ελέγξατε στην λίστα των Σ.Ε και στέλνονται αυτά τα δύο αντικείμενα; :oops:
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  8. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Έχετε δίκιο!!! Το ήξερα αυτό... Θα πάρω ποινή;
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  9. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Εχω πολλα καλα , χρειαζομαι νεον σταβλους , γαλατοδεντρα , αυγουλοδεντρα! Φυσικα ψαχνω ροζ αναβαθμισεις ολων των ζωων!
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  10. elpidoforos1961

    elpidoforos1961 Ενεργός συντάκτης

    Την Καλησπέρα μου σε όλες και όλους.
    όπως σε κάθε πάρε-δώσε, έτσι και σ’ αυτό, αναζητώ τα παρακάτω διακοσμητικά. πρόκειται για αρχικά διακοσμητικά (όχι αναβαθμίσεις) που επιτρέπεται από το σύστημα να ανταλλαγούν:
    κόκορας αγίου βαλεντίνου, κατσίκα αγίου βαλεντίνου, λαγός άσπρης σοκολάτας 2010, λαγός σοκολάτας γάλακτος 2010, λαγός σοκολάτας υγείας 2010, κοτοπουλάκια 2010, πασχαλινό αυγό 2010, θάμνος γενιστή 20 πε, φοίνικας καρδιών, βασιλικός φοίνικας με καρδιές, ροζ κατσίκα, ροζ αγελάδα, καρδιά για την ημέρα της μητέρας, γαϊτανάκι απλό 2010 (χωρίς ζωάκια), αερόστατο mundial 2010, μικρός πάγκος λαϊκής, στάδιο farmerama(νέο σκεπαστό), νασρεντίν, μπαλόνια γενεθλίων, εορταστικό δέντρο 2011, καροτσοδρομείες, λίμνη (μικρή).
    παρακαλώ όποιος/α κατέχει κάποιο/α από τα ανωτέρω να κάνει τον κόπο να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω π.μ. αξίζει τον κόπο.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  11. farmerwoman_50

    farmerwoman_50 Ανερχόμενος συντάκτης

    Γεια σας ενδιαφερομε για το δεντρο ''ανθος πτεροκαμπου'' καθως και ιπποποταμο κ φλαμινγκο.
    Ετχαριστω.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  12. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    φιλε μου εχω καποια πραγματα να σου δωσω κανε με φιλο και πες μου τι προσφερεις! (bilbo619) με λενε ελπιζω να μεινουμε και οι δυο ευχαριστημενοι!
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  13. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, ψάχνω δυο διακοσμητικά απο ενα παλαιότερο δρώμενο, "Ψιψινοχάος", τα διακοσμητικά ειναι: Ντουλάπι γρρρ & Χουζουρόγατα.
    Όποιο καλό παιδάκι τα έχει, διπλά ή τριπλά και δε θα του λείψουν, ας επικοινωνήσει μαζί μου, να δω τι μπορώ να δώσω.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, sofiapao76 και Gulit1.
  14. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα!!!Μου λείπουν τα διακοσμητικά "είναι ζωντανό!","Αρκουδο-βασικά","κεφαλιές" και "λαμπυρίζουσα ουβερτούρα" για να συμπληρώσω τις φασολιές μου.Όποιος-α τα διαθέτει για ανταλλαγή ας μου στείλει μνμ για το τι χρειάζεται.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  15. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα. Αναζητώ Αγρότη Καστάνων. Προσφέρω ροζ στάβλο γαλοπούλας και αλόγου ή δέντρα.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  16. GREECE81

    GREECE81 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, αναζητώ κόκκινο πάντα και τίγρη.Στειλτε μου μυνημα για ανταλλαγή, ευχαριστώ.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  17. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Σοφούλα μου:inlove:
    (sofiapao76) χίλια ευχαριστώ δε φτάνουν, σ ευχαριστώ για την χουζουρόγατα. Και τον φίλο/φίλη που ανταλλάξαμε το ντουλάπι γρρ. Συμπληρώθηκε η φασολιά μου, σας ευχαριστώ και τους δυο για τα διακοσμητικά
     
  18. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    θα ηθελα τα διακοσμητικα "ποδοσφαιρικος αγωνας" καθως και "παραξενη επιστημη" για να κλεισω τις φασολιες

    δινω φλαμιγκο κ γουαμπι
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/9/16
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  19. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σου! Σου έστειλα μήνυμα....
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  20. tower20

    tower20 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ψαχνω για τον πυργο του αιφελ

    στειλτε πμ
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.