Μίνι δρώμενο "Πάρε - Δώσε" και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Σου στέλνω εναν κύκνο σε λίγο, δυστυχώς ασβο δεν εχω.
     
  2. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Σ' ευχαριστω παρα πολυ. Δεν μπορεσα να βρω στις προσφορες.

    Γιουπι! εχω κύκνο μου εστειλαν!!! ευχαριστω μη μου στείλεις.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/7/16
  3. elpi777

    elpi777 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αααααααχ ήρθα να σας πω τον πόνο μου . Πήρα απο την ανταλλαγή το διακοσμητικό "Κου κου μανούλα ΙΙ " δίνοντας τον έναν και μοναδικό ασβό μου . Ομως στη φασολιά δε μπορώ να το τοποθετήσω γιατί μου λείπει το " Κου κου μανούλα Ι " (Αχ βαχ μανούλα μου ) . Οποιος έχει την καλοσύνη με βγάζει απο τη δύσκολη θέση . Σε αντάλλαγμα έχω δέντρα χχλ , αρκετά διακοσμητικά και ότι άλλο θελήσετε και το 'χω ευχαρίστως να το ανταλλάξω. Βοηθάτε συναγρότεεεεεεες μουυυυυυ !!!!!!!!
     
  4. amalia1

    amalia1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα ψάχνω ασβό και βίδρα όποιος έχει ας μου στείλει πμ για το τί θέλει και αν το έχω να ανταλλάξουμε
     
  5. Fayvrk

    Fayvrk Αρχάριος στο φόρουμ

    Πραγματικά δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω...δεν περίμενα τετοια ανταπόκριση...μακάρι να μπορέσω να βοηθήσω κι εγω με τη σειρά μου όσους περισσότερους μπορώ.Νομίζω πως κατάφερα να σας ευχαριστήσω όλους και προσωπικά..μα εαν ξεχασα κανέναν ζητώ ταπεινά συγγνώμη...αλλά τα μηνύματα σας ηταν πολλά και συνεχόμενα!!!!μέχρι το πρωί είχα 5-6 ζωάκια και τώρα έχω τόόόόσα πολλά που δεν έχω χώρο να τα βάλω...τελικά έχετε μια όμορφη παρέα και χαίρομαι που γίνομαι μέλος της..τις καλύτερες ευχές μου σε όλους σας και την ευγνωμοσύνη μου για τα δωράκια,το χρόνο σας και πάνω απ όλα για την επικοινωνία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καληνύχτα σας
     
    Αρέσει σε Stefoulini, natalia_prod72, misirli και 10 σε άλλους.
  6. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα σας σε όλους μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. Τις 1-2 φορές που έχω γράψει σε αυτό το θέμα έχω ζητήσει για φίλους δωράκια, σήμερα ήρθε η σειρά μου να ζητήσω και για μένα. Αν έχει κάποιος -α το γευσιγνωσία τσαγιού και τα διακοσμητικά από την φασολιά
    γιορτινό βαρέλι, πριόνι με δυο λαβές,
    ασημένιο πριόνι με δυο λαβές, ασημένιο όργανο βαρελιού,
    χρυσό πριόνι με δυο λαβές.

    Όποιος-α τα έχει και δεν τα χρειάζεται επειδή τα έχει διπλά ή αν θέλει να ανταλλάξουμε με κάτι που χρειάζεται ας στείλει π.μ για να με βοηθήσει διότι οι 4 φασολιές μου μένουν κενές. Με βρίσκεται ως kreath
    [​IMG] Ευχαριστώ πολύ!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/7/16
  7. antonis352

    antonis352 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε λίγες ώρες τελειώνει το πάρε δώσε και δεν κατάφερα να βρω ασβό και βίδρα όποιος έχει και θέλει ας μου στείλει πμ τί θέλει για να ανταλλάξουμε
     
    Αρέσει στον/ην ath.
  8. amalia1

    amalia1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον/την GaTe987 και eipidoforos1961 για την άμεση ανταπόκρισή τους ήταν ευχάριστη έκπληξη όταν μπήκα στη φάρμα μου το πρωί και βρήκα τις βίδρες να με περιμένουν ευχαριστώ πολύ παιδιά
     
    Αρέσει στους elpidoforos1961, GaTe987 και ath.
  9. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    εχει κανεις μανταρινια χχλ και αβοκαντο χχλ
    εχω να δωσω μπαομπαμπ, νεκταρινια και γκρειπφρουτ

    ευχαριστω πολυ παιδια,ευχαριστω παααρα πολυ
    διαμαντια ειστε!!
    ---------------------------------
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/7/16
  10. βουλα38

    βουλα38 Ανερχόμενος

    Γεια σας!!
    ψάχνω!! χοροπηδηχτα κόλπα και υδρομασαζ και απεργεια
    και σταυλο ελαφι και Μυρμηγκοφαγος
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/7/16
  11. mariavet

    mariavet Προχωρημένος

    Καλησπέρα! Ψάχνω ακόμα μία φωλιά κύκνου, όποιος έχει ας μου στείλει μήνυμα.

    Ενημέρωση: Ευχαριστώ πολύ τον/την GREECE81 για την αποστολή τής φωλιάς! :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/7/16
  12. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    κι εναν ασβο για μενα!
     
  13. nina_laz10

    nina_laz10 Αρχάριος στο φόρουμ

    Μια φωλιά ασβού ψάχνω και εγώ!!
     
  14. sokolatou

    sokolatou Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    γεια σας......ψαχνω για ασβο,βιδρα,ελαφι και μυρμηγκοφαγο!!!!!ευχαριστω
     
  15. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    ελαφι κ μυρμηγκοφαγο ντεν εκει :p
     
    Αρέσει στον/ην -Barbie73-.
  16. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Εγω ψαχνω ροζ αναβαθμισεις σταβλων και εργαστηριων, δινω σπανια δεντρα και σταβλους!
     
  17. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Ψάχνω τις κεφαλιές και την λαμπυρίζουσα ουβερτούρα για να συμπληρώσω τις φασολιές μου.Όποιος τα διαθέτει ας μου στείλει μήνυμα.Ευχαριστώ!
     
  18. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Τελευταια παρακληση για τα διακοσμητικα: βραχος που κατρακυλα και παράξενη επιστήμη. Ανταλλάσσω με ανακυκλοχελώνα, χαμένο θυσαυρό, πρωταθλητή χοροπηδηχτών κόλπων ή κατάδυση στα βαθιά και μερικά διακοσμητικά νέον.
    Επίσης έχω πολλες χχλ αναβαθμίσεις δέντρων φάρμας και μπαχαμαράμα.
    Εκτός αυτών, ψάχνω ασβό.
    Στείλτε μου π.μ. :)

    Ευχαριστώ δύο ξεχωριστά πρόσωπα που μου έστειλαν γουάμπι!!! Είστε υπέροχες!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/7/16
  19. nikoleta_aridaia

    nikoleta_aridaia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αν υπάρχει κάποιος που θέλει να μου δώσει μαρμότα ή βίδρα και να του δώσω ρακούν ας μου πει.
     
  20. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καλησπέρα ξέρω ότι είναι τελευταίας στιγμής αλλα πήρε κάτι το μάτι μου μήπως έχει κανεις τον "εκτροχιασμό";
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.