Μίνι δρώμενο "Πάρε - Δώσε" και Ανταλλαγές

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. natalia020595

    natalia020595 Αρχάριος στο φόρουμ

    Εχω να σου δωσω χαρουπια . Θελω μανγκοστιν!!!
     
  2. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    ψαχνω το διακοσμητικο '' χοροπηδηχτη τουρτα '' για να συμπληρωσω την γραμμη φασολιας ...οποιος-α μπορει να μου το δωσει ας επικοινωνησει με μηνυμα
     
  3. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μπήκα κι εγω εδω να πω μια καλησπέρα, τον πόνο μου να πω, να πάει παραπέρα.;).. Ενα διακοσμητικό ψάχνω η έρμη για να συμπληρωθεί η φασολιά "Δώρα Θεάς"
    "Οφθαλμαπάτη της ερήμου", όποιος/οποια το χει διπλό, τριπλό και δε θα του λείψει, ας μου στείλει μήνυμα, να δω τι μπορώ να του προσφέρω εαν το έχω φυσικά
     
  4. nina_laz10

    nina_laz10 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα ψάχνω για δέντρο σοφόρα,κατσικίσιο γαλατόδεντρο,κρανιά,φιλύρα,αμερστία,μανγκοστίν και πουπουλόδεντρο.
    Από στάβλους ψάχνω κοτέτσι κοκόρων,αρωματοπωλείο,στάβλο κίουι,στάβλο πλατύποδα,στάβλο τυφλοπόντικα,φωλιά αρμαντίλλο,φωλιά ασβού,φωλιά βίδρας,φωλιά κύκνου,χελωνόσπιτο και κλουβί για χάμστερ.
    Όποιος έχει κάτι ας μου στείλει μήνυμα να μου πει τι ζητάει.
     
  5. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα συναγροτοπουλα!
    Σε αυτο το παρε-δωσε θελω να συμπληρωσω τις φασολιες μου.
    Οποτε αν εχετε:
    Παράξενη Επιστήμη (από Το Τέλειο Μπιζέλι),
    Εκτροχιασμός, Βράχος που κατρακυλά (από Ναό των Πυλών) και
    Ραντεβού για Παιχνίδι (από Μπέιμπι Σίτερ)
    σας παρακαλώ να μου στείλετε π.μ. στο Stefoulini.
    Έχω αρκετά για ανταλλαγή, μεταξύ των οποίων πολλές αναβαθμίσεις δέντρων και μερικά διακοσμητικά, όπως: Ξεχασμένος Θυσαυρός και Πρωταθλητής Χοροπηδηχτών Κόλπων.
    Θα εκτιμούσα πολύ τη βοήθειά σας! :)
     
  6. vslpt

    vslpt Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα ...ψαχνω Γευσηγνωσια τσαγιου ....
     
  7. .marilou13.

    .marilou13. Αρχάριος στο φόρουμ

    εχω αποκτησει όλους τους στάβλους και θέλω μόνο αράχνη ή ασβό ευχαριστώ

    έχω αποκτησει χαρούπια στείλε πμ ποια άλλα δέντρα έχεις και αν χρειάζεσαι κάτι άλλο από μανγκοστίν επειδή έχω μόνο ένα!
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 29/7/16
  8. penaki88

    penaki88 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα και απο μενα!!!ψαχνω απεγνωσμενα ενα ζαχαροδεντρο!!οτι προσφορα κ αν δεν εδωσα δεν εγινε τιποτα!!!αν ενιαφερεται καποιος ασ μου στειλει εχω αρκετα πραγματα για ανταλαγη!!ευχαριστω!!
     
  9. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    Τα διακοσμητικα χαλαρη ψαροκατασταση, και κατι ειναι στο νερο . εχω αρκετα και σταυλουσ και αλλα διακοσμητικα .
    ευχαριστω πολυ για την ψαροκατασταση μου εμεινε μονο

    #κατι ειναι στο νερο#
    τα συμπληρωσα και ευχαριστω πολυ για την βοηθεια . τετοια αληλλεγγυη δεν την περιμενα , απο τους συμπαικτες μου και μαλιστα χωρις ανταμοιβη και παλι τους ευχαριστω
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/7/16
    Αρέσει στους graganta και kikijimy.
  10. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα,ψάχνω το διακοσμητικό λατρεύω τους κλόουν,όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα,
    ευχαριστώ.
    Ευχαριστώ,ολοκλήρωσα την φασολιά μου δεν το χρειάζομαι πλέον και πάλι ευχαριστώ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/7/16
    Αρέσει στους Gulit1 και misirli.
  11. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα. Ψάχνω το ΄΄ κοινη θέα ΄΄ για να συμπληρώσω τη φασολιά. Αν ενδιαφέρεται κάποιος, να επικοινωνήσει. Έχω αρκετά που μπορώ να δώσω.
    Εντάξει, έκλεισε. Ευχαριστώ πολύ Αννούλα!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/7/16
    Αρέσει στους misirli και Gulit1.
  12. Stones7

    Stones7 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σε όλες-ους!

    Ψάχνω (εδώ και αιώνες...) το διακοσμητικό "Άλογο με δόρυ" για να συμπληρώσω την σχετική γραμμή φασολιάς. Όποιος το έχει και ενδιαφέρεται για κάποια αλλαγή ας επικοινωνήσει
     
  13. bibina.2

    bibina.2 Προχωρημένος

    Kαλησπερα σε ολη την αγροτοπαρεα!!! Μετα απο πολυ αλληθωρισμα, δεν εχω καταφερει να βρω την "Κοινή Θέα"
    οποιος θελει κ του περισσευει ας στειλει πμ.
    ευχαριστω!!!!

    ενα μεγαλο ευχαριστω !!!! συμπληρωθηκε η φασολια μου xD
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/7/16
    Αρέσει στους evieva, misirli και Gulit1.
  14. katerina14450

    katerina14450 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλησπερα σας..ψαχνω ακαταπαυστα ,αλλα μεχρι τωρα δεν εχω βρει κατι,τις αναβαθμισεις του Ζωσκαρ.Εαν καποιος εχει καποια και ενδιαφερετε να την δωσει ας στειλει μυνημα.Σας ευχαριστω πολυ και καλη επιτυχια σε οσους συνεχειζουν το ψαξιμο.
     
  15. Κατερινα44

    Κατερινα44 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα παιδια...ψαχνω ασβο, την παρακολουθηση πυγολαμπιδας και την λαμπιριζουσα ουβερτουρα για να συμπληρωσω την φασολια....αν και εχω περασει αρκετες ωρες να τα ψαχνω φως στο τουνελ δεν εχω δει ακομα.......
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  16. Fayvrk

    Fayvrk Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπέρα! είμαι νέα στο παιχνίδι αλλά εργατική ψάχνω για κανένα πορτοκαλί κοτέτσι και λαγό για να μπορέσω να κάνω τις αποστολές . Μου λείπουν αρκετά απ' ότι κατάλαβα και δυστυχώς δεν έχω αξίας για να μπορέσω ν' ανταλλάξω στο πάρε δώσε. Αν κάποιος από τους μεγάλους θα μπορούσε να με βοηθήσει εγώ θα στέλνω δωράκι καθημερινά. Σας ευχαριστώ.
     
  17. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον flyla78, για το διακοσμητικό "Οφθαλμαπάτη της ερήμου", ολοκλήρωσα την φασολιά, σ ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για την τόση σημαντική βοήθεια:inlove:


    edit: Και την LILA413:inlove: για την βοήθειά της σε άλλο διακοσμητικό, για άλλη φασολιά

    Σας ευχαριστώ θερμά και τους δυο, για την βοήθειά σας. Έτσι συμπλήρωσα δυο φασολιές που μου έλειπαν
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/7/16
    Αρέσει στον/ην SYLVART.
  18. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Ψάχνω τον Αγρότη Κάστανων, τις τελευταίες 6-7 φορές που έχουν μπει οι ανταλλαγές, αλλά κανένας δεν μου τον έχει δώσει. Αν προτίθεται κάποιος, ας μου στείλει, ειδάλλως, ας τον βάλουν στις ρετρό συννεφοομάδες, τουλάχιστον, μπας και τον αγοράσουμε.
     
  19. [maria111]

    [maria111] Προχωρημένος

    Καλησπέρα! δεν μπόρεσα ακόμα να βρω ένα κύκνο και ασβό. Ζητάω πολλά?
     
  20. niktsa1

    niktsa1 Προχωρημένος

    καλησπερα, ψαχνω παραξενη επιστημη και απεργια, οποιος συμπαιχτης εχει καποιο απο αυτα ας στελει πμ, εχω σχεδον τα παντα απο ζωα και αναβαθμισεις αυτων
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.