Λαϊκη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την misirli, 25/6/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    ενω μου έχει λήξει η προσφορα την έχει ακόμη μέσα!!! και δυστυχώς αυτό με εμποδίζει να κάνω εκ νέου προσφορες που δικαιουμαι να ενω είναι ληγμένες. Τελος πάντων, παρεπιπτόντως μόλις πάτησα το κουμπι της διαγραφής!!! και τις διέγραψα εγω αντι να γίνει αυτόματως!!!
    Όμως θα ρωτησω έχει υποθει ξανα κάτι τέτοιο στην ίδια κατηγορία; ή άλλης; ή άλλου προϊόντως; γενικότερα;

    [​IMG]
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα,

    Δεν έχει αναφερθεί σχετικό πρόβλημα. Πιθανόν αυτό που μας δείχνεις να διορθωνόταν με μία ανανέωση, γιατί μπορεί να έληξαν τη στιγμή που ήσουν μέσα και το κοιτούσες.
     
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    γι'αυτό το πρώτο που έκανα ήταν ανανέωση...βγήκα ξαναμπήκα...μέχρι και τα cookies καθάρισα και είχε παραμείνει!!! τέλος πάντων όπως είπα έκανα εγώ την διαγραφή και ας πούμε ότι "λύθηκε" το πρόβλημα, αλλά καλό είναι να το κοιτάξουν οι τεχνικοί!!! γι'αυτό και το ανέφερα μόνο και μόνο αφού βρήκα την λύση.
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όταν λήγει μία προσφορά περνάνε λίγα λεπτά μέχρι να αφαιρεθεί, γιατί ο συγχρονισμός στο παιχνίδι γίνεται ανά τακτά χρονικά διαστήματα. Αν περίμενες λίγη ώρα θα έφευγαν μόνες τους.
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    θα το έχω υπόψιν μου, αν ξανασυμβεί κάτι τέτοιο...με μια επιφύλαξη πάντα. μπορείτε να κλείσετε το θέμα
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.