Λίστα κατάταξης στο Bahamarama

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την MrJohn, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    λοιπον, εγω γραφω και εδώ το νέο μου επιπεδο, 135....
    το εχω γραψει και στη λιστα παντως
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., ariadnim και 3 σε άλλους.
  2. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    και εγώ έχω γράψει το επίπεδο μου στη νέα λίστα ,
    αλλά συμφωνώ με την Evieva μου αρέσει να βλέπω και να γράφω
    στο συγκεκριμένο θέμα και δεν θέλω να κλείσει
    Παρακαλώ ας μας αφήσει ο συντάκτης του θέματος να χρησιμοποιούμε και τα δύο
    και να λαμβάνονται υπόψιν όλες οι αναρτήσεις
    ευχαριστώ
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, ariadnim και 6 σε άλλους.
  3. rainbow

    rainbow Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα, συμφωνώ με την Evieva,
    το νέο μου επίπεδο είναι
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, stefanv1966 και 2 σε άλλους.
  4. MrJohn

    MrJohn Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σε όλους !
    Λόγω της αναστάτωσης των τελευταίων ημερών θα ήθελα να διευκρινίσω κάποια πράγματα.
    Καταρχήν,αγαπητή @evieva, δεν ανέφερα πουθενά ότι απαγορεύεται να γράφεις το επίπεδο σου για να μοιραστείς με τους συναγρότες σου,την χαρά της ανόδου σου.Το μόνο που ειπώθηκε από εμένα ήταν το ότι δε θα λαμβάνονται υπόψιν.
    Επιπλέον,θα με χαροποιούσε η κατανόηση από πλευράς σας καθώς οι υποχρεώσεις κάποιου δε σταματούν ποτέ,και πάντα θα ψάχνει τρόπο να τις κάνει πιο γρήγορα,κάτι που γινόταν με την φόρμα της Google.
    Επίσης,να αναφέρω πως δυστυχώς δε γίνεται να καλύπτονται όλες οι προτιμήσεις και τα γούστα.Υπήρχαν παράπονα για το ότι ήταν απαραίτητη η εικόνα του επιπέδου για παίχτες επιπέδου 200+.Τώρα που αφαιρέθηκε αυτό,υπάρχουν και πάλι παράπονα.:(
    Όπως και να 'χει,εφόσον υπάρχουν πολλά άτομα που διαφωνούν με την τωρινή κατάσταση,θα υπάρχουν και πολλοί εθελοντές που θα θέλουν να αναλάβουν την λίστα.
    Με αυτό μου το post λοιπόν,θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα σχεδόν 2 χρόνια (όχι μόνο σε αυτό,αλλά και στο παλιό φόρουμ) που συμμετείχατε στην λίστα αυτή,για τα θετικά και αρνητικά σας σχόλια και να ευχηθώ καλή αρχή σε όποιον πάρει την σκυτάλη από εμένα,καθώς πλέον δε μπορώ να ανταπεξέλθω στις ανάγκες τις δικές σας και της λίστας.
    Παρακαλώ,κάποιον συντονιστή να κλείσει το θέμα αυτό.
    Να είστε όλοι καλά! :)
     
    Αρέσει σε graganta, GreekFarmerGR, dimitra-c-i και 6 σε άλλους.
  5. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Κατόπιν αιτήσεως του συντάκτη του θέματος, η λίστα κατάταξης στο νησί κλείνει.
    Όποιος επιθυμεί να αναλάβει υπεύθυνα την νέα λίστα, μπορεί να επικοινωνήσει με την υποστήριξη.

     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.