Λάθος ώρα στα μηνύματα στο ταχυδρομείο και στα δώρα απο το ροδάνι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την aggellll, 7/11/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Εχω παρατηρήσει ότι στο ταχυδρομείο όλα τα μηνύματα έχουν λάθος ώρα πριν 2 ώρες εστειλα 1 μήνημα και αντι για την σωστή ώρα βγάζει 10 ώρες τουλάχιστον πρίν το ιδιο συμβένει και στο ροδάνι μου βγάζει ότι γύρισα τον τροχό στις 6 το πρωι που 6 το πρωί αποκλείετε να έχω μπει
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,
    μπορείς να στείλνεις ένα μήνυμα τώρα και να μας δώσεις ένα screenshot που να φαίνεται η ώρα;
     
    Αρέσει στον/ην aggellll.
  3. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα δεν εχω προσβαση σε υπολογιστή είμαι από κινητό το id αμα βοηθάει ειναι 50711807
     
  4. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Δεν βλέπουμε κάποιο πρόβλημα στο λογαριασμό σου. Πρέπει να μας δώσεις μία εικόνα για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.
     
  5. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Ευχαριστώ πολύ θα δοκιμάσω ξανά την άλλη εβδομάδα με υπολογιστή αλλα το πρόβλημα που παρατήρησα είναι γενικο αγόρασα σπόρους απο το καταστημα και λέει 15:38 και μετά απο λίγο νερό με ώρα 15:41
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα περιμένουμε να το δεις και από τον υπολογιστή, όταν μπορέσεις και θα αφήσουμε το θέμα ανοιχτό, να μας πεις αν το πρόβλημα συνεχίζει και αν συνεχίζει να μας δώσεις ένα screenshot για να καταλάβουμε και να σε βοηθήσουμε
     
  7. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά τώρα είχα πρόσβαση σε υπολογιστή τελικά είναι λόγω που είμαι από το κινητό τώρα που είχα πρόσβαση σε υπολογιστή λέει την κανονική ώρα
    Ευχαριστώ και πάλι μπορεί να κλείσει το θέμα καλή συνέχεια
     
  8. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το πρόβλημα λύθηκε και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.