''Κουμπιά''

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την soyla74, 9/12/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε όλους!!Εχθες εγραψα παλι για το ''παγωμα κουμπιών΄''που εχω στη φαρμα μου, εξακολουθω να εχω το ίδιο πρόβλημα δεν έχει λυθει ακομη!!Απλα σας το γνωστοποιω!Εχω κανει ολους του καθαρισμους στον υπολογιστη μου!Αν και νομιζω οτι ειναι ποιο γενικο το προβλημα!!
    ID: 25948245
    Σας ευχαριστω πολυ!!!!
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Γίνε σε παρακαλώ λίγο πιο συγκεκριμένη.
    Ποια κουμπιά κολλάνε;
    Σε ποια έκταση;
    Μπορείς να μας δώσεις ένα screenshot σε παρακαλώ;
     
  3. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Γεια σας !!!Εννοω πανω δεξια στην οθονη για να μπω στο φορουμ,το χ για να αποσυνδεθω με την θεριστικη μηχανη δεν μπορεις να μαζεψεις γενικως κολλανε ολα και πρεπει να κανεις ανανεωση..Σας το εγραψα και προχθες το προβλημα στα τεχνικα προβληματα(προβλημα με αποσυνδεση) και μου ειπατε οτι σας ειναι γνωστο!!!Συγνωμη που ενοχλω μα ειναι τοοσαο κουραστικο για καθε ενεργεια μου(να μπω φορουμ,να αποσυνδεθω κ.α)να κανω συνεχως ανανεωση!!!
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δοκίμασε να μπεις από το κουμπί που είναι κάτω από τη φάρμα σου
    Αυτό εδώ: upload_2022-12-9_15-29-49.png
     
  5. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Μαλλον δεν μπορω να σας δωσω να καταλαβετε τι εννοω,κολλανε τα κουμπια, και πρεπει να κανω ανανεωση σελιδας καθε φορα για να κανω π.χ αποσυνδεση,αυτο αρχισε να συμβαινει μετα τις εργασιες για την νεα περιοχη...και οταν παω να αποσυνδεθω ,μετα απο ανανεωση μου δειχνει αυτο
    [​IMG]ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι θεμα δικο μου!του ιντερνετ μου,εχω κανει καθαρισμους κ.α!!!Σας ευχαριστω πολυ
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το, πρόβλημα με την απόσύνδεση είναι γνωστό και προσπαθούν οι τεχνικοί μας να το βελτιώσουν.
    Λίγη υπομονή χρειάζεται και ελπίζουμε να διορθωθούν τα προβλήματα.
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς να δοκιμάσεις να ενεργοποιήσεις αυτό και να μας πεις αν ακόμα κολλάνε τα κουμπιά επάνω δεξιά;

    Κάνε Log in
    Αμέσως πάτησε το μενού επάνω
    Επέλεξε "εμφάνιση του χάρτη"
    Επισκέψου το άγριο λιβάδι
    Κάνε ανανέωση και έλεγξε αν ακόμα κολλάει.

    upload_2022-12-9_17-26-19.png
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  8. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Το εκανα οπως μου ειπατε δυστηχως δεν εφτιαξε πηγα να μπω στο φορουμ και κολλησε το κουμπι δεν με αφηνε...εκανα ανανεωση για να πατησω το κουμπι για μπω στο φορουμ και να σας γραψω!!!
     
  9. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

  10. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    τα ειδα σας ευχαριστω πολυ!Αναμενω την επιλυση τους!!καλη συνεχεια!!
     
  11. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια και σε σένα.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.