Κολλήματα παιχνιδιού

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την tempelxanas, 20/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Τις τελευταίες μέρες, κάποιοι παίκτες έχουν πρόβλημα με την πρόσβασή τους στο farmerama.
    Ένας από αυτούς, είμαι κι εγώ.
    Διαβάζοντας στο forum τις οδηγίες των συντονιστών που μας παρέπεμπαν στον provider μας για την επίλυση του θέματος, στην αρχή δεν το είδα λογικό και δεν το είδα λογικό, γιατί δεν μπορούσα να πιστέψω, "το΄χουμε αυτό εμείς οι Έλληνες", ότι εφόσον έχω πρόσβαση σε όλες τις άλλες σελίδες του internet και μόνο στην σελίδα του farmerama δεν έχω, τι σχέση μπορεί να έχει ο provider μου.
    Στην πορεία όμως αποδείχθηκε ότι οι συντονιστές είχαν απόλυτο δίκιο.
    Επικοινώνησα λοιπόν σήμερα το πρωί με τον provιder μου (ΟΤΕ) και η τεχνική υποστήριξή του έδειξε γνώση του θέματος και όχι μόνο για την σελίδα του farmerama, αλλά και για άλλες, που παρουσιάζουν το ίδιο πρόβλημα.
    Για την ώρα, το πρόβλημα δείχνει ότι έχει λυθεί. Θα επικοινωνήσω πάλι μαζί τους αργότερα και θα σας ενημερώσω σχετικώς.
    Αν θέλετε, επικοινωνήστε κι εσείς με τους δικούς σας providers για να δείτε τι συμβαίνει.
    Στο σημείο αυτό, θέλω να ευχαριστήσω τους συντονιστές του forum μας, που εντόπισαν άμεσα το πρόβλημα και μας υπέδειξαν την σωστή κατεύθυνση για την επίλυσή του.


    Δεν υπάρχει πλέον πρόβλημα.
    Παρακαλώ κάποιον συντονιστή να κλείσει το θέμα.
    Ευχαριστώ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/10/15
    Αρέσει στους Gulit1, soyla74 και sofouladim.