Κοιλάδα

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την -agela2011-, 8/12/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -agela2011-

    -agela2011- Ενεργός συντάκτης

    Έχω μπερδευτεί λίγο, τα κλαδάκια είναι αναδυόμενα, σωστά; Και πώς τα παίρνουμε; Έχω θερίσει τα δέντρα αρκετές φορές, πήρα και ξύλα, αλλά ούτε ένα κλαδάκι.:oops:
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Τα ανθισμένα κλαδιά είναι όντως αναδυόμενα, μπορείς να δεις στην αποθήκη σου στη κατηγορία "διάφορα" εάν έχεις και πόσα.
    Οσες περισσότερες φορές τοποθετείς και θερίζεις τα δέντρα σου και στις 3 φάσεις τους τόσο πιο πολλά θα παίρνεις.
     
  3. -agela2011-

    -agela2011- Ενεργός συντάκτης

    Το μόνο που έχω στα διάφορα είναι ένα πασπαρτού. Σε τι χρησιμεύει; Τώρα κι αν μπερδεύτηκα! Επίσης έχω 80 βερίκοκα.
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα σου αναδυθούν κάποια στιγμή και τα ανθισμένα κλαδιά.
    Αρκεί να έχεις επιμονή και υπομονή.
    Διάβασε τις συχνές ερωτήσεις με προσοχή και θα σου λυθούν πολλές απορίες.
     
  5. -agela2011-

    -agela2011- Ενεργός συντάκτης

    Δηλαδή είναι φυσικό να μην έχω ακόμα αναδυόμενα ή θα μου πιστωθούν αναδρομικά;
    Μετά την απάντηση μπορείς να το κλείσεις. Καλό βράδυ!
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δε θα σου πιστωθούν αναδρομικά. Οτι αναδυόμενα ήταν να πάρεις μέχρι τώρα τα έχεις πάρει.
    Οσες περισσότερες φορές τοποθετείς δέντρα και τα μαζεύεις τόσο περισσότερα αναδυόμενα θα παίρνεις.

    Καλή συνέχεια.
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.