Κλείσιμο θέματος.

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την lazos95, 6/10/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Επειδή αντιμετωπίζω ένα τεχνικό πρόβλημα στο ίντερνετ εδω και 4-5 μέρες λόγω μετακόμισης γράφω με μεγάλη δυσκολία από το κινητό αυτή τη στιγμη όπως με μεγάλη δυσκολία προσπαθώ να ολοκληρώσω και το δρώμενο που τρέχει...
    Προφανώς και από το κινητό δεν είναι δυνατή η ανανέωση της λίστας και επειδή το έχω ξαναπάθει αυτό με το κλείσιμο του θέματος με το έτσι θέλω και χωρίς καμία κατανόηση, έχω μια απορία-ερώτηση:
    Μπορεί να μου πει κάποιος πού υπάρχει γραμμένος ο όρος-κανόνας όπου αναφέρει ότι αν ένα θέμα δεν ανανεωθεί μέσα σε μια εβδομάδα ή 10 μέρες κλείνει;
     
    Αρέσει στον/ην *Chelsea*.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα και σε εσένα

    Η λίστα δεν έχει ανανεωθεί από τις 25/09 δηλαδή 11 ημέρες. Κρίμα και νόμιζα οτι είσαι καλός στους υπολογισμούς. :eek:

    Χμμ... Συνεπώς το ήξερες οτι το θέμα θα κλείσει αν δεν το ανανεώσεις και ούτε το ανανέωσες, ούτε και ενημέρωσες.
    Και μην μου πεις οτι δεν ήταν αδύνατη η ενημέρωση γιατί το έκανες αμέσως μόλις διαπίστωσες το κλείσιμο του θέματος. Συνεπώς μπορούσες να το κάνεις αν ηθελες, προφανώς όμως δεν ήθελες.


    Ο όρος υπάρχει γραμμένος στο έντυπο επικοινωνίας με το οποίο πήρες άδεια να ανοίξεις θέμα.
     
  3. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Κρίμα είναι που προσπαθείς να ειρωνευτείς με το παραμικρό και όχι οι υπολογισμοί που ξερω πολυ καλά να τους κάνω. Κρίμα είναι επίσης που δε μπορείς να δείξεις κατανόηση και αυτό μαζί με άλλους παράγοντες έχουν διώξει τον κόσμο από το φόρουμ...

    Και επειδή προφανώς τα ξέρεις όλα μάθε ότι ούτε δεν ήθελα να μην ενημερώσω ούτε τίποτα. Αυτό είναι δικό σου συμπέρασμα.

    Ο όρος-κανόνας που είναι και το θέμα που μας αφορά δεν είναι πουθενά γραμμένος στο φόρουμ και είναι δική σου επινόηση όταν επικοινωνείς με τον άλλο μεσω υποστήριξης.
     
    Αρέσει στους *Chelsea* και tsdstergios99.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Κρίμα είναι να προσπαθείς να βαφτίσεις ειρωνία ένα απλό συμπέρασμα μαθηματικών πράξεων.

    Αν κάποιος δεν μπορεί να συμμορφωθεί με τους κανόνες του Forum και αποχωρεί, πίστεψέ με , δεν είναι δικό μου πρόβλημα.
    Οι κανόνες θα ισχύσουν είτε κάποιος απειλεί οτι θα αποχωρήσει είτε όχι.



    Τα συμπεράσματα προκύπτουν από τις ενδείξεις.


    Δεν είχες την ίδια γνώμη όταν συμφώνησες με αυτό και το αποδέχτηκες γραπτά, ούτε είδα να το αμφισβητείς τόσο καιρό παρά μόνο όταν ακύρωσες την συμφωνία, κατι το οποίο έγινε κατ'εξακολούθηση.

    Εφόσον για δεύτερη φορά αδυνατείς να κρατήσεις μια λίστα, είναι λογικό να σου αφαιρεθεί και να την αναλάβει κάποιος που μπορεί να την ανανεώνει.

    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην evieva.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.