Κανονες παιχνιδιου

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smaro94, 4/12/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Παρακαλω πολυ οι κανονες του παιχνιδιου ισχυουν μονο για τους παικτες οχι για τους συντονιστες? Δηλαδη μπορουν να προσβαλουν οι συντονιστες τους παικτες ? Κυρια σνορκελ δεν φτανει που διαγραψατε το ποστ μου ως ειρωνικο ενω δεν ηταν θελετε οπως παντα να βγειτε και αυτη τη φορα αυτη που εχει παντα δικιο ,το λαθος στις συχνες ερωτησεις ηταν δικο σας ,εγω ειδα οτι ειχατε ως αναδυομενα αξινες και απλα ρωτησα που θα χρειαστουν ?που ειναι η ειρωνια λοιπον ?αντι να παραδεχτειτε το λαθος σας γιατι ετσι ειναι τι κανατε σβηνετε και ξανασβηνετε τα ποστ μου γιατι απλα μπορειτε ,οπως κι εγω μπορω να μην ξαναδωσω τα αληθινα μου χρηματα εκει που με προσβαλουν,
     
    Αρέσει στον/ην fisherman65.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και γιατι εμείς θα πρέπει να γνωρίζουμε αν θα κάνεις αγορές ή όχι;
    Δική σου απόφαση είναι και καλό θα είναι να την κρατήσεις για τον ευατό σου αν δεν θέλεις να αποβληθείς από το παιχνίδι.

    Σου διεγράψαμε το ποστ, ούτε σε τιμωρήσαμε, ούτε σε προσβάλαμε.
    Ηρέμησε λοιπόν και σταμάτησε να δημιουργείς εντάσεις. Κλείσε τον υπολογιστή και βγες έξω να πάρεις λίγο καθαρό αέρα και να ηρεμήσεις. Δεν είναι καλό να εκνευρίζεσαι εύκολά.

    Όλοι οι συντονιστες είμαστε πολύ απασχολημένοι αυτή την στιγμή και δεν έχουμε καθόλου ώρα να ασχοληθούμε με μικρότητες και ανούσιες διαμάχες.

    Το θέμα κλείνει εδώ.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.