Καινούργιο π/σ

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 16/12/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Κατ΄ αρχήν μια μεγάλη καλημέρα από την παγωμένη Καβάλα αλλά επειδή δεν ήξερα σε ποια ενότητα να γράψω την ερώτηση που έχω...αποφάσισα να την γράψω εδώ. Έχουμε και λέμε ο Αι Βασίλης θα μου φέρει ένα καινούργιο π/σ με γουίιντοους 10 και ερωτώ 1. μπορώ να κατεβάσω την εφαρμογή κλίεντ όπου παίζω μέχρι τώρα [λόγω γουίνοους 7]. 2. εάν όχι το παιχνίδι μας θα το παίζω από την άλλη εφαρμογή [δεν την θυμάμαι τώρα πως την λένε] που τρέχει στα γουίντοους 10 και 3. έχετε να μου προτείνετε [χωρίς να θεωρηθεί διαφήμιση] από που να παίζω δηλ. από χρόμ ή από μοζίλα. Χίλια ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας.
     
  2. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Καλώς να δεχτείς τον Άγιο Βασίλη με το λάπτοπ.
    Όπως παίζεις από αυτόν τον υπολογιστή που παίζεις τώρα το ίδιο ακριβώς θα παίζεις και από το καινούριο.
    Θα πρέπει ίσως να συμβουλευτείς κάποιον τεχνικό ή κάποιον που να ξέρει τα wintows 10 ώστε να πάρεις τον αέρα στο καινούριο laptop Θα
    σου κατεβάσει και εγκαταστήσει και το φαρμεράμα από browser και το client.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Σόρρυ λόγω αρχή αλσχάιμερ αν κατάλαβα καλά θα μπορώ να παίζω και από τις 2 εφαρμογές?
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ναι μια χαρά κατάλαβες.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαχα χίλια ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου Κα iocaste1 να έχετε όλοι οι συντονιστές που μας βοηθάτε καλές Γιορτές χαρούμενα Χριστούγεννα και πολύ ευτυχισμένη Χρονιά με πολύ πολύ υγεία. Καλή συνέχεια Κα iocaste1.
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ,καλές γιορτές.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.