Καθυστερήσεις

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την apotsa, 18/1/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. apotsa

    apotsa Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γειά σας! Κάθε φορά που κάνω click σε οποιοδήποτε σημείο του παιχνιδιου π.χ. για να μπώ από την βασική φαρμα στο λιβάδι κλπ κάνω 500 ώρες μέχρι να φορτώσει το 100/100 αλλες 500 ώρες και πάει λέγοντας. Η σύνδεση στο internet του σπιτιού μου είναι γρήγορη. Γιατί μέσα στο παιχνίδι αναβοσβήνουν ατελείωτες μαργαρίτες και δεν προχωράει το παιχνίδι;Τι συμβαίνει;
    Σας ευχαριστώ πολύ.
    Δεν σας έγραψα το id μου γιατί δεν το θυμάμαι και δεν ξέρω πού να πάω να το βρώ.
     
  2. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.
    Σε παρακαλώ βγες και ξανά μπες στο παιχνίδι και ενημέρωσε μας.
    Επίσης, το id σου , για μελλοντική χρήση , θα το βρεις εάν παίζεις από browser κάτω στο ξύλινο πλαίσιο , ενώ αν παίζεις από client θα το βρεις στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού.
     
  3. apotsa

    apotsa Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα Ερμή! Ναι μπήκα και ξαναμπήκα, (από το client παίζω) αλλά δεν βλέπω να τρέχει εύκολα. Πολύ μεγάλες καθυστερήσεις κυρίως μέσα στο ίδιο π.χ. το λιβάδι ή μέσα στην βασική φάρμα κλπ. Ενω για να μπώ από το ένα στο άλλο υπάρχει μια σχετική ταχύτητα. Το id μου το βρήκα και είναι 51805197 και σ' ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου να ασχοληθείς με το πρόβλημά μου.
     
  4. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ. Καλή συνέχεια:)

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.