ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -ANDREASAEK-, 19/12/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -ANDREASAEK-

    -ANDREASAEK- Ανερχόμενος συντάκτης

    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ!!!ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΝΟΡΚΕΛ ΜΕ ΑΠΕΚΛΕΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ!!!ΑΝ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΜΑΣ ΗΡΩΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΤΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΚΙΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΒΡΙΣΙΑ ΤΟΤΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΕΠΙΝΟΗ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΗ ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ ΠΟΙΝΕΣ!!!ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΜΕ ΝΕΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην .[agrotis]..
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Αν έιχες διαβάσει τους κανόνες θα ήξερες οτι η χρήση κεφαλαίων απαγορεύεται! Αλλά προφανώς δεν μπήκες καν στον κόπο.
    Αγνοείς τους κανόνες και αυτό επιφέρει αποκλεισμό.
    Θα αποκλειστείς και πάλι και θα μας κατηγορείς αδικα. Αλλωστε δεν θα είναι η πρώτη φορα. ;)

    Οσο αναφορά την ερμηνεια σου για το "καραγκιόζης" θα το αφήσω ασχολίαστο.
    Οι συμπαίκτες σου μπορούν να βγάλουν τα συμπεράσματα τους. Με αυτό το σχόλιο το μόνο που κάνεις είναι να υποτιμάς την νοημοσύνη των συμπαικτών σου.
    Νομίζω οι συμπαίκτες σου θα διασκεδάσουν πάρα πολυ διαβάζοντας το. xD


    Ανέφερες τον λόγο αποκλεισμό σου στο Forum αλλά δεν είπες στους συμπαίκτες σου την αλήθεια για το ακριβή λόγο αποκλεισμού του λογαριασμού σου. ;)
     
    Αρέσει σε elinoo, sdl177, [stsimpouklis] και 4 σε άλλους.
  3. -ANDREASAEK-

    -ANDREASAEK- Ανερχόμενος συντάκτης

    εχεις δικιο για τα κεφαλαια και ζητω συγνωμη!!!μαλον μαζι σου διασκεδαζουν και μπορω να σου πω οτι μονο αρνητικα σχολια ακουω γι σενα απο ολους!!!αν θες μπορεις να κανεις μια ερευνα για αυτο!!!οσο για τη νοημοσυνη μας μαλον εσυ την υποτιμας με τους ορους και τις ποινες που επινοης και βαζεις αυθερετα!!!
     
    Αρέσει στους .[agrotis]. και deppy1970.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν είδα κανέναν να κάνει "like" στην ανάρτηση σου, όμως δες πόσοι συμφώνησαν μαζί μου.
    Αυτό ξέρεις τι σημαίνει; Οτι μάλλον συμφωνούν περισσότερο με εμένα παρά με εσένα.
    Μπορείς να γράφεις ότι θέλεις αλλά αν δεν μπορείς να το στηρίξεις, είναι άδικος κόπος. Αυτό λοιπόν που πρέπει να κάνεις είναι :
    - Δώσε μου ονόματα και αποδείξεις για τα αρνητικά σχόλια που ακούς από όλους!
    - Ανέφερε μου ποιο κανόνα επινόησα
    - Ανέφερε στους συμπαίκτες σου τον αληθή λόγο αποκλεισμο του λογαριασμού σου.

    Είναι εύκολο να παραπληροφορείς τους συμπαίκτες σου για να δημιουργείς εντυπώσεις αλλά να ξέρεις οτι όλοι έχουν βγάλει ήδη τα συμπερασμάτα τους, τόσο για εσένα, όσο και για τις αναρτήσεις σου.


    Και για να μαθαίνουμε και ελληνικά...
    Αρα πολύ σωστά σε απέκλεισα από το Forum.
     
    Αρέσει στους elinoo, elenigri και tsarouxis.
  5. -ANDREASAEK-

    -ANDREASAEK- Ανερχόμενος συντάκτης

    xD απλα εδω γελαμε!!!!!!ουδεν σχολιον!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στον/ην .[agrotis]..
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Φυσικά και δεν θα το σχολιάσεις αφού δεν έχεις κάτι να πείς αλλά απολύεις συκοφαντίες για χάρη εντυπωσιασμού. Η προσπάθεια σου ήταν αποτυχής. Να πω οτι λυπάμαι, θα ήταν ψέματα.

    Επίσης να σου επισημάνω οτι εκτός απο την χρήση κεφαλαίων, ο αόριστος τίτλος απαγορευεται από τους κανόνες καθώς και η ανάρτηση σε λάθος ενότητα. Έχεις λοιπόν το ελάχιστο 3 παραβάσεις σε ένα και μόνο θέμα.

    Εχεις άλλη ερώτηση ή μπορώ να κλείσω το θέμα;
     
    Αρέσει στον/ην elinoo.
  7. -ANDREASAEK-

    -ANDREASAEK- Ανερχόμενος συντάκτης

    και κατι ακομα γιατι μαλλον εσυ δεν ξερεις ελληνικα!!!Ο Καραγκιόζης είναι κεντρικός χαρακτήρας του παραδοσιακού τουρκικού και ελληνικού Θεάτρου Σκιών, το οποίο σε πολλές περιπτώσεις αποκαλείται με το όνομα του πρωταγωνιστή του. Στα τούρκικα ονομάζεται Karagöz που σημαίνει μαυρομάτης.Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

    Ελεγχόμενος συντονισμός - Συγχώνευση δημοσιεύσεων & Αφαίρεση εξωτερικών συνδέσμων

    τωρα μπορεις να το κλεισεις!!!!!
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 20/12/14
    Αρέσει στον/ην .[agrotis]..
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Χμμμ.

    Μολις έκανες και 5η παράβαση. Νομίζω υπερβήκαμε τα όρια ανοχής και θα πρέπει να λάβεις τον αποκλεισμό σου. Οι εξωτερικοί συνδέσμοι καθώς και τα διπλοποσταρίσματα απαγορευονται.

    Για άλλη μια φορά θα σου επισημάνω οτι σε αυτο το Forum υπάρχουν κανόνες. Δεν μπορείς να τους αγνοείς και να κάνεις ότι επιθυμείς.
    Θα υποστείς λοιπόν τις συνέπεις των παραβάσεων σου.

    Το ποιος από εμάς τους δύο γνωρίζει καλά ελληνικά και ποιος όχι είναι πασιφανές από την 1η σου ανάρτηση. Λυπάμαι που θα το πω αλλά είναι γεμάτη από ορθογραφικά λάθη. Συνεπώς δεν μπορείς να κρίνεις τα δικά μου ελληνικά.

    Επίσης η προσπαθειά σου να αποποιηθείς τις ευθύνεις για το χαρακτηρισμό "καραγκιόζης" που μου απέδωσες είναι γελοία.
    Μήπως και η λέξη "απατεώνας" έχει και αυτή άλλη έννοια στο λεξιλόγιο σου; Ή μήπως όλες οι υπόλοιπες λέξεις που χρησιμοποίησες στις αναρτήσεις σου;

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στους geo_liakos, elinoo και monolith2.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.