Ιδέες

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την aggellll, 3/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Έχω να προτείνω 5 ιδέες που θα μπορούσαν να γίνουν άμα είναι εφικτό
    1ον στην θέση μπόνους να προστεθεί μία ακόμα θέση στην κατηγορία διαμαντένια
    2ον να γίνει εξτρά χώρος για δέντρα η σταύλους γιατί με τόσα ζώα και σταύλους θα γεμίσει ξέφωτο -άγριο λιβάδι -βασική φάρμα με αυτά και δεν θα υπάρχει χώρος για τίποτε άλλο
    3ον στην λαική όταν πουλάς κάποιο προϊόν να ανοίγει layer που να σου βγάζει την μικρότερη τιμή που έχει εκείνη την στιγμή το προιόν
    4 στον λουλουδότοπο να γίνει επέκταση χώρου για παραπάνω διακοσμητικά
    και 5ον στον μύλο να προστεθεί ακόμα μία θέση για παραγωγή τροφής και από 3 να γίνουν 4
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι κάποτε να υλοποιηθούν οι ιδέες αν όχι όλες τουλάχιστον κάποιες
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/6/18
    Αρέσει σε traxhla, graganta, maria_palou και 4 σε άλλους.
  2. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν aggellll, πολύ ωραίες οι ιδέες σου μακάρι να σου εκπληρωθούν.;)
     
    Αρέσει στους aggellll και maria_palou.
  3. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    καλημερα , αρχικα διαμαντενια θεση δεν βαζουν γιατι ολοι θα βαζαμε τσατνι και τα δρωμενα θα ηταν πολυ ευκολα για ολους (γνωμη μου)
    επισης οι χωροι ειναι πολλοι εαν καταφερες να τους ανοιξεις ολους και να μην σου χωρανε κιολας τα πραγματα σου στα 76 λεβελ μπραβο σου , το νουμερο 3α ειναι εφικτο αλλα μπορεις να πας να το βλεπεις πιο πριν αλλα δεν ειναι κακη ιδεα. Τεταρτον για τα διακοσμητικα υπαρχουν 4 χωροι , φασολια , λουλουδοτοπος και σε βασικη φαρμα και σε μπαχαμαραμα και εβαλαν και στο μερος της νυχτας πανσεληνου οποτε λιγο δυσκολο να υλοποιηθει η συγκεκριμενη ιδεα , στον μυλο ειναι υπεραρκετες οι 3 θεσεις παραγωγης πιστευω!! ολα αυτα ειναι γνωμη μου και δεν ειμαι αρνητικος σε κατι απλα λεω την πλευρα που τα κοιταω γιατι παλια και εγω προτεινα ιδεες και ξερω πως ειναι!
     
    Αρέσει στους aggellll και katerina-paylopoyloy.
  4. mayromatis

    mayromatis Ανερχόμενος συντάκτης

    αυτο που ειναι επείγον ειναι να μας δώσουν νεο χώρο να βάλουμε τα διακοσμητικά. γιατι χάνονται χιλιάδες πόντοι καθε μερα γιατι μας ανεβάζουν επίπεδά
     
    Αρέσει σε aggellll, traxhla, graganta και 3 σε άλλους.
  5. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα κατάφερα να ανοίξω ξέφωτο και λιβάδι μετά απο πολύ καιρό και πολά χορτοτάλιρα για να πάρω τα αστεράκια απο τις αποστολές αλλά είδα ότι δεν επαρκεί γιατί όπως έχουν κάνει το παιχνίδι με καθημερινά δρώμενα είναι όλοι οι χώροι με τα φυτά του δρωμένου και δεν φτάνει για τίποτε άλλο ούτε να φυτέψουμε κανονικά φυτά ούτε να έχουμε δέντρα ούτε ζώα πολοί από εμάς έχουμε στην αποθήκη σταύλους και δέντρα και δεν μπορούμε να τα αξιοποιήσουμε λόγο χώρου εκτός αν σταματήσουν τα δρώμενα σε καθημερινή βάση για την λαική αυτό κάνω ανοίγω το word και βάζω τις έλαχιστες τιμές που έχει το προιόν εκείνη την στιγμή και μετά πουλάω αλλά το συγκεκριμένο άμα έχεις πολλά πράγματα κάνεις 1 ώρα να βγάλεις τις τιμές όσο για τα διακοσμητικά το νησί τώρα θα προσπαθήσω να το ξεκλειδώσω για να έχω και εξτρά χώρο για τον μύλο πάλι δεν χάλασε και ο κόσμος να έβαζαν και μία θέση ακόμα αποψή μου
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/6/18
    Αρέσει στους traxhla και katerina-paylopoyloy.
  6. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Ωραίες οι ιδέες σου, ωφέλιμες για τους παίκτες και γιαυτό δεν πρόκειται να υλοποιηθούν!
    Πάντως επιπλέον θέσεις μπόνους χρειάζονται και για τη διαμαντένια αλλά και για τη χρυσή.
     
    Αρέσει σε aggellll, traxhla, graganta και 2 σε άλλους.