Δρώμενο Η τύχη σου χαμογελά

Η συζήτηση στο 'Δρώμενα' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 7/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καθώς η Κίτι Κατάμπρα προχωρά στο δρόμο, το μάτι της πέφτει σε έναν νέο στάβλο! "Μαντάμ Στάρζα: Μάθε την Τύχη σου και το Μέλλον σου" γράφει στην πινακίδα. «Πολύ ενδιαφέρον μου ακούγεται αυτό!» λέει η Κίτι. Μπαίνει μέσα στη σκοτεινή σκηνή.

    Η Μαντάμ Στάρζα είναι ένα όμορφο γουρούνι και πάνω της κρέμονται ένα σωρό κοσμήματα. Κάθεται πίσω από ένα τραπέζι και επάνω στο τραπέζι έχει μια κρυστάλλινη σφαίρα. «Γεια σου χρυσό μου», λέει στην Κίτι. «Βλέπω τη μοίρα σου στην κρυστάλλινη σφαίρα μου. Το μέλλον σου κρύβει εκπλήξεις!»

    «Ωωωω!» λέει η Κίτι. «Τι εκπλήξεις;» Η Μαντάμ Στάρζα κουνάει το χέρι της πάνω από την κρυστάλλινη σφαίρα. «Βλέπω ένα βουνό με χρυσά νομίσματα να εμφανίζεται στον δρόμο σου». Η Κίτι ενθουσιάστηκε! «Ευχαριστώ!» Πληρώνει μερικά νομίσματα στη μάντισσα και φεύγει.

    Περνάει έξω από την τράπεζα και σταματάει. «Ελπίζω να μην χρειάζεται να ληστέψω καμιά τράπεζα. Θα βρω τον μπελά μου. Η Μαντάμ Στάρζα δεν μου είπε τι πρέπει να κάνω για να βρω τα χρυσά νομίσματα». Κάπως λυπημένη, γυρίζει πίσω στο σπίτι.

    Η Τζέρι η αγελάδα την περιμένει εκεί. «Κίτι!» φωνάζει. «Ήθελα να σε ευχαριστήσω για το ξόρκι θερίσματος». Η Τζέρι δίνει στην Κίτι μια μεγάλη σωρό από σοκολατένια νομίσματα τυλιγμένα σε χρυσό χαρτί. «Τελικά η μάντισσα είχε δίκιο!» λέει η Κίτι. «Τέλεια!»

    Έναρξη: 08.09.2016 15.00
    Λήξη: 12.09.2016 15.00



    Συχνές ερωτήσεις
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Η-τύχη-σου-χαμογελά.18640/#post-123908

    [​IMG]

    Η ομάδα του FARMERAMA
     
    Αρέσει σε ath, μανωλης69, ttrouli και 2 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Τα απαιτούμενα αναδυόμενα του 4ου και 5ου βήματος έχουν αλλάξει λόγω λάθος πληροφόρησης απο την ομάδα του Farmerama.

    Ο πίνακας των συχνών ερωτήσεων έχει διορθωθεί.

    Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

    Η ομάδα του FARMERAMA
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.