Η απαγωγή του αιώνα!!!

Η συζήτηση στο 'Άσχετες και γενικές αναρτήσεις' ξεκίνησε από τον/την -Borsty-, 1/4/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama GR

    Το ξερω ο ατιμος... ραγίζω καρδιες αλλά μην δείχνεις τοσο φανερα ποσο σου ελειψα. Μονο 8 ωρες ελειψα.

    Ήρθα να σας αποχαιρετίσω πριν με κλείσουν παλι στο μπουντρούμι για τα καλά.

    Να προσέχετε τους εαυτούς σας! :inlove:
     
    Αρέσει σε bibina.2, -lousi-leon2001, jimisraf1 και 4 σε άλλους.
  2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Γεια σου αγαπητε Borsty. Μας εκανες και βγηκαμε λιγο απο την καθημερινοτητα. Τωρα το που θα βρισκεσαι δεν ξερουμε. Θα σου στελνουμε κατιτις πεσκεσι με τις συντονιστριες, κανα κοψιδι, καποιο γλυκακι. Αλλα το νου σου....!!!!!!! Μη τυχον και ξαναπειραξεις τα κοριτσια μας. Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει στους mara_libra και μαμαβικη.
  3. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama GR

    Ψιτ αγροτακια.... το έσκασα για λίγο απο το μπουντρούμι μου για να έρθω να σας ανταμείψω για τις προσφορές σας. Γιατί είμαι κακός αλλά όχι άκαρδος. Άνοιξα τη πούγκα μου και σας άφησα απο 50 φιορίνια για να θυμάστε πόσο ανοιχτοχέρης είμαι. Τα λέμε στο επόμενο δρώμενο με τα ζάρια.... Μέχρι τότε να περνάτε καλά!

    Και το θέμα το κλείνω γιατί έτσι μου αρέσει!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, soyla74, buenakias και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.