Ημερολόγιο

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την pdiamandis, 12/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. pdiamandis

    pdiamandis Τακτικός στο φόρουμ

    Αντιμετώπισα κι εγώ πρόβλημα στο Ημερολόγιο, παρόμοιο με τα ήδη αναφερθέντα. Έχω ανοίξει όλες τις κάλτσες. Χθες άνοιξα την 11η, πήρα τα τέσσερα δενδρύλλια (μία αχλαδιά Ανζού και 3 άλλα που είχα ήδη - γι' αυτό θυμάμαι μόνο την αχλαδιά), άνοιξα χθες τη 12η, ξέχασα να ανοίξω το μεγάλο δώρο που είναι μετά και τώρα που ξαναμπήκα η 11η είναι κλειδωμένη και ζητάει φιορίνια.
    ID 4711526
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Ουδέποτε ανοίχθηκε η κάλτσα που αναφέρεις και για να γίνω πιο ακριβής, στις 2016-12-09 21:13:10 αγόρασες ένα δενδρύλλιο και κέρδισες μια αχλαδιά ανζού. Δεν υπάρχουν logs για άλλα δενδρύλλια. Όποτε μάλλον θα έχεις μπερδευτεί με κάποιον άλλο λογαριασμό.
     
  3. pdiamandis

    pdiamandis Τακτικός στο φόρουμ

    Ως προς το αγορασμένο δενδρύλλιο έχετε δίκιο, δεν το θυμόμουν. Αλλά θυμάμαι πολύ καλά ότι έχω ανοίξει όλες τις κάλτσες, γιατί ανοίγω καθημερινά το ημερολόγιο και κάποιες φορές για 2 φορές την ημέρα, για σιγουριά. Δεν εννοώ να αμφισβητήσω τα αρχεία σας, αλλά με δεδομένο ότι και πολλοί άλλοι έχουν παρόμοιο πρόβλημα...
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Αν είχες ανοίξει την κάλτσα που δίνει τα δενδρύλλια και τα είχες τοποθετήσει όπως ισχυρίζεσαι, θα υπήρχαν και τα Logs που θα έδειχναν οτι πράγματι τα πήρες. Ως εκ τούτο δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε με το λογαριασμό σου, ούτε με το ημερολόγιο και το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.