Feedback Ημέρα Αγίου Βαλεντίνου 2021

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 9/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα σε ολουςς!θα ηθελα να σας πω παιδια οτι προσωπικα αφου πηρα τα πικολο σταματησα να μαζευω ποντους γνωσεων με τις ερωτησεις και μαζευω σεντουκια ρομαντισμου οσα πιο πολλα μπορω.......σημερα μου εδωσαν και πικολο ,σεντουκι ενισχυσεων ,αρκετο σουπερ λιπασμα και αλλα δωρα!!!!!!!!!!κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλα και δινουν πολυ καλα δωρα οπως οι ερωτησεις ασε που εχεις πιθανοτητες για πικολο!!!!!!!!θα ευχαριστησω ολα τα παιδια ολοψυχα για την βοηθεια τους στις ερωτησεις.....ολοι μαζι παιζουμε τη φαρμα στα δαχτυλα χαχαχα :inlove:!!!!!!!να στε ολοι καλα!!!!!καλημερα σε ολουςς!!!!!!
     
    Αρέσει σε olga-tse62, jimthrilosgate7, vagelis1968 και 10 σε άλλους.
  2. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα σε όλους!

    Χάρη σε ένα μπόνους +100%, από το ροδάνι, η φασολιά και τα διακοσμητικά της συμπληρώθηκαν!

    [​IMG]

    Επέλεξα να συμπληρώσω την κενή θέση με ένα "μπουκέτο λουλουδιών" για να ταιριάζει.

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ όποιον ανεβάζει απαντήσεις, ιδίως τη "μαρω 69" που τις μάζεψε μαζί. Θα κάναμε πολλά λάθη χωρίς αυτές!

    Τέλος από το μαγαζί αγόρασα τα πίκολο, ένα σεντούκι ενισχύσεων και συνεχίζω. Έχω και 51 κιβώτια ρομαντισμού Ι, που θα ανοίξω στο τέλος.
    Φυσικά θα συνεχίσω να παίζω, γιά ότι άλλο μπορέσω να πάρω.

    Χρόνος υπάρχει αρκετός. Καλή επιτυχία σε όλους!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, ioanna6929, jiorgos και 13 σε άλλους.
  3. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    ποσο κοστιζει μια αχτινιδια?5500χτ
     
    Αρέσει σε skias10, soyla74, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  4. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα πήρα και εγώ την φασολιά και συνεχίζω.
     
    Αρέσει σε skias10, soyla74, jimthrilosgate7 και 5 σε άλλους.
  5. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Πήρα φασολιά,τα 2 πίκολο, επιτέλους ήρθε και η πολυπόθητη γκλιρίδα και συνεχίζουμε ικανοποιημένοι για ότι άλλο προκύψει. Το 1 πίκολο μου έδωσε το μαγικό καπέλο δηλ 40 επί 4=160 φιορίνια.
     
    Αρέσει σε soyla74, jiorgos, jimthrilosgate7 και 12 σε άλλους.
  6. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελειωσα και εγω με το δρωμενο ! Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που βοηθησαν με τις απαντησεις των ερωτησεων! Εαν δεν ειχα την βοηθεια τους δεν θα απαντουσα σε καμμια απο τις ερωτησεις σωστα!!!! Καλη συνεχεια σε ολους!!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, stef10, georgeoikonom2332000 και 11 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Παιδια, ειστε ολοι καταπληκτικοι !!!
    Σας ευχαριστουμε πολυ ολους για τις απαντησεις του κουιζ και την Μαρω69, που τις συγκεντρωσε
    ολες σε εναν πινακα, κανοντας μας πιο ευκολη την διαδικασια των ερωτησεων.
    Χωρις την βοηθεια σας, δεν πιστευω να απαντουσα σωστα σε πολλες ερωτησεις.
    Να ειστε καλα !!!
    Καλο ξημερωμα.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, soyla74, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  8. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα συναγρότες με χιόνι κ κρύο!! Τέλος κι από μένα η φασολιά κ τα 2 πίκολο που μου έδωσαν χοροπηδηχτό σόου κ ομπρέλα με κουκίδες. Τώρα ακολουθώντας τη συμβουλή σας μαζεύω κιβώτια ρομαντισμού. Καλή συνέχεια σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε skias10, soyla74, GEPPO1 και 7 σε άλλους.
  9. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Ποιος είναι ο πιο ερωτιάρης χοίρος του farmerama?......... Ο Ινδικός...xDxDxD
     
    Αρέσει σε Lina123, billgab, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Πολλες χιονισμενες καλημερες !!!
    Τελειωσα κι εγω με την φασολια και τα 2 πικολακια.Μου εδωσαν ''ψεκασμα λουλουδιων'' και
    ''πλατσουρισμα''. Συνεχιζω κι εγω με τα υπολοιπα δωρακια και κυριως με κιβωτια ρομαντισμου.
    Καλα τελειωματα σε ολους !!!
    Φιλικα Βικυ :inlove:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, Dr.Kelly, jimixatz και 8 σε άλλους.
  11. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα!!!
    Τέλος ουσιαστικά και για μένα το δρώμενο.... Πήρα την φασολιά με τα παρελκόμενα της....
    Επίσης πήρα τα 2 πίκολο, που μου έδωσαν ένα χοροπηδηχτό σόου και ένα μαγικό δέντρο!!!
    Τα 3 σεντούκια ενισχύσεων και αρκετά κουτιά ρομαντισμού που ακόμα δεν ξέρω τι έχουν:p
    Ευχαριστώ πολύ όλους όσους βοήθησαν με τις ερωτήσεις, χωρίς την βοήθεια σας δεν νομίζω να έπαιρνα τόσα!!!!
    Καλή συνέχεια σε όλους;)
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Dr.Kelly, -sia1971- και 8 σε άλλους.
  12. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Τα κουτιά ρομαντισμού, κυνήγησέ τα. Αξίζουν!!!!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jimixatz, Lina123 και 4 σε άλλους.
  13. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και καλή εβδομάδα.

    [​IMG]

    Εγώ σήμερα τελείωσα με το δρώμενο. Λόγω πολλών υποχρέωσεων έχανα αρκετά σπερνοθερίσματα κατά τη διάρκεια της ημέρας. Πήρα τα 2 πίκολο από το κατάστημα και θα συνεχίσω να παίζω και θα πάρω ό,τι άλλο μου φανεί χρήσιμο. Θα συμφωνήσω με τον rixainrempite πως τα σεντούκια ρομαντισμού είναι αξιόλογα και θα σας προτρέψω και εγώ να τα κυνηγήσετε! Δίνουν καλά δώρα!
    Συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν και καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν ακόμη!:)
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, vagelis1968, Dr.Kelly και 9 σε άλλους.
  14. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!!!!!!
    Εννοείται ότι αυτό κάνω τώρα, μέχρι να τελειώσει το event και όσα πάρω......
    Καλή συνέχεια!!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, soyla74, rixainrempite και 2 σε άλλους.
  15. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπέρα και από εμένα..
    Τελείωσα και εγώ με τη φασολιά και συνεχίζω με τα κουτιά ρομαντισμού...Αξίζουν γιατί δίνουν καλά δώρα συν τοις άλλοις.
    Αν και πολύ ρομαντικά αυτά τα κουτιά είπα να ελέγξω τις πιθανότητες για να τύχουμε ένα κουτί ρομαντισμού IV...
    Από τα 50 λοιπόν ανοιχθέντα ουδέν κουτί ρομαντισμού IV..
    Βρε μπας και είναι μόνο ρομάντζο τα κουτιά αυτά?:oops:
    Βέβαια πίκολο κρύβουν οπότε..
    Συνεχίζουμε ωστόσο γιατί τα δώρα τους αξίζουν και η ελπίδα πεθαίνει τελευταία:wuerg:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Dr.Kelly, soyla74 και 8 σε άλλους.
  16. toula25

    toula25 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα στην παρεα!! τελειωσα και εγω με την φασολια ευτηχως πρωτη φορα τα καταφερα και συνεχιζω ...ευχομαι να τελιωσουν ολοι γιατι οταν τα καταφερνεις ειναι ωραιο το συναισθημα της χαρας... καλη επιτυχία σε οσους προσπαθουν ακομη...:)
     
    Αρέσει σε skias10, -sia1971-, αμφιθεα και 10 σε άλλους.
  17. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Το πήγα λίγο χαλαρά,
    τα Πίκολο ήρθαν και αυτά,
    κι η Φασολιά επίσης...
    Η Κίτι έκανε ''δουλειά'',
    τα δώρα της,τα πιο καλά,
    δεν ήταν θέμα τύχης.

    Σεντούκια μάζεψα πολλά,
    Ρομαντισμού ήταν αυτά,
    να δούμε τι θα βγάλω...
    Όλα μαζί θα ανοιχτούν,
    τα μάτια μου,δώρα να δουν,
    όλα θέ να τα πάρω.

    [​IMG]

    Όμως εδώ δεν σταματώ,
    χρόνο έχω ακόμα αρκετό,
    και άλλα να κερδίσω...
    Ότι κι αν πάρεις είν' καλό,
    και που αλλού,θέ να το βρώ,
    τίποτα δεν θα αφήσω.
     
    Αρέσει σε sissy1988, troullys, noulaki99 και 18 σε άλλους.
  18. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Παει και ο "βαλεντινος" , και ισως ηταν λιγο πιο γεναιοδωρος απ τη "βασιλισσα" , μαλλον αλλος εχει το ονομα κι αλλος τη χαρη :)
    Στα 77 σεντουκια ρομαντισμου βγηκε κι ενα πικολο ακομη εκτος απ τα 2 που αγοραστηκαν με τις ερωτησεις, αλλα και τα υπολοιπα μου εδωσαν περισσοτερα σ.λιπασματα και λιπασματα ζωζω απ τη βασιλισσα :p
    Καλη επιτυχια σε οσους το παλευουν ακομη και
    ομορφη συνεχεια σε ολους και ολες :inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jimthrilosgate7, Megas_kokoriko και 5 σε άλλους.
  19. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα συναγρότες. Θεωρείτε ότι το διακοσμητικό φούλ γράμματα είναι το καλύτερο απ' όλα??
     
    Αρέσει στους -sia1971-, Lina123 και αμφιθεα.
  20. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Φυσικα και ειναι. Ειναι 1Χ1 και σου δινει περισσοτερους ποντους. Δηλ. αν τοποθετησεις 2 "φουλ γραμματα" θα σου δωσουν περισσοτερους απο το 1Χ2.
     
    Αρέσει στους -sia1971-, jiorgos, Lina123 και σε ακόμα ένα άτομο.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.