Ηλεκτρικό Τρυπάνι & Εξευγενισμός

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την Panagiotiis, 28/8/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους!!

    Σκέφτηκα να προτείνω κάτι για το δυσεύρετο αυτό εργαλείο, το οποίο μας είναι χρήσιμο για την αναβάθμιση των αποθηκευτικών χώρων.
    Έψαχνα στο θερμοκήπιο για να κάνω κάποιους εξευγενισμούς και είδα αυτό :

    [​IMG]
    και σκέφτηκα αφού μας δίνεται η δυνατότητα να αποκτήσουμε το Ξυλόσφυρο - το οποίο θεωρείται κι αυτό δυσεύρετο εργαλείο -, γιατί να μην μπορούμε να αποκτήσουμε κι με αυτόν τον τρόπο το ηλεκτρικό τρυπάνι, το οποίο δίνεται μονάχα από το θέρισμα των αποθηκευτικών χώρων;;

    Δεν ξέρω αν υπάρχει σε κάποιο φυτό που ξεκλειδώνει σε συγκεκριμένο επίπεδο (π.χ. 250 ή σε κάποιο πολύ μεγαλύτερο), αλλά εδώ που είμαι δεν εντόπισα κάτι.
    Ελπίζω να είναι θεμιτή η πρότασή μου.
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε pigara, toylaaaaa, misirli και 6 σε άλλους.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Να σου πω αυτό κοιταξα μόλις τώρα στον εξευγενισμό! κι όντως λείπει....ας βάλουν άλλο ένα φυτό που να δίνει αυτό το μπόνους! (μαζι με κανα πίκολο xD καλα αυτό το λέω επειδη είναι της μόδας τώρα χαχα)

    υ.γ. Πρόσεξα πότε γράφτηκε αυτή ιδέα, και παρόλο που έχουν περάσει 2 χρονάκια, δεν το είδα καν κλειδωμένο και θα απαντησω απο μενα είναι ΝΑΙ