Ευχαριστίες για την στήριξη των Ελλήνων παικτών

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την Hellenagal200010, 3/7/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. nikolopoulouvasi

    nikolopoulouvasi Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστούμε!!!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 8 σε άλλους.
  2. helgahaflpafl

    helgahaflpafl Ανερχόμενος συντάκτης

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την κατανόηση που δείχνει η Bigpoint. Πραγματικά δεν περίμενα να έχουν μεταφερθεί τα καθημερινά μας προβλήματα ακόμα και στον χώρο του παιχνιδιού. Ευχαριστούμε πάρα πολύ!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 10 σε άλλους.
  3. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    Σας ευχαριστούμε! για το δώρο, για την κατανόηση, και την ευαισθητοποίηση σας!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 9 σε άλλους.
  4. karamelina

    karamelina Αρχάριος στο φόρουμ

    eyxaristoume poly
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 10 σε άλλους.
  5. antigonis_farm

    antigonis_farm Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ευχαριστουμε πολυ την εταιρια!!!!!!καλο κουραγιο σε ολους μας η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!ελπιζουμε στα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 10 σε άλλους.
  6. osakis

    osakis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αναπάντεχη έκπληξη πραγματικά,δεν το περίμενα,μόλις πιστώθηκαν τα φιορίνια ήμουν έτοιμος να κάνω αναφορά να ψαχτεί ο λογαριασμός για να βρεθεί το λάθος,τελικά βρήκα την απάντηση στο φόρουμ,ένα μεγάλο ευχαριστώ για την προσφορά της εταιρίας.
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 10 σε άλλους.
  7. philippos70

    philippos70 Αρχάριος στο φόρουμ

    είναι ένα δωρο χαρας ευχαριστούμε ας μην είναι το τελευταιο
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 10 σε άλλους.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα κι απο μενα. στην αρχη νομιζα οτι ηταν δωρο για τα γενεθλια μου χαχα!!! σημασια παντως εχει η χειρονομια, οχι πως το δωρο ηταν αμειλητεο. να ειστε καλα και ευχαριστουμε!!!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 13 σε άλλους.
  9. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Η κίνηση μετράει... ευχαριστώ από καρδιάς που μας αντιμετωπίζετε σαν ισότιμα μέλη γιατί αυτό είμαστε. Καλή δύναμη σ' όλους.
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 9 σε άλλους.
  10. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ηταν μια πολυ συγκινητικη χειρονομια! ευχαριστω παρα πολυ την εταιρεια και την ελληνικη ομαδα που μας σκεφτονται και μας βοηθανε σε τοσο κρισιμες στιγμες! :) δινουν μαθηματα ζωης...
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 9 σε άλλους.
  11. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Είναι ωραίο που η πρώτη μου κουβέντα μαζί σας είναι ευχαριστώ!!.Ευχαριστώ για τα 150 φιορίνια, για τις συμβουλές σας παιδιά, για όλες εκείνες τις ώρες που το παιχνίδι μου έκανε συντροφιά , που με έκανε και που εύχομαι να συνεχίσει να με κάνει να ξεχνιέμαι.Και πάλι ευχαριστώ.
     
    Αρέσει σε giannissuper, Stefoulini, sofouladim και 12 σε άλλους.
  12. .pinelopi1983.

    .pinelopi1983. Νέος ειδικός

    ευχαριστω πολυ
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 6 σε άλλους.
  13. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Και το δικο μου ευχαριστω,σ΄αυτην την τοσο ωραια κινηση εκ μερους της εταιρειας.
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 7 σε άλλους.
  14. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου για αυτήν την όμορφη κίνηση της εταιρείας. Καλή συνέχεια και καλή δύναμη Ελλάδα!!
     
    Αρέσει σε giannissuper, Stefoulini, sofouladim και 9 σε άλλους.
  15. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα σας .. θαθελα κ εγω με την σειρα μου να σας ευχαριστησω για την τοση γενναιοδωρια σας .. εμεινα κ εγω εκπληκτη για την πιστωση τοσων φιορινιων κ διαβαζοντας στο φορουμ την αιτια ειλικρινα με συγκινησατε .. μας εχετε "γλυκανει" αρκετες φορες με τα δωρακια σας στο παιχνιδι αλλα αυτο ηταν απο τα ανελπιστα γιατι πιστωθηκαν σε ολους τους ελληνες που παιζουν το αγαπημενο μας παιχνιδι .. κ γιατι αναγνωρισατε οτι οι ελληνες αυτην την περιοδο δοκιμαζονται με ποικιλους τροπους ..σας ευχαριστουμε θερμα!
     
    Αρέσει σε sofia, yelander10, giannissuper και 15 σε άλλους.
  16. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    από ένα αγαπημένο για μένα παιχνίδι που μου προσφέρει χαλάρωση δέχτηκα το αναπάντεχο αυτό δώρο με συγκινηση αισθανομαι ότι δεν είμαι ένας απλός παίχτης αλλά μετράει και η καθημερινοτητα μας ένα ευχαριστώ στην εταιρία και στην ελληνική ομαδα
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 8 σε άλλους.
  17. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Σας ευχαριστουμε πολυ!!!! τρελαθηκα!!ποσο πολυτιμο κι αυτο το δωρο!!ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συντονιστές μας,στους υπεύθυνους της εταιρείας!!καλη δυναμη σε ολους τους ελληνες!!καλη δυναμη Ελλάδα μας!!!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 8 σε άλλους.
  18. .-erika20-.

    .-erika20-. Αρχάριος στο φόρουμ

    'Ενα θερμό "ευχαριστώ" για την αλληλεγγύη και τη συμπαράσταση! Να είστε πάντα καλά!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 7 σε άλλους.
  19. gluka0809

    gluka0809 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα σας, και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω την εταιρεια και ολους τους υπευθυνους για την ομορφη κινηση αυτης που εκανε!!!
     
    Αρέσει σε giannissuper, sofouladim, panos009 και 7 σε άλλους.
  20. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Θέλω κι εγώ να πω ένα ευχαριστώ για την πολύ καλή και ξεχωριστή κίνηση που έκανε η εταιρεία σε συνεργασία με την Ελληνική συντονιστική ομάδα. Δεν είναι ένα απλό δώρο αλλά είναι μία πράξη ευαισθησίας και κατανόησης των δυσκολιών μας. ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΡΑ!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε yelander10, giannissuper, sofouladim και 9 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.